יצירת דף נחיתה: איך ליצור דף ללא אתר אינטרנט

14 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פיתוח אתרים

יותר ויותר לקוחות מקיימים אינטראקציה עם מדיה חברתית, וזה משפיע על הדרכים שבהן הם מקבלים החלטות רכישה. זה יכול להיות חשוב עבורך ועבור העסק שלך – אם הלקוחות שלך מעורבים בנוכחותך במדיה החברתית, האם אתה בהכרח צריך להשקיע באתר שלם?

עבור מספר הולך וגדל של חברות, התשובה היא לא. זה יכול לקחת השקעה גדולה – של זמן, אנרגיה ומשאבים – כדי לבנות אתר שלם. במקרים רבים, דף נחיתה פשוט וממוקד ללא אתר אינטרנט הוא דרך רבת עוצמה להעביר לקוחות לתוצאה הרצויה.

אם אתה תוהה אם דף נחיתה באמת יכול למשוך את ההמרות שאתה מחפש, קרא את המדריך שלנו כיצד ליצור דף נחיתה ללא אתר אינטרנט.

מה זה דף נחיתה ומה מטרתו?

דף נחיתה הוא דף אינטרנט יחיד, עצמאי שנועד למשוך את תשומת הלב של המבקר. בניגוד לאתר מורכב, לדף נחיתה יש מטרה מסוימת. אם הוא מעוצב נכון, המבקרים בדף הנחיתה שלך יידעו בדיוק מה לעשות. דפי נחיתה לוקחים את הלקוחות שלך היישר מנקודה א' לנקודה ב'.

ניתן להשתמש בדפי נחיתה כדי להציג למבקרים מוצר ספציפי, לאסוף לידים, להכריז על מבצע מסוים או להציע הנחה. לא משנה התוכן, לכל דף נחיתה יש קריאה ברורה לפעולה, כך שהלקוחות שלך יודעים בדיוק מה לעשות.

אתה אולי תוהה, "זה נשמע קצת כמו דף בית של אתר אינטרנט. מה ההבדל?" ביסודו של דבר, לדף נחיתה ולדף הבית של אתר אינטרנט יש מטרות שונות. דף הבית שלך עשוי לכלול קישורים רבים, קריאות רחבות לפעולה, או אפילו למקד לקהלים מרובים.

ישנם נתיבים רבים שמבקר באתר יכול לקחת מדף הבית שלך.

דפי נחיתה, לעומת זאת, הם מאוד ספציפיים. הם מכוונים לקהלים מפולחים, או שהם מקדמים רק מוצר או הצעה אחת. ויש להם קריאה אחת ספציפית לפעולה. היכולות שלהם להרחיב את העסק שלך, עם או בלי אתר אינטרנט, הן כמעט אינסופיות.

האם יש לך דף נחיתה ללא אתר אינטרנט?

אתה יכול להחזיק דף נחיתה ללא אתר אינטרנט מכיוון שדפי נחיתה הם דפים בודדים ועצמאיים.

בנוסף, הכלים ליצירת דפי נחיתה כבר אינם מסתמכים רק על ידע טכני, כך שאתה או כל אחד בצוות שלך יכול לבנות דף נחיתה, לארח אותו בדומיין ולהתחיל להמיר את תעבורת האינטרנט שלך.

אתרים היו היסטורית הכוח המרכזי של קמפיינים שיווקיים מקוונים ונוכחות עסקית. הם מאפשרים למשתמשים ללמוד על המותג והשירותים שלך, ליידע ולחנך את המבקרים על המוצרים שלך, ומשרתים פונקציות רבות אחרות של שיווק מקוון.

אבל ככל ששיווק באינטרנט מתפתח למרחב המדיה החברתית, אתרי אינטרנט כבר לא תמיד נחוצים.

אתה יכול להתחיל לבצע המרה מוקדם יותר אם תתחיל עם דפי נחיתה.

איך ליצור דף נחיתה ללא אתר אינטרנט

כאן יש לנו חמישה שלבים פשוטים ליצירת דף הנחיתה שלך ללא אתר אינטרנט. בונה דפי הנחיתה של Kiryatech הוא כלי נהדר ונגיש שיעזור לך להתחיל, אבל מדריך זה אמור להיות מועיל ללא קשר לפלטפורמה שבה אתה משתמש.

1. הגדר את המטרה והיעד של דף הנחיתה שלך

לאחר שבחרתם את בונה דפי הנחיתה המועדף עליכם , החליטו מה אתם רוצים שדף הנחיתה הזה ישיג. קחו בחשבון את קהל היעד של דף הנחיתה, כמו גם האם יש לכם בראש יעד המרה מסוים.

הגדרה ברורה של המטרות שלך כאן תיצור בסיס איתן שיעזור לך להשיג תוצאות טובות יותר. מטרה ספציפית לדף הנחיתה שלך תועיל גם בהמשך הדרך אם תחליט להתחיל בבדיקות A/B או להרחיב את מסע הפרסום שלך.

2. התאם אישית כדי להתאים לקהל, למותג ולהצעה שלך

זכור, חשוב להגדיר את קהל היעד שלך, אבל זה לא החלק היחיד שאתה יכול להתאים אישית בכל הנוגע לבניית דף הנחיתה שלך ללא אתר אינטרנט.

