איתור נזילות

25 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

הברז בבית מטפטף? יש רטיבות בקירות? או חלילה – נכנס אליכם הבית גשם ויש כתמים וריח רע על הקירות? לעיתים, אנו מגלים בבית נזילות או רטיבויות אם כי המקור שלהם אינו גלוי לעין, ואנו לא יודעים מה המקור שלהם, וכיצד ניתן לטפל בבעיה. בעיות נזילות ורטיבות, אם לא מטפלים בהם בזמן, יכולות לגדול ולגדול ולגדול… ולפתח חלודה, עובש, אפילו בעיות בעיצוב ובאסתטיקה של הבית שיכולות גם לגרום לעגמת נפש רב.
  
ואף אחד לא רוצה שנזילות יגרמו לו בבית לנזק רב, בטח שלא להוציא על התיקון שלהם כסף רב…
  
אז מה עושים? זה פשוט.

    

איתור נזילות

  
איתור נזילות נעשה קודם כל כדי שנוכל להיות סמוכים ובטוחים מה הטיפול הנכון שאנו נדרשים לבצע. שירות של איתור נזילות בא לתת מענה בדיוק על כך. שירות של איתור נזילות יספק עבורכם את התשובה לשאלה: מה מקור הנזילה, (ברוב המקרים מדובר בבעיות שאינן גלויות לעין) ומה הטיפול המדויק והמתאים ביותר עבורה.

   
איתור נזילות בירושלים

   
איתור נזילות בירושלים מתבצע על ידי חברות רבות, כאשר אצל אבא שיפוצים אתם תמצאו שירות מקצועי ועתיר ניסיון. את הבדיקה לאיתור נזילות, אנו מבצעים בדרכים ובאמצעים ייחודים ומתקדמים, כאלו המתאימים למאה ה-21.
    
כיצד אפשר לטפל בבעיה? אז ראשית אנו מבצעים בדיקת לאיתור נזילות שיכולה להתבצע באמצעות:
    
•    הצפת מים: בבדיקה של הצפת מים, אנו אוטמים את המרזבים הקיימים בגג, כך שהמים יחלחלו למקומות שאנו חושבים שהם אלו שגורמים לרטיבות. לאחר הצפת המים אנו מחכים כ-72 שעות שבסיומם יהיה ניתן לראות מהם האזורים הדורשים טיפול , בקלות ובפשטות.
    
•    בדיקה באמצעות מצלמה טרמית:  מדובר באחת השיטות המתקדמות והחדשניות ביותר בתחום. בבדיקה זו אנו עושים שימוש במצלמה משוכללת שיכולה "לראות" את החום. ובשילוב טכנולוגיה מיוחדת אנו יכולים לראות מבט כולל על במנה שמראה לנו בדיוק היכן הבעיה, בצורה אמינה ביותר. בבדיקה זו עושים שימוש בעיקר בימים גשומים, זאת מאחר והגשם וכל המים מקשים עלינו לגלות היכן מקור הבעיה.

        

ומה אם יש לנו בבית הצפה???
הפיתרון פשוט ביותר.

     
טיפול בהצפות

      
הצפות בבית, יכולות להיות מטרד נורא ואיום. ניתן לבצע טיפול בהצפות באמצעות שאיבת הצפות. בשאיבת הצפות אנו משתמשים במכשיר מיוחד של שאיבת הצפות. שימוש במכשיר זה הוא הפיתרון הטוב והיעיל ביותר לטיפול בהצפות. הוא מזרז את תהליך הייבוש ומספק מענה מהיר ואפקטיבי לבעיה.
    
חברת אבא שיפוצים, עוסקת כבר 30 שנה במגוון פתרונות שיפוצים ואינסטלציה. בנושאים כאלו כמו של נזילות, החכם עיניו בראשו. על מנת לטפל בבעיה באופן המיטבי ביותר, כדאי להזמין מבעוד מועד חברה מקצועית ומומחית.
לפרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר

סגור לתגובות על איתור נזילות

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן