במימונה הקרובה נשלב גם את מגשי הפירות!

19 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מתכונים ואוכל

אין כמו חג האביב, מכיוון שזה החג הכי שמח בשנה מכל מיני סיבות. אבל אם יש אתגר אחת אמיתית בחג הפסח זה הקושי לשמור על הגזרה. למרות שאנחנו לא אוכלים לחם, מצורת ובמיוחד חגיגות הסיום של חג הפסח, אתגר משמעותי לכל דיאטה. בערב המימונה, אתם מתכננים כמובן כינוס חברתי עם כל האנשים היקרים והאהובים ביותר בחיים שלכם, אבל באותה נשימה אתם גם רוצים לדאוג לחלופות בריאות יותר שיאפשרו לכם לשרוד את החג. אז לצד המופלטות אפשר להזמין גם מגשי פירות בתל אביב, שאיתם אתם תצליחו לעצב שולחן קינוחים מהמם, ולאפשר לעצמכם ולבני המשפחה הקרובים אליכם, לשלב בין קינוחים טעימים לבין קינוחים בריאים.

לצד המתוקים המסורתיים מומלץ להזמין גם מגשי פירות מעוצבים. אמנם החוויה האמיתית של אירועי המימונה היא הבצקים, כי אחרי שבוע של מצות מאוד קשה לא להתפתות. אבל לבצקים יש מחירים כבדים בכל מה שנוגע לבריאות ולאיכות חיים לטווח האורך. ואתם, שמתמודדים עם המשקל שלכם באופן קבוע, לא רוצים לגרום לחג להוציא אתכם משליטה וחשוב לכם לייצר את השולחן האיכותי והיפה ביותר, על בסיס הזמנת מגש פירות כך שזה מעוצב ניתן לעצב שולחן מלא אלטרנטיבות טעימות ובריאות. המשמעות היא שאתם עובדים קשה גם כדי להציע מגוון רחב של ממתקי החג המסורתיים וגם כדי לייצר שולחן יפה המורכב מפירות טריים ויפים המשתלבים בצורה מושלמת בחג האביב.

בריאות, איזון וצבעים בחגיגת המימונה הכי צבעונית שיש- היופי בבחירה בפירות טריים הוא היכולת לאזן. לא רק מבחינת קלוריות, אלא גם מבחינת הצבעים שאפשר לייצר. אתם יכולים לייצר שולחנות אירוח המתאימים לסטייל שלכם ולבחור את עיצובי מגשי פירות ברחובות על פי הצבעים והמרקמים שאתם רוצים לראות בשולחן שלכם. חשוב לעבוד ביחד עם אנשי הצוות ולבצע הזמנה כמה שיותר מוקדם כדי שאנשי המקצוע יוכלו להשקיע את המשאבים כדי לתכנן לכם את התוצר המושלם על בסיס הניסיון והיכולות שהם צברו לאורך השנים. כך שהחוויה שלכם תהיה חוויה מושלמת בפסח הקרוב ואתם תהנו מחג קצת יותר בריא.

סגור לתגובות על במימונה הקרובה נשלב גם את מגשי הפירות!

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.

דילוג לתוכן