איך להשיג לקוחות לטכנאי של תיקון מחשבים – 4 טיפים

17 ביוני 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מחשבים ניידים

איך להשיג לקוחות לטכנאי מחשבים? רוצה לקוחות טובים יותר עבור עסק תיקון המחשבים שלך? אם אתה רוצה לבנות חברה חזקה המבוססת על מערכות יחסים מתמשכות, אתה צריך לצמצם את המיקוד שלך בתעשייה ולהפוך למומחה אמיתי במה שאתה עושה.

רבים שבבעלותם עסק של תיקון מחשבים נאבקים לשכפל את הלקוחות המצליחים שלהם. לעתים קרובות, הם לא לוקחים את הזמן כדי לזהות את הלקוחות הטובים ביותר שלהם או להשתמש בתוכנית שיווק ממוקדת. כדי לגשת לזה בצורה הנכונה, אתה צריך תוכנית עקבית כדי להכשיר את כל הלידים והלקוחות הפוטנציאליים, ולסלק את העסקים הקטנים הבעייתיים לפני שהם הופכים ללקוחות.

4 הטיפים הבאים יכולים לעזור לך להתקדם לעבר המטרות שלך לנהל עסק יציב ומתגמל לתיקון מחשבים.

1. שכפל את הלקוחות הטובים ביותר שלך. 

אתה צריך למצוא יותר לקוחות הדומים ללקוחות הטובים ביותר הנוכחיים שלך. כדי להשיג זאת, קח את רשימת הלקוחות הפעילים שלך והצב אותה בגיליון אלקטרוני. בעמודה הראשונה, הזן את שם הלקוח. בעמודה הבאה, הזן את ההכנסות של הלקוח ב-12 החודשים האחרונים. לאחר מכן חלקו ב-12 כדי להבין את ההכנסה החודשית של כל אחד מהלקוחות שלכם, כדי שתוכלו לגלות מי הם הלקוחות היקרים ביותר שלכם כרגע.

התרגיל הזה הוא קריטי מכיוון שהוא עוזר לך להעריך (במונחים מאוד אובייקטיביים) …

א) מי צריך לקבל את הרמות הגבוהות ביותר של שירות לקוחות.

ב) שימור לקוחות ואת מי כדאי לשמור.

ג) רווחיות ומי באמת משלם את החשבונות עבור עסקי תיקון המחשבים שלך בכל חודש.

2. הכניסו את הלקוחות שלכם לקטגוריות כדי למצוא דפוסים. 

לאחר שתסיים את התרגיל המפורט בטיפ מס' 1 כדי להגדיר את המאפיינים של הלקוחות הטובים ביותר שלך, חפש בין הלקוחות והלקוחות הטובים והפעילים ביותר שלך. גלה מי נכנס לקטגוריית המיקרו (פחות מ-10 מערכות), 

תרגיל זה עוזר לך לקבוע היכן המומחיות שלך נמצאת, כך שתוכל לשכפל לקוחות שהכי נהנים מהסוג הייחודי של השירותים שלך. ברגע שאתה מבין את המשותף בין הלקוחות הגדולים והטובים ביותר שלך, אתה יכול להחליט על התמחות שתעזור לכוונן את מסע הפרסום השיווקי שלך, ותביא לך לקוחות פוטנציאליים ולקוחות חדשים בהרבה פחות מאמץ.

3. כוונן את מיקוד התעשייה שלך. 

ברגע שתצמצם את המיקוד שלך בענף כחלק מהתוכנית העסקית לתיקון המחשב שלך ותעביר זאת בכל החומרים השיווקיים והפתרונות העסקיים שלך, אתה תתבלט כמומחה בתעשייה. לא משנה באיזה ענף תבחר, אתה הופך למומחה המתמקד אך ורק בענף ספציפי (כלומר, משרדי שיניים, משרדי רואי חשבון וכו') ונותן לעצמך את ההזדמנות לצמוח ולהתבסס על כישוריך.

4. העריכו את הרקע המקצועי שלכם. 

ברגע שתבינו היכן מומחיות התעשייה שלכם נמצאת בעסקי תיקון המחשבים שלכם, תוכלו להשתמש במומחיות זו כקרש קפיצה לבניית תוכנית שיווקית קטלנית ופתרונות מקיפים באמת. כאשר תציגו את המסר שלכם ללקוחות פוטנציאליים, אתם כבר תדעו על תחום העיסוק שלהם, מה שיבטיח עבורם ויעזור לבנות את האמון הדרוש למערכות יחסים ארוכות טווח שישמרו על החברה שלכם. לקוחות פוטנציאליים לעסקים קטנים שסומכים עליך יהיו בעלי סיכוי גבוה יותר לבחור בחברה שלך על פני מישהו ששולח חומרי שיווק "גנרליסטיים" ללא התמקדות בתעשייה.

במאמר קצר זה, בדקנו 4 שלבים לבניית רשימת הלקוחות שלך עבור עסק תיקון המחשבים שלך. אם מעניין אותך תוכל ללמוד איך השיג לקוחות בתחום התיקון מחשבים דרך מודעות פייסבוק לעסקים

 

סגור לתגובות על איך להשיג לקוחות לטכנאי של תיקון מחשבים – 4 טיפים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן