איך לקנות ביטקוין

30 במאי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מימון וכספים אחר

מדינות מעטות אימצו את הביטקוין כמו ישראל. וזה ממש לא כל כך מפתיע. ישראל, ובמיוחד מרכז הטכנולוגיה המודרני שלה תל אביב, היא אחת הכלכלות המתקדמות בעולם, מה שהופך אותה לבולטת על פני שכנותיה במזרח התיכון, שלעתים קרובות נאבקות כדי לדכא מלחמת אזרחים ולשמור על זכויות קניין.

תל אביב אפילו מארחת מדי שנה כנס בלוקצ'יין משלה במשך שבוע.

Bits of Gold, בורסת ביטקוין ישראלית מתגאה ב-55,000 משתמשים מקומיים.

מספר הסטארט-אפים בבלוקצ'יין צמח ב-32% בשנת 2019 (כלומר בשוק דובי של ביטקוין)

עם זאת, אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות ביטקוין בישראל היא באמצעות חלפני מטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר חלפנים המציעים ביטקוין בישראל, מה שמאפשר לך לבחור אחד בקלות על סמך הדרישות וההעדפות שלך באמצעות המדריך שלנו. לחלפנים שונים יש עמלות עסקה שונות, מגבלות משיכה, שיטות תשלום שונות ותהליכי אימות שונים שיש לזכור לפני שמשתמשים בוחרים אחת מהן.

בנוסף, רוכשי ביטקוין צריכים לזכור שחלפנים או בורסות מסוימות עשויות לדרוש ממך להשיג ארנק משלך לפני שתוכל לקנות את המטבע הדיגיטלי. גם אם אין דרישה כזו, מומלץ להחזיק ארנק משלך מטעמי אבטחה (רצוי ארנק חומרה).

Bits of Gold הוא חלפן ביטקוין בישראל. אתה יכול לקנות ביטקוין ישירות מהחברה באמצעות העברה בנקאית, מזומן או כרטיס אשראי. העמלות עבור קנייה עם Bits of Gold גבוהות, אך קל יותר להשתמש בה עבור מי שרוכש פעם ראשונה. הם גם מפעילים כספומט ביטקוין בתל אביב שאינו דורש הזדהות וגובה עמלה של 5%. זהו ממשק קל שמקל על קונים ראשונים, ואין אימות הזדהות בסכומים מתחת ל-1000 ₪

bit2c היא בורסת הקריפטו הגדולה בישראל. אתה יכול לרכוש ביטקוין באמצעות העברה בנקאית ישראלית או כרטיס אשראי. רוב ההפקדות בהעברות הבנק מאושרות בחשבונך תוך 24 שעות. זוהי הדרך הטובה ביותר לקנות כל כמות של ביטקוין בישראל בעמלות הנמוכות ביותר. נדרש אימות הזדהות.

דרך נוספת לקנות ביטקוין בישראל היא באמצעות מכשירי כספומט. כספומטים אלו מאפשרים למשתמשים לרכוש ולמכור באופן מיידי מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מזומן, ורובם אינם דורשים אף אימות, ובכך מבטיחים את האנונימיות של הקונה.

כספומטים של ביטקוין יכולים להיות דרך מהירה וקלה לקנות ביטקוין והם גם פרטיים. עם זאת, לנוחות ולפרטיות יש מחיר; לרוב הכספומטים יש עמלות של 5-10%.

סגור לתגובות על איך לקנות ביטקוין

מאת:

עו"ד תמיר חודורוב הוא מנהל החטיבה הבינלאומית, שוק ההון והמטבעות הוירטואליים. תחומי עיסוק: משפט מסחרי בינלאומי, הייטק, סטארטאפים, חברות בחו"ל, חוזים, בלוקצ'יין, מטבעות קריפטוגרפיים (מטבעות וירטואליים), ביטקוין, קניין רוחני, נדל"ן, ועוד. בנוסף, עו"ד תמיר חודורוב הינו בעל הכשרה במשפט טכנולוגי ולימודי סייבר - אינטרנט. עו"ד תמיר חודורוב בעל ניסיון רב ובקיא במספר רב של תחומים משפטיים, בעל זווית ראייה רחבה ובעל פתרונות משפטיים מחוץ לקופסא לבעיות מורכבות. עו"ד תמיר חודורוב מטפל בעסקאות גם בארה"ב, אירופה, אנגליה, מזרח אירופה, ועסקים הפועלים באינטרנט והמשווקים מוצרים או שירותים בינלאומיים ועוד. בזמנו הפנוי עו"ד חודורוב מתנדב כחבר בוועדה למשפט ופסיכיאטריה. שפות: עברית, אנגלית, רוסית (בסיסית)

פרסם באתר כ - 6 מאמרים.

.

דילוג לתוכן