האם פיקסל פייסבוק זה בחינם?

21 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שיווק באינטרנט

אם העסק שלך מפרסם בפייסבוק, אתה כבר אמור לדעת על הפיקסל של פייסבוק. קוד זה ימטב את אסטרטגיית המודעות שלך בפייסבוק ויעזור לך להפיק את המרב מתקציב הפרסום שלך. הפיקסל של פייסבוק עוזר לך להגיע לקהלים חדשים ורלוונטיים ולעקוב אחר המעורבות שלהם במודעות שלך.

מהו פיקסל פייסבוק?

הפיקסל של פייסבוק הוא פיסת קוד קצרה שעסקים יכולים להוסיף לאתר שלהם כדי לעקוב אחר הקמפיינים שלהם בפייסבוק. הפיקסל מודד המרות מודעות, תעבורת אתר ומנטר קהלים.

פיקסל פייסבוק גם עוזר לך ליצור קהלים מותאמים אישית למודעות פייסבוק שלך, ומאפשר לך לפלח נתונים דמוגרפיים מסוימים ולפלוח מחדש לקוחות או מבקרים באתר שלך.

איך פועל פיקסל פייסבוק?

כשלקוח מבצע פעולה באתר שלך, קוד הפיקסל של פייסבוק מופעל ומדווח על פעולותיו. את הדיווח על פעילות פיקסל פייסבוק ניתן למצוא במנהל המודעות של פייסבוק.

הפיקסל עוקב אחר מסעות הלקוח דרך האתר שלך וחושף אם הם השלימו את הפעולה הרצויה, בין אם מדובר ברכישת מוצר, הרשמה כמנוי או מילוי טופס.

לימוד נתוני לקוחות וכיצד הם מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך ועם פרסומות יכול לעזור לך למקד את קהל היעד שלך, לפלח מחדש קהלים מותאמים אישית ולשפר את המודעות שלך. הפיקסל של פייסבוק עוזר לך למטב את המודעות כדי להגדיל את המרות הלקוחות.

עלות פיקסל פייסבוק

התקנת פיקסל פייסבוק היא לגמרי בחינם! פרסום בפייסבוק אינו בחינם, כמובן, אך הגדרת פיקסל המעקב של פייסבוק היא בחינם. הפיקסל של פייסבוק אפילו יחסוך לך כסף שמושקע בפרסום, מכיוון שתוכל להפיק יותר מהמודעות שלך.

למה אתה צריך את הפיקסל של פייסבוק

הפיקסל של פייסבוק עוזר לעסקים לעקוב ולמטב את מודעות פייסבוק שלהם. אם אתה מפרסם בפייסבוק, עליך להתקין לחלוטין את הפיקסל של פייסבוק כדי שתבין טוב יותר את ביצועי המודעות שלך.

מעקב אחר פיקסל פייסבוק מאפשר לך למקם את המודעות שלך מול הקהל הטוב ביותר האפשרי, מה שמוביל לשיעורי המרה טובים יותר ולהחזרי השקעה והחזרי הוצאות על הוצאות פרסום לתקציב המודעות.

המשך לקרוא כדי ללמוד את כל הדרכים שבהן פיקסל פייסבוק יכול להועיל לאסטרטגיית השיווק שלך במדיה החברתית.

קרא עוד מידע על הפיקסל של פייסבוק

מעקב אחר המרות בפייסבוק

ללא פיקסל פייסבוק, אינך יכול לעקוב אחר המרות במודעות פייסבוק, רק מדדים אחרים כמו מעורבות, תפוצה וקליקים על קישורים. המרות מספרות לך עוד על הפעולות של המבקרים באתר שלך, וחושפות על מה הם לוחצים ועל מסע הלקוח שלהם באתר שלך.

פיקסל פייסבוק מאפשר לך לעקוב אחר 17 אירועי המרה סטנדרטיים, יחד עם היכולת ליצור אירועי המרה מותאמים אישית. עם פיקסל פייסבוק, אתה יכול לראות איך המודעות שלך מתפקדות ואיך הן משפיעות על פעולות של לקוחות.

פילוח מחדש של פייסבוק וקהלים מותאמים אישית

פיקסל פייסבוק מאפשר לך לעקוב אחר המרות, אך חלק מאירועי ההמרה אינם בהכרח המרה מלאה ללקוחות משלמים. עם הפיקסל, אתה יכול לראות מי מבקר בדפי האינטרנט שלך ולפלוח אותם מחדש כקהל מותאם אישית עם מודעות חדשות כדי לנסות להוביל אותם בחזרה לאתר שלך.

אם אי פעם השארת פריטים בעגלת קניות מקוונת ומאוחר יותר ראית את הפריטים המדויקים האלה במודעת פייסבוק, קמפיין המודעות פילח אותך מחדש. פילוח מחדש מאפשר לעסקים לטפח לידים ולהזכיר ללקוחות המעוניינים לחזור ולבצע רכישה. צור קהלים מותאמים אישית למודעות ספציפיות יותר לפילוח מחדש באמצעות פיקסל פייסבוק.

קהלים דומים בפייסבוק

לפייסבוק יש כלי פילוח חכמים שיכולים ליצור "קהלים דומים" – משתמשים עם אותם תחומי עניין, נתונים דמוגרפיים והתנהגויות כמו משתמשים אחרים שביקרו באתר שלך או המירו ללקוחות. באמצעות הפיקסל של פייסבוק, אתה יכול ליצור קהלים דומים מדויקים וממוקדים יותר שסביר יותר שיבצעו פעולה במודעות שלך.

מטב את החזר ההשקעה על מודעות פייסבוק

אם אתה מכיר מודעות פייסבוק וציוני רלוונטיות בפייסבוק, אתה יודע שמודעות טובות מתוגמלות בפייסבוק. ככל שהמודעה רלוונטית יותר, כך העלות לקליק (או המרה) זולה יותר. השימוש בפיקסל פייסבוק מעניק לך משוב טוב יותר על המודעות שלך כדי שתוכל להתאים ולמטב אותן כדי להפיק את המרב מתקציב הפרסום שלך.

פיקסל פייסבוק גם עוזר לפייסבוק לזהות טוב יותר את קהלי היעד שלך, ומאפשר להם למקם את המודעה מול משתמשים שסביר יותר שימרו. הפיקסל יכול לעזור למטב את הקמפיינים שלך בפייסבוק ולשפר את ההחזר על ההשקעה במודעות אלה.

כלים ומדדים נוספים של מודעות פייסבוק

התקנת הפיקסל של פייסבוק מעניקה לך מדדים נוספים למדידת היעילות של המודעות שלך. ללא הפיקסל של פייסבוק, אתה לא יכול לעקוב אחר המרות, עלות ללידים או עלות להמרה. אתה גם מקבל גישה לקהלים מותאמים אישית ולמעקב אחר אירועים מותאמים אישית, כמו גם פילוח משופר. בקיצור, אין סיבה לא להשתמש בפיקסל פייסבוק.

איך להתקין את פיקסל פייסבוק

בצע את השלבים הבאים כדי ליצור פיקסל פייסבוק:

  1. 1. פתח את 'מנהל המודעות של פייסבוק'
  2. 2. לחץ על סמל שלושת הקווים האנכיים ולחץ על "פיקסלים"
  3. 3. לחץ על "צור פיקסל"
  4. 4. תן שם לפיקסל שלך והזן את כתובת ה- URL של האתר שלך.

לאחר יצירת הפיקסל בפייסבוק, עליך להתקין אותו באתר שלך. פייסבוק מציעה שלוש אפשרויות להתקנת הפיקסל שלך: שימוש באינטגרציה או במנהל תגים, התקנה ידנית של הקוד בעצמך או שליחת הקוד למפתח האינטרנט שלך כדי להתקין אותו.

סגור לתגובות על האם פיקסל פייסבוק זה בחינם?

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן