איזה בניית קישורים ישפרו את הדירוג של האתר – 3 סוגים

25 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קידום אתרים

הגדרת סוגי הקישורים הנכונים באתר שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את דירוג החיפוש שלך, להגביר את התעבורה, לבסס את סמכות האתר שלך ולשפר את חוויית הלקוח. להלן שלושת סוגי הקישורים החיוניים עבור אתר האינטרנט שלך.

בניית קישורים באינטרנט

קישורים אחוריים (קישורים נכנסים)

קישורים אחוריים – היפר-קישורים נכנסים מאתרים אחרים לשלך – הם אחד מעשרת גורמי הדירוג החשובים ביותר של Google. אבל בעוד מומחי קידום אתרים נהגו לנסות להשיג קישורים אחוריים רבים ככל האפשר כדי להגביר את דירוג החיפוש, זה כבר לא הגישה הנכונה. כשמדובר בקישורים אחוריים, האיכות חשובה. הנה איך להשיג קישורים אחוריים נהדרים.

צור תוכן בעל ערך שיוצר עניין. הדרך הטובה ביותר להשיג קישורים אחוריים איכותיים היא ליצור תוכן בעל ערך שיוצר באופן אורגני קישורים מאתרי אינטרנט שרוצים לשתף תוכן זה עם המבקרים שלהם.

מצא מועמדים טובים לקשר ובקש מהם לקשר לאתר שלך. בדוק את המתחרים שלך וראה אילו אתרים מקשרים לאתר שלהם. מקום טוב להתחיל בו הוא SEMrush, המאפשר לך להקליד כתובת URL של מתחרה ולראות מהיכן מגיעים כל הקישורים האחוריים שלהם. לאחר שיצרת תוכן נהדר, פנה לבעלי אתרים אלה, כמו גם לרשויות מקוונות ומשפיעים אחרים בתעשייה שלך, כדי לבקש מהם לקשר לאתר שלך.

חפש תחומים בעלי סמכות גבוהה. קיימת השערה כי קישורים אחוריים מתחומים עם הרחבת .edu מקבלים ערך דירוג חיפוש נוסף מכיוון שתוספת זו יכולה לשמש רק ישויות חינוכיות על-תיכוניות בארה"ב המוכרות באופן מוסדי. תחומים ממשלתיים ( .gov) מייצרים גם קישורים בעלי סמכות גבוהה.

כוון לגיוון קישורים. גוגל מקדישה תשומת לב רבה לגיוון הקישורים, ולכן עדיף שיהיה קישור יחיד ממגוון רחב של אתרים איכותיים מאשר קישורים רבים מאתר אחד. חפש אפשרויות קישור טובות ממאגר מגוון של אתרים.

הסר או התכחש לקישורים פגומים. אף אחד לא צריך לבקש לקשר לאתר שלך, כך שאתה עשוי לקבל קישורים מאתרים פחות אמינים, וזה יכול לפגוע בדירוג של האתר שלך. הקפד לבדוק באופן קבוע את הקישורים באתר שלך באמצעות קונסולת החיפוש של Google. אם אתה רואה קישורים באיכות נמוכה, פנה לאתר המקור ובקש ממנו להסיר את הקישור, או השתמש בכלי הקישורים המתכחשים בקונסולת החיפוש של Google כדי לבקש מ- Google לא לקחת בחשבון קישורים אלה בעת הערכת האתר שלך.

קישורים יוצאים

קישורים אחוריים הם הסוג החשוב ביותר של קישור, אך קישורים יוצאים – קישורים מהאתר שלך לאתרים אחרים – יכולים גם לשפר את דירוג החיפוש של האתר שלך.

עיין בתוכן באתר שלך וזיהה מקומות שבהם קישור יוצא עשוי להיות בעל ערך למבקרים באתר שלך, כגון קישור למקור מחקר או פיסת תוכן קשורה או מעמיקה יותר (כגון הקישור לרשימה המלאה של גורמי הדירוג של Google לעיל).

יצירת קישורים יוצאים לאתרים לגיטימיים לא רק תספק ערך למבקרים שלך, היא תגביר את הסמכות של האתר שלך. הקפד לקבוע את תצורת הקישורים כך שהם ייפתחו בחלון חדש, כך שחלון הדפדפן הנוכחי יישאר פתוח למקרה שהקוראים שלך ירצו לנווט חזרה לאתר שלך לאחר שיסיימו לעיין בקישור.

קישורים פנימיים

קישורים פנימיים – קישורים שעוברים לדפים אחרים באותו אתר אינטרנט – עוזרים למבקרים באתר שלך למצוא תוכן קשור באתר שלך, מה שמשאיר אותם באתר שלך זמן רב יותר.

קישורים פנימיים גם עוזרים למנועי חיפוש להבין את ארכיטקטורת האתר שלך, לראות כיצד התוכן באתר שלך קשור ולזהות את הדפים החשובים ביותר באתר שלך, שכולם יכולים לשפר את דירוג החיפוש שלך ולאפשר למשתמשים למצוא את התוכן שלך ביתר קלות.

שיווקי באמצעות דיוור

בכל פעם שאתה מוסיף פוסט בלוג חדש או תוכן אחר, חפש הזדמנויות לקשר תוכן רלוונטי באתר שלך לפוסט החדש. בצע ביקורת תוכן כדי לזהות את הדפים הפופולריים ביותר שלך ולהוסיף קישורים בדפים אלה לתוכן רלוונטי אחר כדי להפיץ את סמכות הקישור או "מיץ קישורים" ברחבי האתר שלך.

הקפד להשתמש בטקסט עוגן (הטקסט המסומן או המסומן בקו תחתון שעליו לחצת כדי לעקוב אחר הקישור) המכיל מילות מפתח הרלוונטיות לדף היעד במקום משהו כללי כמו "לחץ כאן". עבור קישורים מרובים לאותו דף פנימי, הקפד לשנות את טקסט העוגן כך שתדרג עבור שאילתות מרובות.

סגור לתגובות על איזה בניית קישורים ישפרו את הדירוג של האתר – 3 סוגים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן