קלנועית, רכב חשמלי ומכונית חשמלית

12 באפריל 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פנאי ותחביבים

 

 

באופן ממש שונה מכלי רכב גדול, קלנועית קטנה באופן יחסי, ונפלאה בשביל אבטחה. היא מתקפלת ונהדרת לשם אחסון בטוח במקום המשכן הקבוע שלכם, במקום העבודה שלכם, כמו גם במוסך שלכם. ממש לא תהיו חייבים לדאוג איפה החניתם את הקלנועית שלכם, משום שבכל רגע נתון יהיה באפשרותכם לפקוח עליה עיניים שהיא בקרבת המקום שלכם. 

כאשר מדברים על רכב חשמלי, יש הרבה פחות חלקים נעים, ושאינם מחייבים אתכם להחליף מסנני דלק, שמנים או מצתים חדשים, וכיוצא בכך. כאשר בולמים ברכב החשמלי באופן רגנרטיבי היא מאריכה בהכרח את תוחלת החיים של רפידות הבלמים באמצעות שימוש במנוע חשמלי, על מנת להאט אותו. משמע – כי מדובר לרוב בהורדה של מחירי התחזוקה לרבות המון חיסכון.

 

האם קלנועית תתמוך בבריאות המיטבית שלכם?

שלו כמי כלי רכב מסורתיים, הנהיגה על קלנועית יכולה לתמוך בבריאות מיטבית שלכם, משום שתנהגו עליה יתאפשר לכם לצאת החוצה, ולספוג את מלוא האוויר הצח, שרק זה כשלעצמו מהווה דרך נהדרת להתחלה של עוד יום חדש. תיהנו מוויטמין די במלואו, כאשר קרני השמש ילטפו אתכם במהלך הנסיעה והרוח תנשב בקרבכם.

האם תפעול של רכב חשמלי טומן בחובו תעריפי חשמל ייחודיים יותר?

כיום המון בעלי רכב חשמלי יכולים ליהנות מתעריפי חשמל ייחודיים של ספקי חשמל לכל מיני זמני שימוש, על פי השעות במהלך היום שבו הם משתמשים באנרגיה. תעריפי החשמל שלא בשעות השיא מציעים תג מחיר הרבה יותר מופחת בטעינה של הרכב החשמלי, ואפשר לתכנת אותו באופן הזה שהוא ייטען מתי שתצטרכו אותו.

האם נהיגה על מכונית חשמלית מספקת חוויה טובה יותר?

אי אפשר לתאר במלים פשוטות עד כמה נהיגה על מכונית חשמלית מספקת חוויה מהנה וטובה יותר, כאשר הביצועים שלה מעוררי קנאה וההאצה המהירה שלה אינה משתווה לשום דבר אחר. בשונה ממכונית שפועלת על גז או על בנזין, המכונית החשמלית מתהדרת במנוע חשמלי שמייצר את מלוא מומנט העמידה, בלי כל הצטברות של מנוע בנזין שנדרש על מנת להשיג הספק מקסימלי.

המאמר בחסות חדשות bn

סגור לתגובות על קלנועית, רכב חשמלי ומכונית חשמלית

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.

דילוג לתוכן