ביובית- המענה המקצועי לפתיחת סתימות ביוב ושאיבות ביוב וכן למגוון עבודות אחזקת מערכות הביוב

12 באפריל 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

 

תקלות שונות במערכות הביוב עלולות להתרחש בגין סיבות רבות, לעיתים מדובר במערכות ביוב וצנרת ישנות של עשרות שנים, לעיתים עלולות להתרחש תקלות של הצפה או סתימה, ואז יהיה צורך בשירותי ביובית על מנת לשאוב את כל ההצפות. ראשית נסביר כי הביוב יכול להיסתם בשל מזהמים שונים שהצטברו במערכות הביוב וגרמו לביוב להיסתם. כמו למשל אנשים שזורקים למערכת הביוב חומרים שונים כמו מגבונים, עיתונים ועוד כך שנוצרת סתימה במערכת הביוב. חשוב לציין כי גם שומנים למיניהם עלולים ליצור סתימות, וזה בשל הנטייה של השומן להתגבש בסביבת מים, וליצור פקקים שסותמים את הצנרת. ואולם, כולנו יודעים כי בצנרת הביתית, יש צורך לבצע ניקוי של צנרת הכיור אחת לתקופה, אך במסעדות ואולמות אירועים, יש צורך שהשומן ישפך לבורות שומן מיוחדים לכך על מנת למנוע מהשומן לזלוג למערכת הביוב. כמו כן, יש מקרים של שורשי עצים שצמחים בתוך מערכת הביוב, וגם הם אחת הסיבות לכך שנוצרת סתימה במערכת הביוב, וכן גם עלולים לגרום לשבר בצנרת והצפות ביוב.

כאמור, כולנו צריכים לדעת כי בכל סתימה של מערכת הביוב שאנו לא יכולים לפתוח לבד,יש צורך לדאוג לפתיחת הצנרת על ידי משאית ביובית, שתפקידה לשחרר ולשאוב את הסתימה. רק לאחר שהביובית סיימה את תפקידה צריך לבדוק את הסיבה לכך שנוצרה, ולפעול בהתאם לתיקון הבעיה שלא תחזור שוב.

חשוב לדעת כי ישנן חברות רבות המספקות שירותי ביובית. כאמור, ביובית היא משאית גדולה שיכולה לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ גבוהה של מים או על ידי שאיבה מסיבית של המים המוצפים. כאמור, מערכות הביוב שלנו צריכות תחזוקה שוטפת למערכת הביוב אחת לתקופה מסוימת, וזאת על מנת שהמערכת תוכל לעבוד בצורה תקינה. כמו כן, במקרים של סתימות קשות במערכת הביוב הנגרמות על ידי מזהמים שונים, עלולים לפגוע בצורה קשה בצנרת הביוב ולגרום להצפות מי צחנה. ולכן, בכל מקרה של תקלה במערכת הביוב, חברתנו מזמינה אתכם ליצור אתנו קשר על מנת שנוכל לטפל בבעיה ולספק את הפתרון הטוב והיעיל ביותר ובמהירות. כמו כן, משאיות הביובית בחברתנו מצוידות במיטב המכשור הטכנולוגי המתקדם המיועדים לטיפול בתקלות ביוב מעין אלו.

המאמר בחסות חדשות bn

סגור לתגובות על ביובית- המענה המקצועי לפתיחת סתימות ביוב ושאיבות ביוב וכן למגוון עבודות אחזקת מערכות הביוב

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.

דילוג לתוכן