הובלות בגוש דן

31 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מעבר דירה

הובלות בגוש דן

אזור גוש דן, הנחשב לאזור המרכז בארץ, ניתן למצוא בו הרבה סוגים של שירות כמו למשל שירות הובלות בגוש דן. ההיצע בשוק זה הוא גדול, שכן ישנה הרבה  פעילות של מעבר בתים, דירות ומשרדים, במיוחד בתקופת הקיץ, לפני ההרשמה לגנים, לבתי הספר ולאוניברסיטאות הנמצאות באזור זה. ככל שתהיה תכולה רבה יותר, כך המחירים יהיו גבוהים יותר ולכן, יש לברר את הצעת המחיר בקרב חברות הובלה המכירות היטב את האזור, כך שגם בהובלה עצמה יהיה לכם קל יותר, כאשר מדובר בחברה המכירה את הרחובות והסמטאות וכן, את מיקום החניה הטוב ביותר להובלה בטוחה, יעילה ומהירה של חפציכם לייעדם. לפעמים יהיה קשה להשיג חברת הטבלות מאזור המרכז וגוש דן, במקרים אלה, כדאי כי תחפשו חברת הובלה במרכז הקרובה לערים תל אביב ורמת גן, אך חשוב כמובן כי החברה תהיה בעלת וותק וניסיון רב ובעלת המלצות.

חתימת חוזה מבטיחה לכם עמידה בזמנים והובלה בטוחה

יש לברר את כל הפרטים האפשריים לגב חברת ההובלות שעמה תהיו מעוניינים לבצע את ההובלה. למשל אם החברה היא ידועה כמבצעת הובלות בגוש דן, כך שלא תצטרכו לשלם מחיר מופרז אם המרחק יהיה גדול יותר. חשו לתת את כל הפרטים של מיקום הדירה או העסק שלכם, למשל אם מדובר על מיקום בקומות הגבוהות, אם הבניין הוא אם או בלי מעלית, פרטים אלה חשובים שתתנו מראש, היות והם מכריעים לגבי הצעת המחיר שתקבלו מהחברה. . גם החניה היא גורם חשוב במחיר ההובלה, שכן, אם החניה אינה קרובה למקום ממנו תתבצע ההובלה, המובילים יצטרכו לסחוב בעצמם למרחק רב יותר את החפצים הכבדים.

מדוע כדאי כי נציג  יגיע אליכם לפני ההובלה?

ברגע שנציג מטעם חברת הובלות בגוש דן יבקש להגיע אליכם בכדי להעריך את התכולה, כך תבינו כי מדובר בחברת הובלות רצינית ומקצועית.  כאשר נציג יוכל להעריך את הצוות שיצטרך להגיע עמו, את סוג הרכב לשינוע, שיתאים לגודל התכולה או אם יש צורך בכלי עבודה חיוניים להובלה עצמה, כך יהיה קל לחברת ההובלות ולכם, לעבור את יום ההובלה בדרך קלה ובטוחה. גם הצעת המחיר תינתן , כך שתהיה לכם הזדמנות לחפש באתר השוואות מחירים שכתובתו : http://getmoving.co.il/. רק אז, תוכלו לערוך חוזה, לאחר שביררתם כבר בכמה חברות ובאתר,  לגבי המחיר. יש לוודא לפחות יומיים לפני תאריך ההובלה כי החברה מגיעה כפי שסוכם.

 

סגור לתגובות על הובלות בגוש דן

מאת:

אמירה אדמון היא כתבת מזה 8 שנים, עובדת מול הרבה חברות קידום מוכרות בארץ. מתמחה בתחומים: שיווקי, אינפורמטיבי, משפטי, רפואה

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן