איך עושים פרסומת באינסטגרם ? 3 דרכים לפרסם מודעות אינסטגרם

18 ביוני 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רשתות חברתיות

תוהה כיצד ליצור בקלות מודעות אינסטגרם?

במאמר זה, תגלו שלוש דרכים קלות ליצור מודעות אינסטגרם .

מס' 1: קידום פוסט באינסטגרם דרך באפליקציית אינסטגרם

אם יש לך חשבון אינסטגרם עסקי , אתה יכול ליצור מבצעים עם אפליקציית אינסטגרם כדי להגביר את הנראות של פוסט בפרופיל שלך.

בחר פוסט לקדם

כדי להתחיל, נווט לפרופיל שלך ובחר את הפוסט שברצונך לקדם. לאחר מכן הקש על כפתור ה

לחלופין, אתה יכול ללכת לתובנות שלך באינסטגרם , לגלול אל נתוני המבצעים ולהקיש על הקישור צור קידום מכירות .

בחר את הפוסט שברצונך לקדם ולאחר מכן הקש על החץ בפינה השמאלית העליונה.

הגדר את המטרה 

אינסטגרם מאפשרת לך לבחור מתוך מספר יעדים לקידום שלך. אתה יכול לכוון את קהל היעד שלך לבקר באתר האינטרנט שלך, להציג את הפרופיל שלך, לקבל הנחיות לכתובת מסוימת או להתקשר למספר הטלפון הרשום בחשבון העסקי שלך.

כדי לכוון את קהל היעד שלך לבקר באתר האינטרנט שלך או להציג את פרופיל האינסטגרם שלך , בחר קבל יותר פרופיל וביקורים באתר . במסך הבא, הקש על יעד כדי להזין את כתובת האתר שלך או לבחור את הפרופיל שלך.

הזן את כתובת האתר שבה אתה רוצה שקהל היעד שלך יבקר או בחר את הפרופיל העסקי שלך .

אם תזין כתובת אתר, תוכל לבחור מתוך לחצני הפעולה

כדי לכוון את קהל היעד שלך לקבל הנחיות לכתובת ספציפית או להתקשר למספר הטלפון בחשבון העסקי שלך, בחר להגיע לאנשים ליד כתובת . במסך הבא, הקש על בחירת טקסט לחצן עבור לחצן הפעולה.

בחר לתת לקהל היעד שלך הנחיות לכתובת ספציפית או אפשרות להתקשר למספר בחשבון האינסטגרם העסקי שלך.

אם תבחר להציע מסלול, תצטרך להוסיף את כתובת המיקום שלך .

הגדר קהל יעד

לאחר ששמרת את כפתור המטרה והפעולה שלך, הקש על אוטומטי לקהל כדי ליצור קהל יעד לקידום שלך.

הגדר קהל יעד

לאחר ששמרת את כפתור המטרה והפעולה שלך, הקש על אוטומטי לקהל כדי ליצור קהל יעד לקידום שלך.

הגדר תקציב ומשך זמן

כדי להגדיר את התקציב ואת משך הקידום שלך, הקש על תקציב ברירת המחדל או על משך הזמן .

אתה יכול לבחור תקציב כולל לכל קידום המכירות באינסטגרם, כמו גם כל משך זמן שמוציא לפחות 3.33 שקל מהתקציב שלך ליום .

כשתסיים להגדיר את הקידום שלך ולהזין את פרטי התשלום שלך, תוכל להקיש על הכרטיסייה תצוגה מקדימה כדי לראות את הקידום שלך כפי שיראה קהל היעד שלך. כדי לשלוח אותו לבדיקה , הקש על הלחצן צור קידום בתחתית המסך.

הצג תובנות

לאחר אישור הקידום שלך, Insights יאסוף נתונים סטטיסטיים על הקידום שלך תוך מספר שעות. כדי לצפות בהם, בחר את הפוסט שקידמת בפרופיל שלך. כאשר אתה מקיש על הצג תובנות , אתה יכול לראות את התובנות עבור הקידום שלך .

הדמוגרפיה לביצועי קידום האינסטגרם שלך כוללת מין, גיל ומיקום.

תוכל גם להקיש על הכרטיסייה המקורית כדי לראות תובנות לגבי ביצועי הפוסט שלך ללא קידומי מכירות או מודעות באינסטגרם .

מס' 2: פרסום מודעות באינסטגרם במנהל המודעות החדש של פייסבוק

פייסבוק עדכנה את מנהל המודעות כך שיכלול כמה מהתכונות הטובות ביותר של Power Editor כך שכולם יוכלו להפיק את המרב ממודעות הפייסבוק והאינסטגרם שלהם. כדי ליצור מודעת אינסטגרם ב-Ads Manager.

צור מסע פרסום חדש

לחץ על הלחצן הירוק צור מודעה בפינה השמאלית העליונה של מנהל המודעות כדי ליצור מודעת אינסטגרם חדשה.

אם התחלת בעבר אך לא סיימת להגדיר מודעת פייסבוק או אינסטגרם, תתבקש להמשיך מהמקום שהפסקת. בחר התחל מחדש כדי ליצור מודעת אינסטגרם חדשה מאפס .

בחר יעד

הצעד הראשון הוא לבחור את יעד השיווק עבור מסע הפרסום שלך באינסטגרם.

אתה יכול להשתמש ביעדים הבאים למיקום מודעות אינסטגרם בפיד החדשות:

 • מודעות למותג – הגע לאנשים עם סיכוי גבוה יותר לשים לב למודעות שלך ולהגביר את המודעות למותג שלך.
 • טווח הגעה – הצג את המודעה שלך למספר המרבי של אנשים.
 • תנועה – שלח יותר אנשים ליעד ב-Facebook או מחוצה לו כגון אתר אינטרנט, אפליקציה או שיחת Messenger .
 • מעורבות – קבל יותר אנשים לראות ולעסוק בדף הפייסבוק שלך, בפוסטים בדף הפייסבוק שלך או באירועים (לא בסיפורים).
 • התקנות אפליקציה – שלח אנשים לחנות שבה הם יכולים לרכוש את האפליקציה שלך.
 • צפיות בסרטונים – קדם סרטונים המציגים קטעים מאחורי הקלעים, השקות מוצרים או סיפורי לקוחות כדי להעלות את המודעות לגבי המותג שלך.
 • יצירת לידים – אסוף מידע לידים מאנשים המתעניינים בעסק שלך.
 • הודעות – קבל יותר אנשים לנהל שיחות עם העסק שלך ב-Messenger כדי להשלים רכישות, לענות על שאלות או להציע תמיכה (לא סיפורים).
 • המרות – לגרום לאנשים לבצע פעולות חשובות באתר או באפליקציה שלך, כגון הוספת פרטי תשלום או ביצוע רכישה. השתמש בפיקסל של פייסבוק או באירועי האפליקציה כדי לעקוב ולמדוד המרות.

תן שם למסע הפרסום שלך

לאחר שתבחר את היעד שלך, עליך לספק שם למסע הפרסום שלך. בחר מוסכמות שמות שתעזור לך לזהות את המודעה בתובנות המודעה שלך לעיון עתידי.

צור מבחן מפוצל (אופציונלי)

אם ברצונך לפצל בדיקה לאורך מסע הפרסום שלך, סמן את התיבה עבור צור מבחן מפוצל . אתה יכול להגדיר מבחן מפוצל עבור קריאייטיבים שונים, הגדרות אופטימיזציה של מסירה, קהלי יעד או מיקומים שונים. ערכות המודעות יהיו זהות למעט המשתנה שברצונך לבדוק, ותקבל מייל והתראה עם התוצאות כשהבדיקה תסתיים.

לאחר שנתת שם למסע הפרסום שלך וסמנת את תיבת הבדיקה המפוצלת אם רלוונטי, לחץ על המשך .

בחר את היעד שלך

בהתאם ליעד שבחרת, בחר את היעד שקהל היעד שלך אמור להגיע אליו בעת הקשה על מודעת האינסטגרם שלך.

צור הצעה (אופציונלי)

יעדים מסוימים, כמו תנועה לאתר שלך, מאפשרים לך ליצור הצעה. כדי לעשות זאת, העבר את המתג בתיבת ההצעה למצב מופעל , בחר את דף הפייסבוק שלך ולחץ על צור הצעה .

במסך הבא, הגדר את ההצעה שלך ולחץ על צור כדי לסיים.

בחר משתנה לבדיקה מפוצלת

אם סימנת את התיבה כדי ליצור בדיקה מפוצלת, תצטרך לבחור את משתנה הבדיקה .

בחר קריאייטיב כדי לבדוק עד חמישה קריאייטיבים שונים של מודעות , המופיעים בתפריט סרגל הצד השמאלי של מנהל המודעות.

בחר אופטימיזציה של הצגת מודעות כדי לבדוק עד חמש ערכות מודעות שונות עם אפשרויות שונות לאופטימיזציה של הצגת מודעות .

בחר קהל כדי לבדוק עד חמש ערכות מודעות שונות עם קהלי יעד שונים .

לחץ על הלחצן ערוך מתחת לכל ערכת מודעות כדי לראות את אפשרויות המיקוד המלאות לפי קהל , כולל היכולת לבחור מתוך הקהלים המותאמים אישית שלך.

בחר מיקום כדי לבדוק עד חמש ערכות מודעות שונות עם מיקומים שונים . עבור מודעות אינסטגרם, אתה יכול לראות כיצד מודעה בפיד החדשות מתפקדת בהשוואה למודעה בסטוריז. אתה יכול גם לפצל מודעות אינסטגרם מבחן בפיד החדשות לפי מכשיר (אייפון לעומת אייפד) או מערכת הפעלה (iOS מול אנדרואיד).

הגדר את קהל היעד שלך

בקטע 'קהל', הגדר את קהל היעד של מודעת האינסטגרם שלך.

ממסך זה, לחץ על השתמש בקהל שמור כדי לבחור קהל שמור ממסעות פרסום קודמים. אם אין לך קהלים שמורים, תוכל להשתמש באפשרויות תחת צור חדש כדי להגדיר את קהל היעד שלך .

אם יצרת קהלים מותאמים אישית מקובץ לקוחות (מסד נתונים או רשימת דוא"ל), תנועה באתר באמצעות פיקסל פייסבוק, פעילות אפליקציה, פעילות לא מקוונת או מעורבות עם דף הפייסבוק או פרופיל האינסטגרם שלך, תוכל לבחור קהלים מותאמים אישית לכלול או לא לכלול בקהל היעד שלך.

לחץ על התפריט הנפתח צור חדש בקטע קהל מותאם אישית כדי ליצור קהל מותאם אישית חדש או קהל דומה במקום מקהלי הלקוחות שלך. שים לב שמנהל המודעות של פייסבוק עשוי לקחת זמן מה לעבד כמה אפשרויות קהל מותאמות אישית (כמו קובץ הלקוח), אז אתה רוצה לעשות זאת מראש אם אתה מתכנן להשיק את מסע הפרסום שלך באינסטגרם באופן מיידי.

לאחר שבחרת, יצרת או דילגת על קהלים מותאמים אישית או דומים, תוכל להגדיר עוד יותר את קהל היעד שלך לפי נתונים דמוגרפיים כלליים . השתמש בתפריט הנפתח שליד מיקומים ובחר אפשרות לחדד את המיקוד לפי מיקום . האפשרויות שלך הן לבחור את כולם, אנשים שמתגוררים בו, אנשים שהיו לאחרונה או אנשים שמטיילים במיקום מסוים.

אם ברצונך לבחור ערים מרכזיות ברחבי העולם, לחץ על ברחבי העולם . כדי לבחור ערים בתוך מדינה מסוימת , לחץ על אותה מדינה ובחר רק כלול ערים מהחץ הנפתח שמופיע.

לאחר מכן תוכל ללחוץ על מספר הערים ולסנן אותן לפי גודל אוכלוסייה , מה שיאפשר לך למקד לערים קטנות יותר או למטרופולינים גדולים יותר.

תחת מיקוד מפורט, הגדר את קהל היעד שלך לפי נתונים דמוגרפיים נוספים, תחומי עניין, התנהגויות ופעילויות ספציפיות לפייסבוק .

לאחר שתסיים להגדיר את הקהל שלך, לחץ על הלחצן שמור קהל בתחתית כדי לשמור את קהל היעד שלך לשימוש עתידי במסעות פרסום.

בחר מיקומים

עבור מודעות אינסטגרם בפיד החדשות, עבור מאוטומטית לעריכת מיקומים כדי לבחור מודעות אינסטגרם בפיד .

הגדר אופטימיזציה 

הקטע אופטימיזציה למסירה מאפשר לך להגדיר את פרטי הצגת המודעות הרלוונטיים ליעד השיווקי שבחרת עבור מסע הפרסום שלך באינסטגרם, החל מאופטימיזציה להצגת מודעות. זה מאפשר לך לספר לפייסבוק את התוצאות שאתה רוצה.

אם אתה רואה את אפשרות ההמרות עבור האופטימיזציה להצגת מודעות, אתה יכול לבחור חלון המרות מרגע שמישהו צופה או לוחץ על המודעה שלך ועד למועד השלמת יעד ההמרה שבחרת , כגון ביצוע רכישה או הרשמה למודעה שלך רשימת מיילים.

סכום הצעת המחיר מאפשר לך לומר לפייסבוק כמה אתה מוכן לשלם כדי להשיג את התוצאות הרצויות מהמודעה שלך (מספר הקליקים על קישור, צפיות בדף נחיתה, הופעות או טווח הגעה). אתה יכול לבחור לתת לפייסבוק להגדיר את סכום הצעת המחיר , מה שנותן לך סיכוי טוב יותר לנצח את המתחרים, או להגדיר סכום מסוים כדי שלא תוציא יותר מסכום מסוים בכל תוצאה.

עם תזמון מודעות, אתה יכול לבחור מתי תוצג מודעה לקהל היעד שלך על סמך אזור הזמן שלו או אזור הזמן שנבחר בחשבון המודעות שלך.

אם מסע הפרסום שלך רגיש לזמן ובחרת סכום הצעת מחיר ידני, תוכל לשנות את אפשרות סוג ההצגה עבור מסע הפרסום שלך מסטנדרטי למואצים, עם ההזהרות המצוינות למטה.

הגדר תקציב ולוח זמנים

לאחר מכן, הגדר את התקציב הכולל של מסע הפרסום שלך ואת טווח התאריכים שאתה רוצה להציג את המודעות שלך. אם אתה מפעיל בדיקות מפוצלות, תוכל גם לסמן את התיבה כדי לסיים את הבדיקה מוקדם אם ערכת מודעות מנצחת מופיעה בין משתני הקריאייטיב, אופטימיזציית ההצגה, הקהל או המיקום שלך.

בחר זהות מודעה

כדי להתחיל עם הקריאייטיב של המודעה שלך, תן שם למודעה שלך ובחר את דף הפייסבוק וחשבון האינסטגרם המשויכים שברצונך לקשר למודעה שלך . אם לא שייכת חשבון אינסטגרם לדף הפייסבוק שלך, לחץ על הלחצן הוסף חשבון .

אפשרות זו מאפשרת לך להיכנס לחשבון אינסטגרם קיים או ליצור חשבון אינסטגרם חדש כדי לקשר לדף הפייסבוק שלך. שימו לב שאתם נדרשים להחזיק רק בעמוד פייסבוק כדי ליצור מודעת אינסטגרם, אבל אם אתם מתכוונים לפרסם באינסטגרם, הגיוני שיהיה לכם פרופיל אינסטגרם שגם המבקרים במודעה יוכלו לעקוב אחריו.

בחר פורמט מודעה

בהתאם ליעד השיווקי שבחרת עבור מסע הפרסום שלך באינסטגרם, תוכל לבחור מבין פורמטי המודעות הבאים עבור מודעת האינסטגרם שלך בפיד החדשות: קרוסלה, תמונה בודדת, סרטון בודד, מצגת או אוסף.

עבור רוב הפורמטים של מודעות, אתה יכול לבחור הוסף חוויה במסך מלא כדי להפוך את מודעת הזנת החדשות שלך לחוויה חזקה יותר עם Canvas .

אם תבחר בחוויית מסך מלא, תוכל להשתמש בתבנית בנויה מראש או ללחוץ על בונה הקנבס המתקדם כדי להתאים אישית את העיצוב שלך .

אם לא תבחר בחוויית מסך מלא, תתבקש להוסיף תמונות או סרטון על סמך פורמט המודעה שבחרת. תקבל את המפרט המומלץ לתמונות…

…כמו גם המפרט המומלץ לסרטונים.

בהתבסס על יעד השיווק שבחרת עבור מסע הפרסום ופורמט המודעה שלך, הגדר את היעד, הקריאה לפעולה והטקסט עבור המודעה שלך .

לחץ על אפשרויות מתקדמות כדי להגדיר פריטים אופציונליים עבור המודעה שלך , כולל קישור לתצוגה, פרמטרים של כתובת אתר למטרות מעקב, שותפי תוכן ממותגים, מעקב לא מקוון ומעקב המרות.

אשר את המודעה שלך

לאחר שתסיים להגדיר את מסע הפרסום ואת הקריאייטיבים של המודעות שלך, לחץ על הלחצן הירוק אשר כדי לשלוח את המודעה שלך לבדיקה . אם הגדרת את הכל כהלכה, אתה אמור לראות את הדברים הבאים.

מס' 3: פרסום מודעות סטורי אינסטגרם במנהל המודעות של פייסבוק

השלבים ליצירת מודעה עבור סיפורי אינסטגרם במנהל המודעות של פייסבוק דומים לאלו שלמעלה, עם החריגים הבאים.

בחר יעד

אתה יכול לבחור מבין היעדים הבאים למיקום מודעות אינסטגרם בסטוריז:

 • מודעות למותג – הגע לאנשים עם סיכוי גבוה יותר לשים לב למודעות שלך ולהגביר את המודעות למותג שלך.
 • טווח הגעה – הצג את המודעה שלך למספר המרבי של אנשים.
 • תנועה – שלח יותר אנשים ליעד ב-Facebook או מחוצה לו כגון אתר אינטרנט, אפליקציה או שיחת Messenger.
 • התקנות אפליקציה – שלח אנשים לחנות שבה הם יכולים לרכוש את האפליקציה שלך.
 • צפיות בסרטונים – קדם סרטונים המציגים קטעים מאחורי הקלעים, השקות מוצרים או סיפורי לקוחות כדי להעלות את המודעות לגבי המותג שלך.
 • יצירת לידים – אסוף מידע לידים מאנשים המתעניינים בעסק שלך.
 • המרות – לגרום לאנשים לבצע פעולות חשובות באתר או באפליקציה שלך, כגון הוספת פרטי תשלום או ביצוע רכישה. השתמש בפיקסל של פייסבוק או באירועי האפליקציה כדי לעקוב ולמדוד המרות.

בחר מיקומים

עבור מודעות אינסטגרם בסטוריז, ברצונך לעבור מאוטומטית לעריכת מיקומים כדי לבחור מודעות אינסטגרם בפיד .

בחר פורמט מודעה

בהתאם ליעד השיווקי שבחרת עבור מסע הפרסום שלך, ייתכן שיהיו לך פורמטי המודעות הבאים זמינים עבור מודעת הסטוריז שלך.

עבור כל אחד מפורמטי המודעות הללו, תוכל גם להוסיף חוויית מסך מלא כדי להפוך את מודעת ה-Stories שלך לחוויה חזקה יותר עם Canvas.

אם תבחר חוויה במסך מלא, תוכל לבחור בד שכבר יצרת או ללחוץ על כפתור ה-+ כדי להפעיל את בונה הקנבס המתקדם כדי להתאים אישית את העיצוב שלך.

אם לא תבחר בחוויית מסך מלא, תתבקש להוסיף תמונות או סרטון , על סמך פורמט המודעה שבחרת. תקבל את המפרט המומלץ לתמונות ב-Stories…

…כמו גם סרטונים בסטוריז.

בהתבסס על יעד השיווק שבחרת עבור מסע הפרסום שלך באינסטגרם ופורמט המודעה שלך, הגדר את היעד ואת הקריאה לפעולה . מכיוון שאתה יוצר עבור סיפורי אינסטגרם, ודא שכל טקסט שאתה רוצה שיוצג נמצא בתמונה או בסרטון עצמו .

עקוב אחר קמפיין הפרסום באינסטגרם

לאחר ששלחת את מסע הפרסום שלך לבדיקה, תוכל לעקוב אחר התקדמותו ותוצאותיו במרכז השליטה של ​​מנהל המודעות .

לחץ על שם מסע הפרסום כדי לחשוף את ערכות המודעות בתוך מסע הפרסום שלך. ייתכן שיהיו שניים או יותר אם יצרת מבחן מפוצל.

לחץ על שמות ערכת המודעות כדי לחשוף את המודעות בתוך הסט . ייתכן שיהיו שתיים או יותר אם יצרת מודעות מרובות באמצעות תמונות או וידאו שונים.

העבר את העכבר מעל שם מסע פרסום, שם ערכת מודעות או שם מודעה כדי לגשת לקישורים לצפייה בתרשימים, עריכה או שכפול של כל נכס בהתאמה.

לחץ על הצג תרשימים כדי לראות את התוצאות של מסע הפרסום, סט המודעות או המודעה שלך.

לחץ על ערוך כדי לעדכן את הפרטים של מסע הפרסום, ערכת המודעות או המודעה שלך 

לחץ על סמל השעון כדי לראות כל פעילות הקשורה למסע הפרסום, לסט המודעות או למודעה .

לחץ על שכפל כדי ליצור מסע פרסום חדש, ערכת מודעות בתוך מסע הפרסום שלך, או מודעה בתוך ערכת המודעות שלך על סמך המודעה המקורית .

פרסום באינסטגרם סיכום

כפי שאתה יכול לראות, אפליקציית אינסטגרם ומנהל המודעות מאפשרים לך ליצור קמפיין מודעות באינסטגרם עבור פיד החדשות וסטוריז באינסטגרם בדיוק כך שתוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבור תקציב הפרסום שלך.

האם אתה מפעיל פרסום באינסטגרם בתשלום? ניסיתם בעבר פרסום מודעות באינסטגרם? ספר לנו בתגובות!

 

סגור לתגובות על איך עושים פרסומת באינסטגרם ? 3 דרכים לפרסם מודעות אינסטגרם

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן