יתרונות וחסרונות של רשתות צל לעומת סוככים

21 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים אחר

אפשר לומר כי אנו חיים במדינה בה השמש מורגשת באופן משמעותי במשך רוב השנה. מצד אחד מדובר במקור אור וחמימות שבאמצעותו אנו יכולים לבלות בחוץ במרבית הזמן אך מצד שני, אפשר לומר כי בשנים האחרונות החלה עלייה במודעות למגוון הנזקים השונים אשר עלולה לגרום לנו חשיפה ממושכת ומופרזת לקרני השמש. בהתאם לכך קיים ביקוש רב בקרב הצרכנים הישראלים בכל הנוגע למוצרי הצללה שונים – כך למעשה עולה השאלה מה עדיף, סוכך או רשתות צל. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי בנושא על מנת לגרום לכם לבחור במוצר המתאים ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם.

המאפיינים של סוגי הסוככים

אחד מסוגי הסוככים הנפוצים הוא המרקיזה. מדובר למעשה בסוכך ה"רגיל" והסטנדרטי שכולנו מכירים והוא למעשה מתאפיין באמצעות מבנה של קשתות מתקפלות. סוככי המרקיזה עשויים אלומיניום שעליו גביו מלבישים בד דראלון או לחילופין שמשונית. סוג שני של סוכך נפוץ הוא הסוכך הקבוע. סוככים אלה מתאימים במיוחד עבור כניסה לבית פרטי לאור העובדה כי הם מספקים הגנה לדלת וכמו כן, גם לבני הבית, במיוחד בעת בה יוצאים או נכנסים מבעד לדלת.

מתי מומלץ להשתמש ברשת צל?

ניתן לומר באופן חד משמעי כי רשתות צל הן הפתרון האידיאלי ביותר עבור אותם אנשים אשר מעוניינים לכסות שטח יחסית גדול. לדוגמה, במידה ובבעלותכם גג בשטח של 50 עד ל-60 מטר מרובע, רשת צל תהווה את הפתרון המומלץ ביותר בליווי ההשקעה הכספית הנמוכה ביותר. כמו כן גם לגינה גדולה רשת צל תהווה פתרון אידיאלי ומומלץ. מקומות נוספים בהם תוכלו לפגוש ברשתות צל יהיה במוסדות חינוך, בריכות שחייה וכן הלאה וכן הלאה.

סגור לתגובות על יתרונות וחסרונות של רשתות צל לעומת סוככים

מאת:

פרסם באתר כ - 52 מאמרים.

.

דילוג לתוכן