מתי נבצע איטום בסנפלינג?

23 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לבצע בכל מבנה, הוא איטום. איטום מתבצע כמעט בכל מקום בו עלולים להיכנס מים: או מגשם, או מהאדמה שנרטבת, כגון גגות, רצפות, חלונות, קירות פנימיים וחיצוניים, אמבטיות, מרתפים, מקלטים ועוד. אי ביצוע איטום מספק, עלול ליצור לנו נזק הן בטווח הקצר, והן בטווח הארוך. מדובר על נזק שיכול בהרבה מאוד מן המקרים ליצור הרס של ממש, גם לרכוש וגם לאנשים אשר שוהים באותו מבנה.

  
אחת הדרכים הטובות ביותר היום לביצוע עבודות איטום, נעשה באמצעות סנפלינג. מתי נשתמש באיטום מהסוג הזה? מהם היתרונות שבו, בניגוד לאמצעים אחרים? ולמה חשוב במיוחד לשים לב, רגע לפני שאנו מתקשרים להזמין שירות מחברת איטום? במאמר הבא, ננסה לענות על כל התשובות הללו.

  
איטום בסנפלינג

  
איטום בסנפלינג מתבצע בכל המקומות הגבוהים בהם אנו צריכים לבצע עבודת איטום, אך הגישה אליהן מורכבת, או שהיא מלאה במכשולים. זה יכול להיות הקירות החיצוניים של הבניין, זה יכול להיות על הגג, זה יכול להיות איטום בבניינים מרובי קומות, איטום של צנרת חודרת, או אפילו תיקוני טיח שונים.

  
למה כל כך כדאי לבצע איטום באמצעות סנפלינג?

  
לשימוש בסנפלינג בעבודות האיטום השונות יש יתרונות רבים. מדובר על שיטה זולה ומאוד פשוטה וקלה לשימוש. היא לא מצריכה שימוש בפיגומים, במות הרמה, או סולמות (כמו במקרים אחרים שמשמשים גם הם לביצוע עבודות בגובה) ואינה כוללת הרכבה או פירוק מסובכים. היא לא מרעישה, וגם לא פוגעת בצורה כלשהי במבנה, בדיירים או אפילו בסביבה. באמצעות הגלישה בחבלים, גם ניתן לאתר בקלות את מקור הנזילה, ולטפל בה במהירות האפשרית.

   

יש מספר דברים חשובים אליהם אנו צריכים לשים לב לפני שאנו מזמינים שירותי איטום בסנפלינג מחברת איטום.

  
♦ חברת איטום מורשה. הדבר הזה הוא בייסיק. מדובר על תעודה אשר מסמיכה את חברת האיטום לבצע את כל סוגי עבודות האיטום השונות, וחשוב לבדוק שהיא כוללת סנפלינג. לא כל חברת איטום מוסמכת לביצוע עבודות אלה.
   
♦ ידע ומקצועיות. כמה שנים חברת האיטום עוסקת בתחום? האם מדובר בשנה? שלוש? עשר שנים? הניסיון שלה בתחום יעיד ברוב המקרים גם על המקצועיות שלה.
  
♦ מיומנות וביצועים גבוהים בסנפלינג. החכמה פה היא לא רק לדעת איך הכי כדאי לבצע את האיטום ביחס לאותו איזור שצריך. החוכמה היא לדעת לבצע את האיטום על הצד הטוב ביותר. וזה מצריך כישורים ומיומנות גבוהות בסנפלינג. ולא כל חברת איטום מספיק יודעת לעומק איך הכי נכון להשתמש.
   
♦ שמירה על בטיחות. בקשו מחברת האיטום לבוא לראות כיצד הם מבצעים עבודת איטום אחרת. האם הם מבצעים אותה באופן בטוח? האם בו זמנית הם מצליחים לאטום את המקום כמו שצריך? שני הפרמטרים הללו חשובים במיוחד והם חייבים ללכת ביחד. אי אפשר שהפן המקצועי יהיה מצוין אבל לא תהיה בטיחות וההפך.
   

ולסיכום, בשני משפטים…

איטום בסנפלינג יכול להיות מצוין עבור מקומות גבוהים שהגישה אליהן מורכבת, אך אל תבחרו בחברת האיטום הראשונה שאתם מוצאים. בחנו את הפרמטרים החשובים בעבורכם ורק אז בקשו שירות.

סגור לתגובות על מתי נבצע איטום בסנפלינג?

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן