כל המידע היעיל לגבי הובלות

31 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מעבר דירה

כל המידע היעיל לגבי הובלות

בארץ דינאמית כמו ישראל, ניתן למצוא הרבה חברות הובלות, אך החוכמה היא למצוא חברה יעילה שתהיו מרוצים מההתנהלות והלוגיסטיקה שלה, מהציוד והצוות המיומן שיבצע עבורכם את ההובלה. ישנן חברות, שמתמחות בהעברת דירות, משרדים, מפעלים ובתי עסק שנים כגון מסעדות. יש ציוד משוכלל ורב, שיתאים לכל סוגי ההובלות ולכן, יש לברר את ההתמחות של החברה וכן, כלי השינוע שברשותה, בטרם תובילו את החפצים שלכם ליעד החדש. רוב חברות ההובלות, עסוקות יותר בקיץ ולכן, אם אתם עוברים בתקופה זו, יש לשריין מקום כמה חודשים מראש. גם המחיר של ההובלה בקיץ, יהיה גבוה יותר מאשר בתקופות השונות של השנה וגם את זה יש לקחת בחשבון. כך שרק אם אין לכם ברירה, בצעו את ההובלה בקיץ

עשו כמה שיחות טלפון בטרם תבחרו חברת הובלה

כמו כל הצרכנים, יש לבצע כמה שיחות טלפון, בטרם תחליטו מי מחברות הובלות, תהיה מתאימה עבורכם. יש הרבה סוגים של הובלה, כמו למשל הובלה מורכבת של חפצים כבדים, כגון פסנתר כבד, ריהוט גדול שלא ניתן להוביל אותם לא באמצעות המעלית הנמצאת בבניין או מהמדרגות של הבניין. הובלות אלה, מצריכות התערבות של מנוף מיוחד, אשר יעביר בצורה זהירה ומדויקת את הרהיט הכבד או הציוד הכבד, למשאית ההובלה. על כל הפרטים הללו, כולל מחיר, יש לברר בקרב חברות הובלה וותיקות, אשר מעניקות ביטוח, חוזה ואחריות מלאה על התכולה וההובלה.

בררו לגבי סכום התכולה בביטוח, אם הוא מתאים לסכום של שווי התכולה שלכם, כך שבמקרה של נזק, תוכלו לבקש את המחיר האמיתי של החפץ שנפגם בזמן ההובלה.

פירוק רהיטים והרכבתם לפני ואחרי ההובלה

בקרב הצוות המקצועי של חברת הובלות ישנם גם מומחים בפירוק והרכבה של רהיטים שונים, מבלי שייגרם להם נזק. זו הסיבה שיש לברר לפני  אם ניתן לבצע פירוק והרכבה ומה תהיה התוספת במחיר. כל שלחברת ההובלות היה וותק רב יותר, המלצות , ציוד משוכלל ומחירים סבירים, כך תדעו כי ביצעתם בחירה מושכלת והמעבר שלכם יהיה קל יותר. חברה מקצועית להובלות, תשלח נציג מטעמה כך שתוכלו להעריך את הסכום שתצטרכו לשלם להובלה, מה שיקל עליכם לתכנן נכון את תקציבכם וכן, לערוך השוואה בין עוד לפחות 3 חברות הובלה נוספות. ברשת ניתן למצוא פורומים וחוות דעת של לקוחות שביצעו הובלה, גם זה עשוי להיות קריטריון טוב לבחירה נכונה של חברה שתוביל את חפציכם בבטחה ולשביעות רצונכם. מומלץ לברר את מחיר ההובלה שלכם על פי סוגה ותכולתה באתר השוואת מחירים שכתובתו: http://getmoving.co.il/.

סגור לתגובות על כל המידע היעיל לגבי הובלות

מאת:

אמירה אדמון היא כתבת מזה 8 שנים, עובדת מול הרבה חברות קידום מוכרות בארץ. מתמחה בתחומים: שיווקי, אינפורמטיבי, משפטי, רפואה

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.