מה עדיף פרילנסר או חברה שיווק דיגיטלי ?

17 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יחסי ציבור

גדול יותר לא תמיד טוב יותר. כשאתה חושב על שיווק עבור החברה שלך, הדבר הראשון שעולה לך בראש הוא התקציב שלך. אמונה רווחת היא שככל שאתה  מוציא יותר על קמפיין שיווקי כך התוצאה תהיה גדולה יותר. למרבה המזל זה לא תמיד כך. למעשה, להיות חכם לגבי מסעות הפרסום הפעילים שלך היא דרך טובה יותר ליצור לידים מאשר רק לדחוף כסף למסע פרסום שאנו מקווים שיצליח.

איך נדע שקמפיין עובד ואיך שמים עליו מחיר? ובכן, זו הבעיה עם הרבה סוכנויות שיווק גדולות. הם יכולים לשים מחיר על דגם מסוים כי יש להם זמן לבדוק ולהעריך עם חברות אחרות. אז כשאתה נכנס לחבילה A, אתה יכול להבטיח תוצאה מסוימת.

עם זאת, סוכנויות השיווק הללו עולות הרבה. אבל גם פתרון השיווק הביתי שלך לא עושה את העבודה. למרבה המזל, ישנה אפשרות יעילה ואפקטיבית יותר מאשר חברה גדולה יותר.

חברת שיווק דיגיטלי מציעות את אותן מיומנויות כמו חברות גדולות יותר, אך הן מספקות גישות ייחודיות שהן חסכוניות ואמינות יותר.

מה זה חברת שיווק דיגיטלי?

חברת שיווק דיגיטלי היא עסק שיווקי מיוחד הפועל עם קבוצה קטנה של אנשי מקצוע.

סוכנויות בוטיק יוצרות חווית שיווק ייחודית ללקוחותיהן ומעניקות הטבות על פני המתחרים שלהן. מה שמגביל סוכנות בוטיק הוא שהם לא כל כך מוכרים. לכן, לא יהיה להם מוניטין גבוה כל כך. למרות שאולי אין להם מוניטין חזק, האיכות והניסיון שאתה מקבל מסוכנות בוטיק עולה על הציפיות.

למה לבחור בחברת שיווק דיגיטלי?

1. זוגיות

כשאתה עובד עם סוכנות בוטיק, אתה מקבל חוויה אישית יותר. אתה נמצא בקשר ישיר עם המומחים העובדים על מסעות הפרסום השיווקיים שלך. זה מאפשר זרימת תקשורת בינך לבין צוות השיווק שלך. השאלות מתפזרות מחלקה למחלקה, ואתה מקבל תשובות מהר יותר.

2. גמישות

חברת שיווק דיגיטלי אינן מציעות גישה מתאימה לכולם. עם מערכת היחסים שאתה בונה בתוך סוכנות הבוטיק, אתה יכול לעבוד יחד כדי להשיג קמפיין שיווקי מותאם אישית המתאים ביותר לעסק שלך, ויכול לצמוח כמו החברה שלך. הסוכנויות הגדולות יותר מספקות אסטרטגיות המסתמכות על כך שהנהלים הפנימיים הם דרך מסוימת. אז כשמגיעה בעיה, יש רק כל כך הרבה דרכים לעקוף אותה.

3. מיקוד ממוקד

עבודה עם סוכנות בוטיק מספקת לעסק שלך אסטרטגיה ממוקדת. חברות גדולות יותר נוטות להתמקד בהמונים ומתקשות יותר לפתח אסטרטגיות שיצמיחו את החברה שלכם באופן מקומי. סוכנויות בוטיק מתמחות  בגישות SEO  וניצול הדמוגרפיה הגיאולוגית שלהן.

4. חדשנות

כפי שהוזכר לעיל, חברות גדולות יותר נוטות להשתמש בשיטות דומות אם לא זהות עם כל חברה שהן לוקחות כלקוח. מה שחברות גדולות יותר מסתמכות עליו עבור האסטרטגיות שלהן הוא מושג הזמן. הם מנהלים מסע פרסום, וכאשר הוא נבדק היטב, הם יכולים להתחיל ליישם אותו בכל אסטרטגיה.

לסוכנויות בוטיק אין את היתרון במבחן זמן. אז כשהם מתחילים לבנות את האסטרטגיה שלך, קל להתאים אותו כי אין דרך מוגדרת לביצוע תוכנית. גמישות זו פירושה שסוכנויות בוטיק מחפשות את הדרך הטובה הבאה לבנות את המוניטין שלך, ולא מפחדות לעשות דברים אחרת.

עבודה עם חברת שיווק דיגיטלי מאפשרת לכם לצמוח ביחד. גם סוכנות בוטיק לא עובדת אך ורק עם חברות קטנות. הם מיועדים לכולם. אם יש לך חברה גדולה יותר שמחפשת קמפיין שיווקי חדשני יותר, שימוש בסוכנות בוטיק יכולה לספק לך אסטרטגיה אינדיבידואלית שתבדיל אותך מהמתחרים שלך.

כדי לחקור יתרונות נוספים של עבודה עם חברת שיווק קטנה יותר,  הזמינו פגישת ייעוץ עם קרית טק Kiryatech חקור ולמד כיצד נוכל לפתח את האסטרטגיה השיווקית המושלמת שלך.

סגור לתגובות על מה עדיף פרילנסר או חברה שיווק דיגיטלי ?

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן