16 שיטות עבודה מומלצות לדף נחיתה

2 במאי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פיתוח אתרים

כמובן שאתה רוצה שדפי הנחיתה שלך יהיו מכונות המרה משומנות היטב. אבל חשוב גם לתכנן אותם למנועי חיפוש, פרקטיקה המכונה אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). פעולה זו תהפוך את הדפים שלך לגלויים יותר בתוצאות חיפוש אורגניות, מה שיכול לעזור להגביר את התנועה והמרות.

בניית דפי נחיתה ידידותיים לקידום אתרים

קידום אתרים הוא תעשייה בפני עצמה, כלומר יש הרבה מה לחקור. עם זאת, תוכלו להתחיל בקידום קידום אתרים בדפי הנחיתה שלכם באמצעות שיטות העבודה המומלצות הבאות:

1. למקד מילות מפתח ארוכות זנב.

אלה מילות מפתח ספציפיות מאוד או צירופי מילים מרכזיים שנוטים להיות 4 מילים או יותר. לדוגמה, "הטיפים הטובים ביותר לקופירייטינג לדפי נחיתה" הוא ביטוי מפתח ארוך זנב, בניגוד למילת המפתח הפשוטה בהרבה "דפי נחיתה".

ככלל, הרבה יותר קל לדרג מילות מפתח ארוכות זנב מאשר מילות מפתח קצרות זנב מכיוון שמילות מפתח ארוכות זנב הן פחות תחרותיות. ומכיוון שדפי נחיתה כוללים CTAs ספציפיים מאוד, קל למקם עליהם מילות מפתח ארוכות זנב באופן טבעי.

2. לפלח את התנועה שלך.

סביר להניח שקהל היעד שלך מורכב מיותר מפרסונה אחת. לדוגמה, אם אתה מוכר בקבוקי מים לשימוש חוזר, תרצה לשווק למספר סוגים של קונים: ספורטאים, מטיילים, מטיילים, מטיילים וכן הלאה. מכיוון שדמויות הקונה האלה שונות, תזדקק למספר גישות כדי לפנות אליהן.

שקול ליצור דפי נחיתה נפרדים עבור כל פלח בקהל שלך. פעולה זו תדרוש לחקור את מילות המפתח שכל אישיות תשתמש בהן כדי למצוא את מה שאתה מציע. כשאתה מפלח את התנועה שלך, אתה יכול לשפר את הנראות שלך במנועי חיפוש ולהתאים את המסר שלך כדי לפנות לאנשים עם צרכים שונים.

3. שפר את מהירות טעינת העמודים.

קשה להחזיק את תשומת הלב של לקוח פוטנציאלי כאשר כל כך הרבה חברות אחרות מתחרות על זה. משתמשים יכולים להיות חסרי סבלנות ודעתם מוסחת בקלות, כך שאם דף הנחיתה שלך נטען לאט, הסיכויים שלך להמיר אותם מקבלים קטנים יותר.

כדי לשמור על קצב המרה גבוה, דפי הנחיתה צריכים להיטען במהירות הבזק. למרבה המזל, מכיוון שיש להם רק מטרה אחת, קל לייעל אותם. הקטנת גודל התמונה היא רק דרך אחת להאיץ את מהירות הטעינה של הדף.

4. להרוויח קישורים אחוריים.

אלה הם קישורים המצביעים מאתרים אחרים בחזרה לשלך. הם שולחים תנועה לדפי הנחיתה שלך, בעצם מתנהגים כמו קולות אמון בעיני מנועי חיפוש. כאשר הם מגיעים מאתרים מבוססים ובעלי סמכות גבוהה, קישורים אחוריים מראים שמה שמופיע בדף שלך הוא בעל ערך. כתוצאה מכך, דירוג האתר שלך בדפי התוצאות של מנוע החיפוש יגדל.

שקלו ליצור קשר עם אתרים אחרים כדי לאפשר לאורחים לפרסם הזדמנויות לבנות קישורים אחוריים, אך היזהרו מכל אתר שמבקש תשלום – Google זועפת על תוכניות לבניית קישורים מסוג זה.

5. הפוך את התוכן שלך לניתן לשיתוף.

זה אומר להפוך את זה לייחודי או חדשני בדרך כלשהי. זכור, כל הלידים הפוטנציאליים שלך מחוברים לאחרים שעשויים גם הם לרצות את מה שיש לך להציע. כשאתה מאפשר להם לשתף את דפי הנחיתה שלך, אתה יכול להתחבר לרשתות גדולות יותר אלה. מלבד נהיגה של לידים נוספים לדף שלך, תנועה נוספת זו תעלה את דירוג מנועי החיפוש שלך.

מיטוב דפי נחיתה להמרות

קידום אתרים הוא רק חצי מהקרב. חשוב גם למטב את דפי הנחיתה שלך להמרות. הנה 11 טיפים על איך לעשות את זה.

1. כתוב כותרת מפתה.

גלגלו משתמשים פנימה עם כותרת מסקרנת וכתובה היטב. אתה יכול למשוך תשומת לב עם מילות מפתח ספציפיות כמו "חינם" או "עכשיו". זוג את הכותרת המרתקת שלך עם קופירייטר חזק כדי לשמור על המשתמשים שלך בדף מספיק זמן כדי להמיר.

2. התאם את כותרת H1 שלך לכותרת המטא שהמשתמשים שלך לחצו עליה כדי להגיע לדף הנחיתה שלך.

זה מרגיע את המשתמשים שהם נחתו במקום הנכון. פעולה אחרת עלולה לפגוע במוניטין שלך ובדירוג מנועי החיפוש שלך, מכיוון שגם הקוראים וגם מנועי החיפוש נוטים להתייחס למטא-כותרים לא מדויקים כמטעים ומטעים.

3. נסו למקם את ה-CTAs שלכם מעל לקפל.

הקריאה לפעולה צריכה להיות אחד מרכיבי האתר הראשונים שהמבקרים רואים. למרבה הצער, זה לא תמיד אפשרי, במיוחד כאשר אתה מעצב עבור משתמשים ניידים.

4. השתמש ברמזים כיווניים כדי להנחות משתמשים ל- CTA שלך.

דוגמאות טובות כוללות חצים או תמונה של מישהו שמסתכל לכיוון הקריאה לפעולה שלך. הדבר חשוב במיוחד אם הקריאה לפעולה שלך אינה מעל לקפל. רמזים הממוקמים במיומנות מעודדים את המבקרים לגלול, להמשיך לקרוא ולהמיר.

5. הצג את המוצר או השירות שלך בשימוש.

הדגמת וידאו או מוצר יכולה לספק הקשר אם אתה מציע משהו נדיר או לא מובן באופן נרחב. מידע זה גם מסייע ללקוחות פוטנציאליים לדמיין את עצמם באמצעות המוצר או השירות שלך.

6. לספק הוכחה חברתית.

יש לך המלצות מלקוחות מאושרים? אם כן, כלול אותם בעותק דף הנחיתה שלך. אם המוצר או השירות שלך פופולריים, תוכל גם לציין כמה אנשים כבר ניצלו את ההצעה שלך. מתן הוכחה חברתית יכול לשכנע אחרים לקפוץ על העגלה ולנסות את המוצר או השירות שלך עצמם.

7. השתמש בנקודות תבליט.

סביר להניח שיש יותר מתכונה אחת או תועלת אחת למה שאתה מציע, אז פרט אותם באמצעות רשימות ממוספרות או נקודות תבליט. זה יותר ידידותי לקוראים מכיוון שהוא קל יותר לעיניים וניתן לסריקה יותר מבלוק גדול של טקסט.

8. חזור על הקריאה לפעולה שלך.

אם הדף שלך כולל כמות כבדה של טקסט, הוא יכול לעזור למקם את הקריאה לפעולה שלך בהתחלה ובסוף – ואפילו באמצע. הצגת הזדמנויות המרה נוספות לקוראים מגדילה את סיכוייהם לנקוט פעולה, אך היזהר שלא להציף אותן. הנה עוד כמה טיפים לעיצוב דף נחיתה בחינם שיש לקחת בחשבון.

9. ספק את פרטי הקשר שלך.

מתן הלידים שלך את האפשרות להגיע אליך עם שאלות או חששות ירגיע אותם, אפילו אלה שלא באמת יעשו זאת. למה? מתן פרטי הקשר שלך הוא סימן ללגיטימיות, אומר ללקוחות שאתה שם כדי לעזור אם הם צריכים את זה.

10. העבירו את המסר שלכם באמצעות וידאו.

לא כולם יישארו בסביבה כדי לקרוא את העותק בדף הנחיתה שלך, וזה חלק מהסיבה שתוכן וידאו עולה בפופולריות. עם זאת, אין זה אומר שהאתר שלך צריך להיות נטול טקסט. שיוך טקסט לתוכן וידאו יכול להיות דרך יעילה ללכוד ולתחזק את תשומת הלב של המשתמשים. מכיוון שמשתמשים רבים אינם מפעילים את הצליל שלהם, מומלץ גם לכלול כתוביות במידת האפשר.

11. בדוק כמה וריאציות של הדפים שלך.

כותרות, מצגים חזותיים, קריאות לפעולה ועוד יכולים להפיק תוצאות שונות. ערוך בדיקות A/B כדי להתנסות בווריאציות של דפי הנחיתה שלך ולראות אילו מהם מבצעים את הביצועים הטובים ביותר. זה יכול לעזור לך למטב את דפי הנחיתה שלך להצלחה הגדולה ביותר.

צור יעדים שחייבים ללחוץ עליהם

מכיוון שהם עוזרים להמיר לידים ללקוחות משלמים, דפי נחיתה הם חלק קריטי באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלך. דפים אלה מסייעים להנחות משתמשים בהמשך מסע הלקוח שלך מכיוון שהם פועלים כדחיפה לביצוע פעולה.

כל דף נחיתה ייחודי הוא הזדמנות, ואין גבול למספר דפי הנחיתה שיכולים להיות לאתר שלך. רוב המחקרים מראים שככל שיש יותר דפי נחיתה באתר, כך הוא רואה יותר המרות, כל עוד דפי הנחיתה שלו לא מתחרים זה בזה. כדי להבטיח שדפי הנחיתה שלך אינם מתחרים על התנועה, ודא שכל אחד מהם מתמקד בדמוגרפיה שונה או מעודד את המשתמשים שלך לנקוט פעולה אחרת.

עכשיו שאתה יודע מה הם דפי נחיתה וכיצד לייעל אותם, אתה מוכן לעשות דף נחיתה משלי.

סגור לתגובות על 16 שיטות עבודה מומלצות לדף נחיתה

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן