8 שלבים בפיתוח אסטרטגיית שיווק מנצחת

31 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום באינטרנט

קרית טק נעזרת בכלים שונים לנבא את הצלחת הפרויקט וכן למקד באופן מדויק את פעילות האתר. המודלים שלנו למחקר מתבססים על ניסיון רב ועל מציאת אפיקי מחקר חדשניים.

המחקר שלנו כולל:

א. מחקר מילות מפתח לבניית תוכן באתר ומיקוד למנועי חיפוש
ב. מחקר לאפיון הצלחה אצל מתחרים או פרויקטים דומים לפרויקט שלכם.
ג. ניתוח התנהגות גולשים ושינוי מבנים בהתאם לממצאים אלו
ד. ביצוע מחקרים התנהגותיים – כגון שביעות רצון, אפקטיביות פרסום ועוד

2. פיתוח האתר/הפרויקט בהתאם לממצאים

כאמור, את הממצאים העולים במחקרים ובבדיקות האפקטיביות שלנו אנו מיישמים באופן מלא באתרים. יש לנו ניסיון רב בהטמעת שינויים בהצלחה ובזריזות.

3. התאמת האתר למנועי חיפוש (אפילו במידה מינימאלית)

לפני שמתחילים בפעילות אופטימיזציה וקידום האתר יש לבחון במדויק מהם מושגי המפתח בתחום. מציאת מושג מפתח יכולה להבטיח את הצלחת הפרויקט כולו באופן מיידי, בעוד ששגיאה עלולה לגרור חודשים של תסכול. דוגמה נפוצה ברחבי האינטרנט היא הדילמה בין בחירה במילות חיפוש המכילות את המילה חינם כגון Free Movie אשר מבטיחה מיליוני כניסות אך יחס מכירה ששואף לאפס.

4. רכישות מדיה אפקטיבית לאתר האינטרנט

לאחר שהבנו את התנהגות הגולשים אנחנו יכולים להתחיל לרכוש מדיה בעלת אופי תדמיתי /חשיפתי. מדיה זו עולה הרבה כסף ביחס למדיה ממוקדת אולם היא מבטיח התייחסות רצינית לאתר ובנייה של תדמית מהימנה.

מדיה אפקטיבית ניתן לרכוש במספר אופנים ואפיקי פרסום בפייסבוק – המועדפת עלינו היא רכישה מרובה ברשתות אתרים מתמחים על פני רכישת מדיה באתרים מרכזיים.

. ניתוח התנהגות הגולשים באתר

האינטרנט, הוא כלי שיווקי מדיד לחלוטין. שרתי האחסון מספקים לנו סטטיסטיקה מלאה על התנועה באתר, דפים אליהם הגיעו הגולשים, זמן שהות בכל דף, מקומות דרכם הגיעו הגולשים ועוד נותנים רבים אחרים. בנוסף ישנם כלים שונים למדידות שונות – כמו אפקטיביות קמפיין, בדיקת ROI (Return on Investment) בצורה ברורה לחלוטין ובלי הטיות. המשמעות היא הערכות דינאמית בזמן אמת לאפקטיביות מערך השיווק, ועל כן אין צורך לחכות לסיום קמפיין על מנת לדעת מה שיעור ההצלחה – תוך כדי הקמפיין ניתן לשפר באופן מתמיד את האפקטיביות

ניתוח התנהגות הגולשים יכול להיעשות בנושאים רבים ותחומים שונים של הפעילות – הבנה מלאה של כלי זה היא המפתח המוחלט להצלחת כל פרוייקט באינטרנט.

6. פיתוח תוכן רלוונטי לאתר

ל- קרית טק ניסיון בפיתוח מגזינים במספר תחומים כולל כתיבת התוכן הרלוונטי. חלק מהכתבות שהופקו על ידינו זכו למאות אלפי קוראים ומאות תגובות. סגנון הכתיבה מותאם לכללי הכתיבה האינטרנטית הנהוגים אשר לפי בדיקות שלנו הוכחו כאפקטיביים יותר. יתר על כן הטקסטים שלנו נכתבים תוך שמירה על עקרונות האופטימיזציה והקפדה על שתילת פרמטרים למנועי החיפוש.

יש לנו ניסיון רב:

כתיבה מגזינית /עיתונאית
כתיבה מקצועית
כתיבה תדמיתית
כתיבה שיווקית בדגש מכירתי

.הקמה של מערכים תומכים להרחבת השיווק

שיווק באינטרנט הוא רב תחומי וככזה הוא כולל אפשרויות רבות להרחבת מעגל הפעילות של האתר שלכם – במיוחד בפעילות שיווק בינלאומית. קרית טק מאתרת עבורכם את הפעילות ומתאימה לה את האלמנטים הנדרשים לייצור פעילות רווחית.

לחברה מערכות מכוונות בתחומים שונים המאפרים לכם להתחיל כבר מהשלב הראשון בפעילות שיווק מקצועית ומקיפה.

8. רכישת מדיה פרסומית מסורתית

אומנם יש מספיק פעילות שיווקית אינטרנטית על מנת לייצר לאתר שלך חשיפה בלתי פוסקת, אולם מניסיוננו הוספה של פעילות שיווקית ממוקדת ומקבילה לאתר מגבירה את השימוש בו בדרכים שונות.

קרית טק תפיק פעילות אוף ליין מותאמת לאופי האתר שלך וכזו שתשתלב עם אלמנטים מתוך האתר עצמו, כגון ניהול כנסית מקצועיים, תחרויות, מבצעי פרסום ועוד.

סגור לתגובות על 8 שלבים בפיתוח אסטרטגיית שיווק מנצחת

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 67 מאמרים.

.