מדריך איך להפוך לשותף גיימינג בפייסבוק ולהרוויח כסף

31 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תכניות שותפים

נכסה את הדרישות של להפוך לשותף בפייסבוק, כמו גם כמה אסטרטגיות מרכזיות שתוכל ליישם כדי להגיע ליעד במהירות.

מהו שותף גיימינג בפייסבוק?

שותף גיימינג בפייסבוק הוא מישהו ש"עלה" על תוכנית Level Up בכך ש"התגלה" על ידי פייסבוק. אין אבני דרך מוגדרות להפוך לשותף מלבד להיות בתוכנית Level Up ולהזרים ללא הרף תוכן בעל ערך לקהילה שלך.

דרישות שותפי הגיימינג של פייסבוק

כדי להפוך לשותף של Facebook Gaming, עליך לבצע את הפעולות הבאות:

  • להיות בתוכנית הרמה למעלה
  • הפקה מתמדת של תוכן טוב

נכון לכתיבת שורות אלה, אין דרך להגיש בקשה להפוך לשותף של Facebook Gaming. במקום זאת, עליך להמתין עד שפייסבוק תפנה אליך.

הצטרפות לתוכנית הרמה למעלה

"תוכנית הרמה למעלה" היא מקבילה דומה ל"תוכנית השותפים של טוויץ'", בכך שהיא נקודת כניסה להיות שותפה עם Facebook Gaming. כחבר בתוכנית Level Up, אתה תהיה זכאי לפתוח כוכבי פייסבוק, מה שייתן לעוקבים ולאוהדים שלך את ההזדמנות לתמוך בך כלכלית.

כדי להצטרף לתוכנית Level Up של Facebook Gaming, עליך להשלים תחילה את אבני הדרך הבאות:

  • יצירת דף "יוצר סרטוני גיימינג" או המרת דף פייסבוק נוכחי לדף יוצר
  • הזרם לפחות 4 שעות במשך יומיים לפחות בשבועיים האחרונים
  • 100 עוקבים או יותר בדף גיימינג
  • דף המשחקים חייב להיות פעיל למשך 30 יום לפחות

כדי לראות אם אתה זכאי לתוכנית, תוכל לבקר בדף הסטרימר שלך. לאחר שתגיע לכל אבן דרך, תהיה לך הזדמנות להגיש בקשה על-ידי לחיצה על הכפתור.

חייבים להתגלות על ידי פייסבוק

איך פייסבוק יכולה לגלות אותך? אמנם אין נוסחה מובטחת, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הסיכויים שלך:

  • רשת עם שותפים אחרים של Facebook Gaming
  • בניית קהילת זרם
  • יצירת תוכן שמגיע לקהל רחב

רשת עם שותפי גיימינג אחרים של פייסבוק

נטו לרשת עם סטרימרים אחרים של Facebook Gaming, במיוחד אלה שזורמים באזור או במדינה שלך. אם אתה יכול להתיידד עם מישהו שכבר שותף, בקש ממנו עצה ואם הם יכולים לראות איפה אתה יכול להשתפר כדי להיות יותר לגילוי.

בניית קהילת זרם

כמו בכל תאגיד, פייסבוק מזהה מספרים ואם יש לך קהילה פעילה גדולה, הם עשויים להבחין בך מהר יותר. שים לב שאיכות התוכן והפוסטים שלך, כמו גם האינטראקציה עם המשתמש שלך, ייכנסו לפעולה. אם הם יראו אותך בונה באופן עקבי את המותג שלהם, סביר יותר שהם ישקיעו זמן בשלך.

יצירת תוכן איכותי לקהל רחב

חפש מחוץ לבניית ערוץ המשחקים שלך בפייסבוק. בנה חשבונות חברתיים או ערוץ YouTube שמצביע על ערוץ Facebook Gaming שלך. כל דבר שיכול למשוך משתמשים חדשים לפלטפורמה.

בהזרמה, צור תוכן שמושך את הקהל שלך ושמור עליו מעורב. השתמש בגרפיקה איכותית.

אסטרטגיות להפוך לשותף גיימינג בפייסבוק

הנה כמה אסטרטגיות שבהן תוכל להשתמש כדי לבנות את הקהילה, המותג והתוכן שלך כדי להגדיל את הסיכויים שפייסבוק תבחין בך:

פעל בהתאם להנחיות פייסבוק

הקפד לעקוב אחר ההנחיות של פייסבוק. אם אתה מפר אחד מהתנאים של פייסבוק, לא סביר שתגיע אי פעם לסטטוס השותפות. קח את הזמן כדי לקרוא את ההנחיות ולהכיר מה אתה יכול או לא יכול לעשות.

