18 טיפים עבור דף עסקי מצליח בפייסבוק

25 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, עם יותר מ-1.9 מיליארד אנשים שמשתמשים בה מדי יום. וזה דבר טוב, כי פייסבוק יכולה להיות דרך זולה ויעילה להתחבר לקהל היעד שלך ולקדם את המותג שלך.

פייסבוק ל\'עשה ואל תעשה\' עסקי

האם להשתמש בתמונה הניתנת לזיהוי בקלות (כמו סמל המותג שלך) עבור תמונת הפרופיל שלך – היא תופיע בניוז פיד כך שהיא אמורה להיות ברורה וניתן לזיהוי. תמונת הנושא שלך – התמונה הגדולה בחלק העליון של הפרופיל שלך, מאפשרת לך להציג תמונה המייצגת את מי שאתה, לכן השתמש בתמונה איכותית ומושכת.

אל תשאיר את מקטע \'אודות\' בדף שלך ריק. זו ההזדמנות שלכם לומר מי אתם, מה אתם עושים ומה אתם מייצגים – השתמשו בו!

אל תשתמש בדף הפייסבוק שלך כדי לדחוף כל הזמן את המוצרים או השירותים שלך. אתה מנסה ליצור מערכות יחסים, לא לעצבן אנשים עם מגרש מכירות.

האם לפתח קול ברור עבור דף הפייסבוק שלך. השתמש בטון באתר החברה שלך כנקודת התחלה, ולאחר מכן הוסף מנה בריאה של אישיות והומור.

אל תשתגע עם ההאשטאגים. מחקרים מסוימים מראים שפוסטים בפייסבוק ללא האשטאגים זוכים למעורבות הרבה ביותר. מצד שני, הפוסט שלך יופיע אם מישהו יחפש את ההאשטאג שבו השתמשת. שורה תחתונה: השתמש בהם בשיקול דעת, ולשמור אותו לשניים לכל היותר.

האם להדגיש את הנוכחות שלך בפייסבוק באתר שלך, הן על ידי הכללת סמל פייסבוק והן על ידי הטבעת פוסטים פופולריים בפייסבוק ישירות באתר שלך. פשוט לחץ על לחצן החץ בפינה השמאלית העליונה של הפוסט, בחר הטבע והעתק והדבק את קוד ה- HTML שסופק בדף שבו ברצונך שהפוסט יוצג.

תגיב במהירות ובפומבי לכל לקוח שמשתמש בפייסבוק כדי להגיש תלונה על החברה שלך או על המוצרים או השירותים שאתה מספק, כך שכולם יוכלו לראות שאכפת לך מהלקוחות שלך והם מגיבים לחששות שלהם.

אבל אל תיכנס לפרטים על הנושא. עודד אותם לשלוח לך דוא\"ל ישירות או להפוך את התקשורת לפרטית באמצעות צ\'אט בפייסבוק.

האם להדגיש אירועי החברה ואבני דרך. לפייסבוק יש תחושה שונה מזו של אתר החברה שלך, כך שבעוד שאתה עשוי לפרסם הודעה לעיתונות במדור החדשות שלך על אירוע שהתרחש לאחרונה, דף הפייסבוק שלך הוא המקום להפוך אירועים אלה ליותר ניתנים ליחס על ידי שיתוף תמונות מהנות ומחשבות אישיות.

האם ליצור תוכן משכנע שמבקש מאנשים לסמן לייק בדף שלך ולהגיב על הפוסטים שלך.

אבל אל תשתמש בפיתיון למעורבות כדי לגרום לאנשים לקיים אינטראקציה עם הדף שלך.

אל תפחד להתנסות באיזו תדירות ומתי אתה מפרסם. מחקרים מראים שאתה צריך לפרסם פעם ביום, כאשר הזמנים האופטימליים הם 1-4 p.m. בימי חול ו 1-2 p.m. בסופי שבוע, אבל הכל תלוי בקהל שאתה מנסה להגיע אליו, אז נסה דברים שונים כדי לראות מה עובד הכי טוב בשבילך.

השתמש בסרטון כדי למשוך את תשומת הלב של הקהל שלך – סביר יותר שסרטונים ישותפו מכל סוג פוסט אחר, ומשתמשי פייסבוק יצפו בסרטונים חיים פי שלושה יותר מסרטונים שהוקלטו מראש.

נסה לקדם את הפוסטים שלך בפייסבוק. פוסטים מקודמים מופיעים גבוה יותר בניוז פיד כדי להגדיל את הנראות, ועשויים להופיע גם באינסטגרם. המתן עד 24 שעות לאחר הפוסט הראשוני ולאחר מכן לחץ על קדם פוסט בפינה השמאלית התחתונה של הפוסט כדי לבחור את הקהל שלך, להגדיר תקציב ולהתחיל קידום בתשלום.

האם לכלול תמונה או תמונה בפוסט שלך – פוסטים בפייסבוק עם תמונות רואים מעורבות גבוהה פי 2.3 מזו שבלעדיה.

האם להשתמש בתכונה \'נתוני שימוש של דף\' של פייסבוק כדי לגלות מי הכי מעורב בדף שלך (לקוחות פוטנציאליים?) ולראות עד כמה דף הפייסבוק שלך מתפקד מבחינת ההגעה לקהל, ללייקים, לשיתופים ולמעורבות שלך.

סגור לתגובות על 18 טיפים עבור דף עסקי מצליח בפייסבוק

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן