מה ההבדל בין מיתוג מחדש למיצוב מחדש?

18 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רשתות חברתיות

מה זה מיתוג מחדש?

מיתוג מחדש זוכה לפופולריות רבה יותר מדי יום מכיוון שהוא כרוך בהסרה של תדמית שנכשלה בעבר או שלילית. זה עוזר למותגים לא מוצלחים לקבל הזדמנות נוספת.

המיתוג מחדש גם עוזר למותגים שמתמודדים עם לחץ תחרותי רב לתת לעצמם התחלה חדשה במובן מסוים.

מיתוג מחדש, בקיצור, הוא שינוי הזהות של המותג. זה נעשה על ידי שינוי האלמנטים המרכיבים את זהות המותג כגון השם, הלוגו, הגופנים והתיוגים. שינוי הזהות יכול להתרחש גם במהלך מיצוב מחדש של המותג.

מיתוג מחדש עובד בדרך כלל עבור המותגים המציעים מוצרים ארוזים. בשיווק מעסק לעסק, מיתוג מחדש לבדו לא תמיד עובד. הסיבה העיקרית נעוצה בעובדה ששיווק B2B אינו מצליח עם פרסומות, עם עיצוב חבילה של 30 שניות. מערכות היחסים והפעולות שעסק מבצע הם שמהווים שיווק B2B.

אם החברה שלך היא B2B ואתה מעביר את משימת המיתוג מחדש לסוכנות שיווק מקוונת, לחברה שלך תהיה תמונה חדשה לפני שאתה יודע זאת. עם זאת, אנשים בדרך כלל חושבים שמיתוג מחדש מוריד כל תדמית שלילית נוכחית וגורם ללקוחות היעד לקנות את המוצרים שלהם. זה לא תמיד קורה.

למה? שינוי האריזה של המוצרים המוצעים אינו משנה את איכות המוצר עצמו. שימו לב ששביעות רצון הלקוחות תלויה אך ורק באיכות המוצרים ולא בעיטוף ובאסטרטגיות המיתוג מחדש הרבות.

מיקום מחדש של מותג

מיצוב מחדש נותן דגש גדול יותר כשמדובר בשינוי המחשבות שהלקוחות מקשרים למותגים.

מדובר בשינוי הבטחות המותג, האישיות הכללית שלו בשוק והתדמית שלו. קווי התיוג משתנים כדי לתקשר את הערבויות והתביעות החדשות לגבי מוצרי המותג.

כמו כן, זהות המותג מתעדכנת או מרעננת כדי להפוך את תהליך המיצוב ליעיל. עם זאת, לא כל המותגים המחודשים מקבלים זהות חדשה בשוק.

הסיבה שמאחורי חוסר היעילות של מיקום מחדש היא ששם המותג אינו משתנה וגם לא שאר האלמנטים הניתנים לזיהוי מלבד התיוג, הסמל והצבעים.

שם נוסף למיצוב מחדש של המותג הוא שינוי מותג אסטרטגי. כמו כן, זכור שמיקום מחדש דורש יותר מאמץ ואסטרטגיות מעוצבות בקפידה בהשוואה למיתוג מחדש.

היא סובבת סביב זיהוי השווקים הנכונים והמיצוב הנכון. כמו כן, הוא מצריך ביצוע פעולות נכונות כדי להפוך את החברה לדומיננטית בשוק ויישור צוות והצעות שירות. יתרה מזאת, מיצוב מחדש כרוך בהגשת החברה לזיהוי ושילוב של שיטות עבודה חדשות. זה עוזר להם לבדל את החברה מהתדמית הקודמת שלה.

איך לבחור בין השניים?

מיתוג מחדש כאשר:

  • כדי לאשר מחדש את המיקום הנוכחי
  • לשפר תדמית של מותג, במיוחד כאשר מנסים להתגבר על תדמית לא חיובית
  • כדי לשפר את האפקטיביות של מיצוב מחדש, במיוחד במקרה של מותגים מדור קודם
  • לתת לעסקים כושלים חיים חדשים

מיקום מחדש כאשר:

  • כדי לשנות את שוק היעד
  • לשיפור התדמית הנוכחית של המותג
  • להסתגל לתנאי השוק החדשים

שווה בדיקה: פתיחת דף פייסבוק עסקי

איך מיצוב מחדש משפיע על המותג שלך?

מכיוון שמיקום מחדש יכול לגרור מדי פעם מיתוג מחדש, הדברים יכולים להסתבך. מיצוב מחדש כרוך בקביעה לאילו שווקים ברצונך למקד ולקיחת הפעילויות הנחוצות כדי להביא את המותג שלך מולם. זה עשוי להתבצע באמצעות מסעות פרסום ברשתות חברתיות או על ידי פרסום מודעות בפרסומים שונים בתעשייה.

אם המטרה שלך היא למקם מחדש את המותג שלך ומיתוג מחדש הוא חלק מזה, זה קריטי לא לשכור מעצב או להתחיל בתהליך המיתוג מחדש לפני שהחלטת למי אתה רוצה לכוון. ידיעה מיהו שוק היעד שלך יכולה לעזור לך לבנות אסטרטגיית מיתוג מותאמת אישית שתפנה אליהם ותשים לב לחברה שלך. מיקום מחדש כרוך יותר מסתם שינוי מיקום. תחילה עליך לקבוע את המטרה הסופית שלך ולאחר מכן לעבוד אחורה כדי לקבוע כיצד להגיע לשם.

מיתוג מחדש: הקטעים והיציאות

במילים פשוטות, מיתוג מחדש הוא תהליך של שינוי תדמית החברה שלך. זה עשוי לכלול שינויים בלוגו, בטיפוגרפיה או בצבעי החברה שלך. מדובר בהתאמות שצריך לעשות לעיצוב ולתחושה של האתר שלכם, הדפסות שיווקיות כמו קטלוגים, חוברות, כרטיסי ביקור, טפסי הזמנה ואריזות, בין היתר. כשאתה מתחיל במאמץ מיתוג מחדש, אתה משנה את התדמית שהחברה שלך משדרת. אם המיתוג שלך מתחיל להיראות מעופש, כדאי לשקול מיתוג מחדש. אם ברצונך לשנות את הכיוון של החברה שלך, שדרוג הלוגו הוא גישה חכמה לתקשורת חזותית עם המשתמשים.

ובכל זאת, מבולבלים ממה זה מיתוג מחדש ומיצוב מחדש?

מיתוג מחדש הוא שינוי עטיפת המתנה בעוד מיקום מחדש הוא תהליך של הבטחת המתנה והעטיפה חדשות, ומתן מענה לצרכי המקבל. אם המתנה טובה והעטיפה לא, היא עדיין עובדת טוב יותר מהעטיפה הנכונה ומתנה גרועה.

לפני שאתם מוציאים סכומי כסף עצומים על עיטור תחזית המותג ומיתוג מחדש, ודא שזיהית את אזורי הבעיות.

אתה יכול גם להסביר את ההבדל בין מיתוג מחדש למיצוב מחדש על ידי התחשבות במותג כאדם. אם אדם ממתג את עצמו מחדש, הוא משנה את המראה שלו, מסתפר מחדש ואפילו יורד במשקל לא רצוי.

עם זאת, כאשר אדם ממקם את עצמו מחדש, הוא נוטה לשנות את הגישה או ההתנהגות שלו. סוג האסטרטגיה שאתה צריך להשתמש עבור החברה שלך תלוי במצב החברה בשוק. ניתן להשתמש בשתי הטכניקות יחד כדי להשיג מטרות ארוכות טווח.

האם אתה מחפש לתת דחיפה למוניטין ברשת האינטרנט של העסק שלך? צור קשר עם קרית טק Kiryatech כדי לראות כיצד השירותים שלנו יכולים לפתור את הבעיות של החברה שלך.

סגור לתגובות על מה ההבדל בין מיתוג מחדש למיצוב מחדש?

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 125 מאמרים.

.