כל מה שצריך לדעת על מחיקת חובות

6 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הוצאה לפועל

כאשר אתם במצב של חובות, יש לא מעט דברים שעליכם לדעת ולהכיר מקרוב. חשוב לציין כי הליך מחיקת חובות הוא בר ביצוע על פי מידע זה, וניתן להיחלץ מהם באמצעות מספר תעדים תפעוליים פשוטים באופן יחסי שעליכם לעשות. הדבר לא יוביל בהכרח לחילוץ מכל החובות, אך יפטור אתכם מחלקם בסיכוי סביר למדי. עקבו אחר המידע אשר לפניכם.

אתרו עורך דין הבקיא בהליכי מחיקת חובות

את מלאכת האיתור יש לבצע באמצעות המלצות, אולם הגעה על ידי מנוע חיפוש באינטרנט תוביל אתכם בדרך כלל אל האתר למחיקת חובות המומלץ ביותר. בשונה מהמון תחומים אחרים, עריכת דין הוא אחד הקשים לקידום בגוגל, ועל כן עורך דין שממוקם בדפים הראשונים הוא כנראה סמכות מאד מקצועית שתהיה לכם לעזר רב בהמשך.

מסרו מידע מלא לעורך הדין בדבר היווצרות החובות

חשוב למסור לעורך הדין שלכם מידע מלא על היווצרות החובות, כיצד נקלעתם למצב של חוב, כיצד הגעתם למצב של לקיחת הלוואה וחשבתם שתוכלו להחזירה במלואה. באם מדובר בעסקת עוקץ: הלוואה שחשבתם שיש עליה ריבית נמוכה והתבדיתם, יש להציג בדיוק מה סיפרו לכם לפני ההלוואה ומה דרשו מכם לאחר הגשת הכסף.

הגישו מסמכים המעידים על קיום החובות לעורך דין שלכם

יש להציג מסמכים המעידים על מה שסיפרתם לעורך הדין לעיל. חשוב להיות קונסיסטנטיים, ועל כל טיעון שהעליתם להביא מסמך, כי זו הדרך היחידה של עורך הדין להוכיח שהרשויות התלוננו על חוב, או שגורם פרטי כלשהו התלונן על חוב. כך, גם ניתן יהיה לבדוק את התלונה שלהם, לבחון האם היא חוקית ולפעול בהתאם לניסוח חוות דעת משפטית שאינה משתמעת לשתי פנים.

תנוסח עבורכם חוות דעת משפטית עם סיכוי גבוה לביטול החוב או חלקו

חוות הדעת המשפטית תנוסח בהתאם לכל החומרים אשר הגשתם לעורך הדין שלכם. חוות הדעת תוביל, למעשה, לביטול חלק ניכר מהחוב, אם לא את כולו. אנו מתמחים במחיקת חובות, ונעשה כל שביכולתנו לבטא יכולת זו מקסימום לטובתכם, תוך השגת הישגים מול הנושים שלכם.

למידע נוסף על מחיקת חובות פנו למשרד עורכי דין, וזכו לאינפורמציה מלאה בנידון!

סגור לתגובות על כל מה שצריך לדעת על מחיקת חובות

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.