איך לקבל יותר תגובות על הפוסטים שלך בפייסבוק

25 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פייסבוק

עבור עסק, להיות בפייסבוק זה לא מובן מאליו: הוא מאפשר לך לקדם את המותג שלך, לתקשר ישירות עם הלקוחות שלך, לתת לחברה שלך קול אישי יותר ולהישאר רלוונטי וראש בראש עם קהל היעד שלך. אבל יותר ויותר, הגעה לקהל שלך בפייסבוק דורשת יותר מאשר רק הגדרת דף עסקי וכתיבת פוסטים רגילים: אתה צריך לשכנע את הקהל שלך לקיים אינטראקציה עם התוכן שלך.

על פי ניתוח של BuzzSumo ו-Buffer של 43 מיליון פוסטים בדף העסק בפייסבוק, המעורבות בדף הפייסבוק צנחה ביותר מ-50%. עבור עסקים, ירידה זו במעורבות הוחמרה על ידי שינויים באלגוריתם הניוז פיד של פייסבוק, המעדיף פוסטים מחברים ובני משפחה על פני פוסטים מדפי פייסבוק עסקיים.

לייקים, תגובות ושיתופים

כשמדובר בקבלת מעורבות רבה יותר בפייסבוק, תגובות על הפוסטים שלך הן תקן הזהב. לייקים יכולים לגרום לעסק שלך להיראות לגיטימי יותר, ושיתופים מראים שאנשים מתעניינים מספיק בתוכן שלך כדי להעביר אותו לחברים, אבל תגובות מראות מעורבות אמיתית.

אם מישהו מקדיש את הזמן כדי לפרסם תגובה, זה מראה שהוא באמת מתעניין בתוכן שלך, מה שאומר שפייסבוק תזהה שהתוכן שלך יוצר שיחות ואינטראקציות משמעותיות בין אנשים, ולכן סביר יותר שתתעדף תוכן זה בניוז פיד.

פייסבוק תעדיף "פוסטים שמעוררים דיון חוזר ונשנה בתגובות ובפוסטים שאולי תרצו לשתף ולהגיב אליהם – בין אם זה פוסט מחבר שמבקש עצה, חבר שמבקש המלצות לטיול, או מאמר חדשותי או סרטון שמעוררים דיון רב".

בעוד שאתה רוצה יותר תגובות, פייסבוק מזהירה מפני בקשתן. "שימוש ב'פיתיון מעורבות' כדי לעודד אנשים להגיב על פוסטים אינו אינטראקציה משמעותית, ואנחנו נמשיך להוריד את הפוסטים האלה בדרגה בניוז פיד",

אז איך אתה מקבל יותר תגובות בפייסבוק:

  1. בקש קלט אותנטי. לבקש מהעוקבים להגיב ללא סיבה אמיתית זה אסור, אבל פוסטים שמבקשים תגובות מסיבות אותנטיות, כמו לבקש ייעוץ, המלצות, עזרה או טיפים, לא ייענשו. זה בסדר לבקש מהלקוחות לשתף את הטיפים הטובים ביותר שלהם לשימוש במוצרים שלך, למשל, או איך הם חושבים שניתן לשפר את המוצרים או השירותים שלך.
  2. השתמש בתוכן חזותי. אלא אם כן זה סיפור משכנע מאוד או עוסק בבעיה של כפתור חם, פוסט הכולל טקסט בלבד לא צפוי לקבל תגובות רבות. על פי מחקר של NewsWhip, שעוקב אחר מעורבות ברשתות החברתיות, 86% מהפוסטים בפייסבוק שמקבלים הכי הרבה תגובות הם סרטונים, ו-14% הם תמונות.
  3. שאל שאלות. לשאול שאלה בפוסט זו דרך מצוינת לעודד מעורבות ואינטראקציה עם העוקבים שלך בפייסבוק, אבל לפי מחקר של HubSpot, סוגים מסוימים של שאלות טובים יותר מאחרים. HubSpot מצא כי פוסטים המשתמשים במילים "צריך", "היה", "אשר" ו "מי" מקבלים את מירב התגובות, ואלה המשתמשים במילים "למה" ו"איך" מקבלים את התגובות המעטות ביותר.
  4. פרסם תוכן מעניין שאנשים ירצו לדבר עליו. NewsWhip מצא כי פוסטים שנויים במחלוקת, הקשורים לסיפורי חדשות מובילים, או כרוכים בנושא רגיל נוטים לקבל את רוב התגובות. עסקים רבים נזהרים מלהפוך לפוליטיים בעמודים שלהם, אבל תמיד יש חדשות מקומיות פחות הפכפכות לפרסם עליהן, כמו קבוצות ספורט אהובות או אירועים אזוריים.
  5. לעורר תגובה רגשית. פוסטים חברתיים שהופכים לוויראליים כמעט תמיד מעוררים תגובה רגשית חזקה. כדי לקבל יותר מעורבות, צור פוסטים שמפתיעים את הקוראים שלך או גורמים להם לבכות, לצחוק או לכעוס.
  6. פרסם תמונה ובקש מהעוקבים לכתוב כיתוב. בחר תמונה מצחיקה או מעניינת ותן למבקרים להתחרות כדי לבוא עם הכיתוב הטוב ביותר.
  7. נסה פוסט מלא את החסר הקשור לעסק שלך. מלא את הפוסטים הריקים מבקש מהקוראים לספק מילה או צירוף מילים שמשלימים משפט. לא רק שזה מעודד תגובות, מכיוון שהן ממלאות את החסר על ידי פרסום תגובה, זה יכול גם לתת לך מידע בעל ערך על הקהל שלך.

היתרונות של שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים

 

סגור לתגובות על איך לקבל יותר תגובות על הפוסטים שלך בפייסבוק

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 67 מאמרים.

.