איך לבחור סוכנות שיווק דיגיטלית ? 5 גורמים חשובים

17 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הייטק

תוכנית עסקית ויצירת אתר לעסק שלך זה הכל טוב, אבל איך לשווק את העסק הזה בצורה יעילה זה המקום שבו רוב בעלי העסקים נאבקים. יצירת לידים, מכירות, הגדלת הכנסות, עותקי מודעות יעילים, ניהול מדיה חברתית, שיווק בדוא"ל הם כל התפקידים שעסק צריך לבדוק כדי להפוך לרווחי. במרחב הדיגיטלי ההולך ומתרחב של היום, הבולטת העסק שלך היא אחת המשימות הקשות ביותר שעומדות בפני משווקים. 

מומלץ לבחור בשירותי שיווק דיגיטליים כדי לאפשר למומחי סוכנויות השיווק ליישם את הטכניקות והטקטיקות השיווקיות העדכניות ביותר שיכולות ליצור לידים ולעזור להצמיח את העסק שלך. הרבה סוכנויות יבטיחו שהן יעמדו ביעדי השיווק שלך ויעזרו לך להשיג יעדים גבוהים. עם זאת, לא כל סוכנות תוכל לעמוד בהבטחות אלו.

קרית טק Kiryatech הייתה בתחום השיווק הדיגיטלי כדי להיות בעלת ניסיון וידע כיצד פועלות ההשפעות ואנחנו מבטיחים מה אנחנו יכולים לספק! 

אתה צריך להגדיר יעדים ברורים שהיית רוצה להשיג ולמצוא סוכנות שיכולה לספק את המטרות האלה. אתה גם צריך להבין באילו שירותים תרצה להתמקד. שירותים אלה יעזרו להגשים את היעדים שלך. אתה יכול לבחור בשירותים הבאים:

 • קידום אתרים מקומי (Google לעסק שלי, דיווח, אופטימיזציה)
 • אסטרטגיות On-Page, Off-Page וטכניות לקידום אתרים
 • מודעה בתשלום – מודעות לתצוגה של Google (תקציב, יצירת תוכן, ניהול מסע פרסום)
 • אסטרטגיית דוא"ל (מיילים ליצירת לידים, דוא"ל מעקב, ניהול מסדי נתונים, אימיילים מטפחים)
 • שיווק תוכן (יצירת תוכן, אסטרטגיית בלוגים, מסמכים, ביקורת תוכן, דפי נחיתה)
 • שיווק במדיה חברתית (מסעות פרסום, ניהול קהלים, פוסטים מוגברים)

ברגע שאתה בוחר רשימה של שירותים שאתה רוצה שסוכנות תטפל בהם, אתה מוכן למצוא את סוכנות השיווק הדיגיטלית המתאימה לעסק שלך!

גורמים שיש לחפש בעת בחירת סוכנות שיווק דיגיטלית

האם שיטות השיווק עדכניות ומעודכנות?

שיווק דיגיטלי הוא נוף משתנה לנצח ומשווקים צריכים להישאר מעודכנים בשינויים ובטרנדים האחרונים. גוגל כל הזמן משנה ומעדכנת את המדיניות והאלגוריתמים שלה שעלולים להשפיע על האתר שלך לחיוב או לרעה. לא רק גוגל אלא פלטפורמות אחרות כמו Bing, Facebook, Amazon Ads, Quora וכו' מוציאים כל הזמן מדיניות חדשה שעליכם לעמוד בה. 

שאל תמיד את סוכנות השיווק הדיגיטלי עד כמה הם מודעים לשינויים האחרונים שבוצעו וכיצד הם מתמודדים עם השינויים האמורים. האם הם מצייתים כל הזמן למדיניות החדשה של גוגל? האם הם מנויים לניוזלטרים על מדיה חברתית, קמפיינים של PPC וכו' תוך עדכון הידע שלהם? 

אתה צריך להרגיש בטוח שהסוכנות שאיתה אתה עובד לוקחת את עולם השיווק ברצינות ועומדת כל הזמן על השיטות החדשות שמתפרסמות. 

האם יש להם צוות מעוגל היטב?

שיווק לעולם לא יכול להתרחש בממגורות. כל היבט של שיווק קשור זה לזה ולעיתים קרובות יותר מצוות אחד בסופו של דבר עובד על פרויקט או משימה. גם אם אתה מעוניין לבצע מיקור חוץ רק תחום מיקוד ליבה של שיווק לסוכנות, אתה חייב להיות בטוח שהם בקיאים היטב ומחזיקים במומחיות גם בתחומים אחרים. 

לדוגמה, אם אתה מעוניין לבצע מיקור חוץ של מודעות בתשלום , הסוכנות זקוקה לצוות תוכן טוב שיוכל להמציא עותקים יעילים, מעצבים טובים שיכולים ליצור עיצובים משכנעים וצוות פרסום בתשלום בעל ידע רב שיודע הכל על ניהול תקציב ואסטרטגיות מילות מפתח. לפיכך חפשו סוכנות מעוגלת היטב.

איך תרבות העבודה שלהם?

זו שאלה סובייקטיבית אבל חשובה בכל זאת. היית עובד עם הסוכנות לפרק זמן מסוים. חשוב שסגנון העבודה והוויברציות שלך יהיו התאמה. כדאי ללמוד מהי תרבות העבודה של הסוכנות אם הם תומכים בפעילויות חוץ בית ספריות, האם הן פורמליות ורציניות במהלך פגישות, מהו סגנון הניהול וכו'. גורמים אלו יסייעו לקבוע כיצד הצוות עובד. אם יש עבודת צוות טובה, אתה יכול לצפות מהם לתוצאות טובות.

עיצוב האתר הנוכחי שלהם

סוכנויות שיווק דיגיטלי יכולות להיות ידועות לשמצה בטענות גדולות ובכמה הן טובות בעיצוב אתרים, SEO ושירותים אחרים. תרגול טוב יהיה ללמוד את האתר הנוכחי שלהם. בדוק אם הוא מעודכן, מיישם שיטות SEO טובות ויש לו גרפיקה ומסר טוב. אלו הם חלק מהמרכיבים המרכזיים שמסעות שיווק צריכים. הסוכנות אמורה להיות מסוגלת לנצל את הכישורים הללו גם באתר האינטרנט שלה. הם צריכים להיות מסוגלים לתרגל את מה שהם מטיפים. 

בדוק את הטענות שהם טוענים

ישנן טענות והבטחות מסוימות שניתן וצריך לקיים. זה כולל עמידה בהוצאות התקציב, עמידה בלוחות זמנים, מתן דוחות בזמן אמת. עם זאת, שים לב לכל אחת מהטענות הבאות:

 • תוצאות מיידיות או מהירות
 • הבטחת מיקום מספר 1 בגוגל
 • בטענה שהם יכולים לקבל תעריפי פתיחת דוא"ל ספציפיים
 • הגעה למדדים ספציפיים במדיה החברתית (אהבתי, תגובות, שיתופים, עוקבים)
 • השגת 100% בריאות במונחים של SEO ללא כל השפעות שליליות

לא ניתן לעמוד בטענות כאלה עבור כל משווק בהתחשב בתדירות שבה משתנה האלגוריתם של גוגל. היו מודעים לטענות מזויפות ותבינו מה מציעים לכם ואם זה בר השגה. אל תקנו לתביעות גבוהות. 

למה קרית טק Kiryatech הא סוכנות שיווק דיגיטלית הטובה ביותר

קרית טק Kiryatech עבדה עם שפע של לקוחות. בין אם זה בתחום הבריאות, מסחר אלקטרוני, שיפוץ בית או תחבורה, הצוות שלנו בקיא היטב בנופי השיווק השונים בשוק. יש לנו צוות של אנשי מקצוע מסור, כל אחד מביא ניסיון עשיר ומומחיות בתחומו. בין אם זה עיצוב גרפי, כתיבת מסר שיווקי, מדיה חברתית או SEO: הצוות שלנו עבד על מספר פרויקטים עם תוצאות מבטיחות עבור הלקוחות שלנו. 

סגור לתגובות על איך לבחור סוכנות שיווק דיגיטלית ? 5 גורמים חשובים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 124 מאמרים.

.