זכור לא רק למי אתה רוצה להגיע עם דף זה, אלא גם כיצד דף זה מייצג את המותג שלך ואילו מרכיבים מעודדים מבקרים לבצע את הקריאה לפעולה שלך .

אלו הם שלושת הדברים העיקריים שיש לקחת בחשבון כאשר עובדים על התאמה אישית של דף הנחיתה שלך עם עותק, תמונות ואלמנטים עיצוביים אחרים.

התחל עם כותרת חזקה, וודא שהעותק התומך יהיה קצר, מתוק ולעניין. אתה רוצה להעביר מידע במהירות, לשמור על תשומת הלב של הקורא, אבל גם לוודא שאין מקום לבלבול.

שמור גם על העיצוב פשוט, במקום להגזים עם אלמנטים שונים. אתה רוצה למשוך את תשומת הלב של המבקר ולהחזיק אותה מספיק זמן כדי שיוכל לבצע את הקריאה שלך לפעולה, אבל אם יש יותר מדי בשבילו להסתכל עליו, הוא עלול להסיח את דעתו.

שקול רכיבי התאמה אישית אחרים כמו גופנים, ווידג'טים, טיימרים, סרטונים ועוד. סוגים אלה של התאמות אישיות יכולות גם לעזור לדבר עם המותג שלך.

3. בצע אופטימיזציה להמרות

החלק החשוב ביותר בדף הנחיתה שלך הוא הקריאה לפעולה הברורה והקלה לביצוע. זה חייב להיות כלול, אבל זה חייב להיות גם קל למצוא. אתה לא רוצה שמישהו יבקר בדף שלך רק יעזוב שוב כי הוא פספס את הקריאה לפעולה שלך.

קל לזהות אותו, אבל גם תן להם סיבה לעשות את הצעד הבא.

זה יכול לקחת כמה צורות, אבל בדרך כלל, השיטות הטובות ביותר מספקות ערך תמורת מילוי הטופס שלך. זה יכול להיראות כמו מוצר בחינם, ספר אלקטרוני בחינם, ייעוץ, הצעה מותאמת אישית, השתתפות בתחרות או כל דבר שעשוי להתאים יותר לעסק שלך.

4. תגיד תודה

כולם מעריכים קצת אדיבות. לפעמים אנחנו לוקחים כמובן מאליו איך צעדים קטנים יכולים לתרגם לצמיחה גדולה. אבל כאשר המעשים הקטנים הללו ממלאים תפקיד גדול בייצוג המותג שלך ובהשפעה על לקוחות מקוונים, הם יכולים להיות מניעים של מומנטום גדול.

אל תתעלם מהחשיבות של תודה לאדם שהקדיש את הזמן לבקר בדף הנחיתה שלך ולבצע את הקריאה לפעולה שלך.

5. הפעל את דף הנחיתה שלך

זה הרגע לו חיכיתם. אתה מוכן לשלוח את דף הנחיתה שלך לעולם ולהתחיל לייצר לידים אלה. אבל הקפד לתת לזה מבט אחרון.

צפה בתצוגה מקדימה של דף הנחיתה שלך וסקור הכל לפני שתלחץ על פרסום. אמנם קל ליצור דף נחיתה ללא אתר, אבל חשוב עוד יותר שדפי הנחיתה שלך יהיו ברורים וידברו בעד עצמם.

אם פספסת משהו שעלול לבלבל מבקרים או עלול להשפיע על הביצועים, אין לך את ההקשר הנוסף שאתר יכול לספק כדי לעזור לענות על שאלות הלקוחות או לתת להם מידע נוסף.

ברגע שהדף שלך פעיל, אתה יכול להתחיל למדוד מדדים ממרכז השליטה של ​​הניתוח ולהתחיל לבצע אופטימיזציה כדי להגדיל את ההמרות.

אם אתה חושב שביצוע שינויים בדף הנחיתה שלך יכול להיות מועיל, צור גרסה נוספת באמצעות אפשרות הכפול בלחיצה אחת והתחל להריץ בדיקות A/B כדי לראות איזו ממירה היא הטובה ביותר. המשך כך עד שאתה חושב שיש לך את דף הנחיתה הממיר הטוב ביותר.

השתמש בחברת קרית טק Kiryatech כדי לבנות דף נחיתה ללא אתר אינטרנט

עכשיו אתה יודע איך לבנות את דף הנחיתה שלך גם אם אין לך אתר אינטרנט.

יצירת דף נחיתה היא לא רק קלה מתמיד – היא חיונית. עסקים מבינים את הפוטנציאל של המרת לידים מחוץ לאתר שלהם, או בלי אתר בכלל.

בקרית טק Kiryatech בנינו פלטפורמה המיועדת לבעלי עסקים, משווקים וסוכנויות שרוצים ליצור ולייעל דפי נחיתה וחלונות קופצים בעצמם.

סגור לתגובות על יצירת דף נחיתה: איך ליצור דף ללא אתר אינטרנט

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 125 מאמרים.

.