סוגי איטום גגות – מה השיטות?

3 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

סוגי איטום גגות – מה השיטות?

ככל שהאקלים משתנה, הגגות הופכים פגיעים יותר ויותר להשפעות של גשם כבד, חום, נזקי ברד ועוד. אם כך, חשוב להבין מהו איטום גגות, להכיר סוגי איטום גגות ולדעת מה המחירים של שירותים אלו. כמו כן, צריך לדעת באיזה קבלן איטום מומלץ לבחור. הנה כל המידע, המשיכו לקרוא.

איטום גגות הינו תהליך המגן על הגג מפני חדירת מים על ידי יישום והתקנת חומרי איטום מסוגים שונים. ניתן לעשות זאת על ידי איטום גג בחומר איטום אקרילי, במקרים אחרים איטום גג בחומר פולימרי, איטום גג עם חומרי אטימה פוליאוריטנים  ועוד. מה עוד לדעת לגבי סוגי איטום גגות? הנה המידע בשורות הבאות, אפשר גם להרחיב על כך בכתבה באתר מאקו על איטום גגות בקיץ.

סוגי איטום גגות – מה השיטות?

גגות עשויים לרוב מחומרים כמו בטון ומתכת, ולכל סוג של גג קיימת שיטת איטום שונה. בתוך כך, איטום ביריעות ביטומניות בדרך כלל יתאים לגגות מרוצפים, בעוד ששיטת הזיפות תתאים לבטון ואפילו נחשבת מומלצת מאוד.

במקביל להתקנת יריעות ביטומניות, חלק מהאנשים בוחרים ליישם גם חומרים אקריליים לשדרוג האיטום. אם פועלים כך, תוחלת החיים של היריעות הביטומניות יכולה לגדול, מה שיחסוך לכם לא מעט כסף בטווח הארוך. כמו כן, קיימת שיטת איטום באמצעות חומרים בטומנים (לתיקונים נקודתיים בד"כ), כמו גם איטום באמצעות חומרים פוליאוריטנים (מבוססי מים או מבוססי מדללים).

כיצד יודעים באיזו שיטת איטום גגות לבחור? 

בכל הנוגע לאיטום גגות, קיימות אפשרויות רבות. אלו נעות בין הזפת המסורתי לשיטות המודרניות יותר כמו חומרים אקריליים, פוליאוריטנים וכן יריעות ביטומניות. בסופו של דבר, שיטת איטום הגג שתבחרו תהיה תלויה בסוג הגג שלכם, האקלים בו אתם גרים והתקציב שלכם.

כלל חשוב הוא, ששיטת האיטום שנבחרת חייבת להיות תואמת לאיטום הקיים אצלכם בגג. זאת, מכיוון שחומרי איטום שונים יכולים לדחות אחד את השני ולהוביל לחדירת מים. אם אתם רוצים להתקין חומר איטום מסוג שונה ממה שיש לכם כרגע, תצטרכו קודם כל להסיר את האיטום הנוכחי שלכם.

טיפ: השוואת מחירים לפני הזמנת קבלן איטום גגות

טים מאיתנו, תמיד תקפידו לערוך השוואת מחירים בין קבלני איטום גגות לפני הזמנת אחד. כך תוכלו להכיר טוב יותר את המחירים, לקבל כמה הצעות מחיר, להכיר סוגי שירותי איטום גגות שונים ועוד. לאחר מחקר שוק קצרצר באינטרנט, תוכלו לחסוך גם כסף בכיס וגם לקבל את השירות המדויק לכם ביותר.

סגור לתגובות על סוגי איטום גגות – מה השיטות?

מאת:

פרסם באתר כ - 8 מאמרים.

.

דילוג לתוכן