אחד הכללים החשובים ביותר בכל פלטפורמות הסטרימינג הוא איזו מוזיקה אתה משמיע בסטרימינג. עליך להשמיע מוסיקה ללא תמלוגים ב-Facebook Gaming כדי להבטיח שלא תקבל את שלו עם שביתות DMCA או הורדות. למרבה המזל, ישנם כמה מקומות באינטרנט שבהם אתה יכול בקלות לגשת מנגינות לשימוש חופשי.

פרסום בפייסבוק

משכורת שותף גיימינג בפייסבוק

פייסבוק משלמת לשותפיה ב-Facebook Gaming $.01 USD עבור כל כוכב שנתרם להם מהצופים שלהם. סטרימרים יכולים גם להרוויח כאשר צופה תומך בערוץ על ידי הרשמה אליו עבור $4.99 לחודש. התשלום יגיע 30-60 יום לאחר שהסטרימר הגיע לתשלום של 100 דולר.

אמנם יש כמה דרכים שבהן שותפי גיימינג של פייסבוק מקבלים תשלום, אבל נתמקד בכוכבים, במנויים ובחסויות.

קבל תשלום באמצעות כוכבים

כוכבים הם המטבע בפלטפורמה של Facebook Gaming. ניתן לרכוש אותם על ידי הצופים ולתרום אותם לסטרימר לפי בחירתם.

גם לשותפי פייסבוק גיימינג וגם לסטרימרים בתוכנית Level Up יש הזדמנות להרוויח ולממש כוכבים. שדרנים מרוויחים $.01 לכל כוכב ויכולים לפדות אותם ברגע שהם הרוויחו 10,000 כוכבים או יותר.

זוהי הדרך הנפוצה ביותר עבור הצופים לתרום לסטרימרים, אם כי הם יכולים גם לתרום באמצעות פלטפורמה של צד שלישי שהסטרימר מקים.

מנויים

העוקבים שלך יכולים גם לתמוך בערוץ שלך באמצעות הרשמה אליו. כדי לעשות זאת, הם יצטרכו ללחוץ על כפתור "הפוך לתומך" בדף הפייסבוק שלך או על הקישור שמתחת למסך. אתה תרוויח אחוז מה-$4.99 שהם משלמים בכל חודש.

חסויות/שותפים

סטרימרים מרוויחים כסף בדרך כלל באמצעות חסויות ועסקאות שותפים. המטרה היא שאתה צריך לחכות לחברה או המוצר הנכונים לבוא. אל תסכים לשום חסות שאתה לא מרגיש בנוח איתה. דבר עם סטרימרים אחרים על החוויות שלהם עם נותן חסות מסוים כדי לעזור לך להחליט אם לעבוד איתם או לא.

באפשרותך גם להגדיר שותפים עם מוצרים רבים ושונים. אם אחד הצופים שלך קונה מוצר דרך הקישור שלך, אתה תרוויח אחוז מהמכירה.

איך פייסבוק משלמת לך?

כאשר תצטרף לתוכנית Level Up, תהיה לך הזדמנות להרוויח כוכבים מהצופים שלך. כשתגיע לסף התשלום של $100 (USD) או 10,000 כוכבים, פייסבוק תשלם לך בחודש הבא (או בעוד חודשיים, תלוי היכן אתה נמצא בעולם).

כדי שפייסבוק תשלם לך, עליך להגדיר את הגדרות התשלום שלך בסטודיו היוצר שלך. לחץ על "מונטיזציה" בעמודה הימנית ולאחר מכן בחר "הגדרות תשלום" מהתפריט שמופיע מתחת לכרטיסיה.

אם אינך מקבל את התשלומים שלך, תוכל לבדוק את "מונטיזציה עם פייסבוק" כדי לראות היכן נמצאים המדדים שלך. ייתכן שיש משהו שמונע מהם לשלוח לך את הרווחים שלך. אם אתה לא יכול להבין את זה, להגיע לחברה ולשאול.

רוב האנשים לא מצליחים בן לילה. הגדלת הערוץ שלך כסטרימר דורשת הרבה זמן ואנרגיה. הישארו ממוקדים בהנאה ובהפקת תוכן נהדר, וכשיגיע הזמן הנכון, אתם תצליחו.

 

סגור לתגובות על מדריך איך להפוך לשותף גיימינג בפייסבוק ולהרוויח כסף

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן