המשך צילום בר מצווה במסעדה לאחר עליה לתורה

17 באפריל 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צילום

צילום אירוע בר מצווה הוא נדרש וחשוב, לכן אנשים רבים חושבים כי כדאי להמשיך את יום הצילום גם לאחר טקס הבר מצווה עצמו בבית הכנסת או בכותל, למסעדה אליה הם ממשיכים.

אז ערכנו עבורכם סקר צילום בר מצווה

בסקר קטנטן שערכנו בין לקוחותינו שאלנו מדוע חשוב לבעלי האירוע שצלם בר מצווה יגיע גם למסעדה לאחר עניין הטקס עצמו.
רוב רובם של האנשים ענו "עלות הצילום במסעדה כלולה בתשלום, לכן אנחנו רוצים שימשיך איתנו גם למסעדה, כמו שאומאים – שיהיה…".
על אף שעלות המשך צילום למסעדה כרוך בתוספת של כ – 500-700 ₪ לעלות הכוללת של יום זה, אנחנו אומרים: " בואו נחשוב על זה רגע", וניתן לכם תמונה מלאה של המצב.

צילום בר מצווה בכותל

מכיוון שאירוע בכותל הוא אירוע שלוקח זמן רב – מתחילתו ועד סיומו, הכולל את הנסיעה לכותל שאורכת זמן רב, לעיתים ארוחת בוקר לפני הטקס והטקס עצמו, סיור או פעילות
כלשהי במתחם הכותל או בסביבתו, האורחים מגיעים למסעדה רעבים ותשושים.
אם המסעדה מיועדת לאכילה ומנוחה, אם אין תוכנית מיוחדת , לצלם בר מצווה לא יהיה מה לצלם בזמן זה. חוץ מכמה תמונות סיטלס (כ – 30-40 בערך). רוב בעלי האירוע יבינו זאת בזמן אמת, וכך יצא שהצלם חסר מעש וכול מה שיש לו לצלם אלו אנשים אוכלים. אנחנו רוצים לחסוך לכם את העניין המיותר הזה.

צילום עליה לתורה בבית כנסת

באירוע בבית כנסת שיתחיל בארוחת בוקר/כיבוד לאורחים תהיה אומנם אינטרקציה בין האנשים לפני הישיבה לארוחה, אך אם זה כול תוכן האירוע, גם במקרה זה הצלם יוכל לצלם מעט תמונות ולא יהיה עניין בהם. בסופו של דבר יהיו אלו תמונות של אנשים אוכלים תמונות שפחות ידברו ויעניינו אתכם ,לאחר האירוע ,כשתרצו להיזכר…
אם יש לכם תוכנית "אומנותית" לאחר הטקס עצמו (בכותל או בבית הכנסת), זה המקום להמשיך עם הצלם. דרשה, מצגת, ריקודים ועוד, אלו יוכלו להיות תוכן וחומר נהדר להמשך צילום המאורע. בעצם המסעדה תהיה אירוע נוסף להמשך היום הנפלא הזה בסטילס ווידאו. אז כדאי ואפילו רצוי לבקש מהצלם להצטרף אליכם גם למסעדה !!!

וכמו תמיד בסוף… שיהיה רק במזל טוב.

סגור לתגובות על המשך צילום בר מצווה במסעדה לאחר עליה לתורה

מאת:

פרסם באתר כ - 5 מאמרים.

.

דילוג לתוכן