איזה סוג של פרסום דיגיטלי מתאים לעסק שלך?

25 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה דיוור רשימות תפוצה

פרסום דיגיטלי הוא אחד מסוגי השיווק הדיגיטלי הצומחים בצום וללא ספק מגזר הפרסום החזק ביותר.

ההוצאה על פרסום דיגיטלי עלתה על ההוצאה על פרסומות בטלוויזיה ב-2016, וצמחה ל-139.8 מיליארד דולר ב-2020, עלייה של 12.2% לעומת 2019 למרות המגפה.

קיימות אפשרויות מרובות להוצאות פרסום דיגיטלי – כך תוכל להחליט מהי הטובה ביותר עבור העסק שלך.

לפני שתתחיל להשתמש בכל סוג של פרסום דיגיטלי, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לקבוע מה המטרות שלך. האם אתה מחפש חשיפה למותג? מכירות מיידיות? מבטיח מוביל לטיפוח? התשובה תכתיב באיזה סוג של פרסום דיגיטלי להשתמש.

מודעות חיפוש בתשלום (PPC)

שלא כמו פרסום מסורתי, אשר "דוחף" מוצר לכיוון הלקוח, מודעות חיפוש בתשלום (המכונה גם לשלם לכל קליק) הן שיווק משיכה, כלומר הם מושכים לקוחות למוצרים. אנשים שרואים את מודעות החיפוש או משלמים לקליק (PPC) כבר מחפשים את המוצר או השירות שלך, מה שאומר שהם מוסמכים מראש וסביר יותר שהם יגרמו להמרה.

מודעות חיפוש הן אפשרות טובה לחברות המציעות שירותים שאנשים עשויים לחפש, כגון "הדברה CT" או "דירות למכירה בניו יורק". כשמישהו מבצע חיפוש אחר מונח מפתח זה, מודעת ה-PPC שלך תופיע יחד עם תוצאות חיפוש אורגניות, ותציג בפניהם את השירות שלך בדיוק ברגע שבו הוא זקוק לו. אם הם לוחצים על המודעה, אתה משלם את סכום הצעת המחיר והמבקר מועבר לאתר או לדף הנחיתה שלך, שם הוא יכול לקבל מידע נוסף, לבצע רכישה או להירשם לשירות.

העלות של מודעת PPC תלויה במספר גורמים. עם PPC, Google מחליטה אילו מודעות להציג בהתבסס על החיפוש שמשתמש אינטרנט מבצע, והמפרסם מחויב בכל פעם שמישהו לוחץ על מודעה שמופיעה בתוצאות החיפוש. העלות הממוצעת לקליק בכל התעשיות ב- Google AdWords ברשת החיפוש היא $2.69, אך העלות יכולה להשתנות במידה ניכרת בהתאם לתחרותיות של מילת מפתח. לקבלת ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה, חשוב לבחור את מילות המפתח הנכונות וליישר אותן עם עותק מודעה ודפי נחיתה רלוונטיים.

הצגת מודעות

מודעות תצוגה הן בחירה טובה עבור חברה שמחפשת להגביר את המודעות וההכרה למותג במקום להגדיל את המכירות המיידיות.

עם מודעות תצוגה, אתה יכול לפלח אנשים על סמך נתונים דמוגרפיים, באילו אתרים הם מבקרים ובאיזה תוכן הם קוראים באינטרנט. מודעות מופיעות בפני אנשים שעשויים להתעניין במודעה בהתבסס על תחומי העניין הקשורים האחרים שלהם, אך אינם מחפשים באופן יזום את המוצר או השירות המפורסם. מודעות תצוגה דומות יותר לשלטי חוצות מקוונים, אם כי עם היכולת לפלח תחומי עניין ופרופילים ספציפיים.

חשוב לזכור שלמרות שאנשים רבים רואים מודעות תצוגה, מעט מאוד אנשים לוחצים עליהן. שיעור הקליקים הממוצע למודעות ברשת התצוגה של Google הוא 0.46%, לעומת 3.17% במודעות החיפוש של גוגל. עם זאת, בעוד שמודעות תצוגה אינן מקבלות קליקים רבים כל כך, הן יכולות להציע ניראות גבוהה, וזה חשוב אם אתה מחפש זיהוי מותג.

מודעות חברתיות

מודעות חברתיות אינן מציעות חשיפה רחבה, כמו הצגת מודעות, מכיוון שהן מוגבלות לערוץ חברתי אחד; והם לא מציעים את היכולת לפלח לפי כוונה מיידית, כמו מודעות PPC. אבל יש סיבה לכך שההכנסות מפרסום ברשתות החברתיות הגיעו ל-41.5 מיליארד דולר ב-2020, כ-30% מכלל ההכנסות מפרסום באינטרנט.

עם פרסום חברתי, יותר מכל סוג אחר של פרסום דיגיטלי, אתה יכול לפלח לקוחות פוטנציאליים חדשים בהתבסס על נתונים ספציפיים שהם עצמם סיפקו, כלומר תוכל להגיע לדמוגרפיה של היעד שלך ברמת דיוק גבוהה.

אתה יכול לפלח את המודעות החברתיות שלך באמצעות מספר רב של גורמים, כולל דברים בסיסיים כמו גיל, מין, שפה ומיקום גיאוגרפי, וכן גורמים אישיים יותר כגון תחומי עניין, פעילויות, קשרים חברתיים והתנהגויות רכישה. באמצעות פילוח דומה, המוצע על ידי פייסבוק ולינקדאין, אתה יכול אפילו להגיע למשתמשים חדשים בהתבסס על הדמיון שלהם לקהלים הידועים שלך.

בעוד שפרסום חברתי אולי התחיל כדרך עבור חברות להגיע לצרכנים, הוא למעשה הפך לפופולרי גם עבור פרסום מעסק לעסק, כאשר יותר מ-50% ממשווקי B2B אומרים שמודעות מדיה חברתית הן במחירים סבירים ויעילים מאוד.

לכל סוג של פרסום דיגיטלי יש את נקודות החוזק והחולשה שלו, ולכל אחד מהם עשויים להיות יתרונות ספציפיים לעסק שלך. ברוב המקרים, תמהיל פרסום מכויל בקפידה המונע על ידי המטרות הספציפיות של החברה שלך יניב את התוצאות הטובות ביותר. לא בטוח אילו אפשרויות הן הטובות ביותר עבור העסק שלך? תתקשר אלינו!

סגור לתגובות על איזה סוג של פרסום דיגיטלי מתאים לעסק שלך?

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן