ארנקי חומרה של ביטקוין – איך הם עובדים ולמה הם חשובים

20 ביוני 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מימון וכספים אחר

ארנקי חומרה של ביטקוין הם מרכיב מרכזי במערכת האקולוגית של הבלוקצ'יין. הם מספקים אבטחה ושימושיות בעת אינטראקציה עם blockchains. הנה הסיבה שאתה צריך אחד אם עדיין אין לך.

 

הם סופר בטוחים

שמור על הנכסים שלך בטוחים גם כשהמחשב שבו אתה משתמש אינו מאובטח. ארנקי חומרה מעניקים לך שכבת הגנה נוספת מפני התקפות סייבר, אתרי פישינג ותוכנות זדוניות.

 

נכסים רבים, מיקום אחד

ארנק חומרה יכול לעבוד עם מספר בלוקצ'יין בו זמנית. זה מאפשר לך לנהל את כל המטבעות כולם באותו מכשיר. ניתן לגבות את כולם בקלות עם ביטוי שחזור אחד.

 

נוֹחוּת

ארנק חומרה, לעתים קרובות מכשיר קטן, הוא מפתח נייד לגישה לנכסי הקריפטו שלך בבטחה מכל מקום. ארנק חומרה יכול "להתחבר" ל-dApps רבים מבלי ליצור חשבונות חדשים. אתה יכול אפילו להשתמש בהם כדי להיכנס לאפליקציות רגילות כמו גוגל ופייסבוק.

 

מסחר נארנק לארנק

פלטפורמות כמו Radar Relay מאפשרות לך לסחור ישירות מארנק החומרה שלך. זוהי הדרך הבטוחה ביותר לסחור בנכסים דיגיטליים מכיוון שאתה שומר על הטוקנים שלך בכל עת. הנכסים נסחרים ישירות מהארנק שלך במקום להיות מופקדים לארנק חליפין. זה חוסך לך זמן על ידי דילוג על עיכובים בהפקדה ועמלות ממגבלות המשיכה.

 

הנה איך הם עובדים

מטבעות קריפטו לעולם אינם מאוחסנים בארנק החומרה עצמו, הם תמיד נמצאים על הבלוקצ'יין. ארנק החומרה רק מאחסן את המפתח הפרטי שלך. המפתח הפרטי הזה פותח את המנעול לכתובת שלך בבלוקצ'יין שבו הנכסים שלך נמצאים בפועל. מכיוון שה-blockchain נמצא בכל מקום, כל מה שאתה צריך הוא ארנק החומרה שלך כדי לקיים אינטראקציה עם המטבעות שלך.

 

ארנקי חומרה מגנים על המפתחות הפרטיים שלך. ארנקי חומרה נחשבים לרוב לאחסון קר, מכיוון שהם מבודדים את המפתחות הפרטיים שלך מהאינטרנט, ומפחיתים את הסיכונים של פגיעה בנכסים שלך בהתקפה מקוונת.

 

ארנקי חומרה מאפשרים לך לחתום ולאשר עסקאות בבלוקצ'יין כאשר אתה יוצר עסקת בלוקצ'יין, אתה "חותם" על הודעה מיוחדת. ה"חתימה" שלך מוכיחה בעלות על המפתח הפרטי שלך. אי אפשר לזייף את החתימה הזו ללא המפתח, כך שאף אחד אחר לא יכול לבצע עסקה בשמך בלעדיו.

 

ביטחון

המפתחות הפרטיים שלך המאוחסנים בארנק החומרה מוגנים באמצעות PIN וביטוי סיסמה אופציונלי. אם גנב ישתלט על ארנק החומרה שלך, זה כמעט בלתי אפשרי עבורו לחלץ את המפתחות שלך. המפתחות לעולם אינם חשופים לאינטרנט ולכן לא ניתן לגנוב אותם. לכן זה ידוע בתור אחסון קר.

 

אבטחה בשלושה שלבים

בעוד שכל ארנק שונה במקצת, השימוש בהם די דומה:

חבר את המכשיר למחשב שלך ובטל את נעילתו באמצעות ה-PIN שלך.

צור עסקה, כמו עסקה ב-Radar, ולאחר מכן אשר אותה במסך המכשיר.

תהיו בטוחים שהמפתחות שלכם אינם בסכנה.

סגור לתגובות על ארנקי חומרה של ביטקוין – איך הם עובדים ולמה הם חשובים

מאת:

עו"ד תמיר חודורוב הוא מנהל החטיבה הבינלאומית, שוק ההון והמטבעות הוירטואליים. תחומי עיסוק: משפט מסחרי בינלאומי, הייטק, סטארטאפים, חברות בחו"ל, חוזים, בלוקצ'יין, מטבעות קריפטוגרפיים (מטבעות וירטואליים), ביטקוין, קניין רוחני, נדל"ן, ועוד. בנוסף, עו"ד תמיר חודורוב הינו בעל הכשרה במשפט טכנולוגי ולימודי סייבר - אינטרנט. עו"ד תמיר חודורוב בעל ניסיון רב ובקיא במספר רב של תחומים משפטיים, בעל זווית ראייה רחבה ובעל פתרונות משפטיים מחוץ לקופסא לבעיות מורכבות. עו"ד תמיר חודורוב מטפל בעסקאות גם בארה"ב, אירופה, אנגליה, מזרח אירופה, ועסקים הפועלים באינטרנט והמשווקים מוצרים או שירותים בינלאומיים ועוד. בזמנו הפנוי עו"ד חודורוב מתנדב כחבר בוועדה למשפט ופסיכיאטריה. שפות: עברית, אנגלית, רוסית (בסיסית)

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.