הדפסת קנבס בפיקסלים.

17 במרץ 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

איך לשפר את מראה העיר שבה אתה גר?

היסטוריה וחשיבות העיצוב

אם נשווה את העולם שלנו מזמנים קודמים, דברים רבים השתנו. עם זאת, אפילו לפני 5000 שנה, היו ארכיטקטורות ותשתיות מדהימות של כמה ערים ברחבי העולם. למרות שלא היו להם מחשבים, אינטרנט, טכנולוגיה וכיוב', זה מראה לנו שאנשים תמיד אהבו לעצב בחללי פנים וכן גם בחוץ. הם אהבו לעשות את זה במקומות שבהם חיו, ובכבישים, ברחובות הערים והאזורים שבתחומם. אתה יכול לחפש ערים עתיקות ויפות באינטרנט כדי להכיר את העיירות שנוצרו בצורה די יפה אפילו לפני אלפי שנים.

לפיכך, לעיצוב יש ערך רב והוא הוא קיים מאז ומעולם. פוסט זה ידון כיצד תוכלו לשפר את מראה העיר שלכם בשנת 2022. בואו נקפוץ לזה.

שימוש בציורי קנבס

קנבס הוא משהו שאנחנו מציירים עליו ציורים. אנחנו יכולים להשתמש בציורים האלה גם על קירות הרחוב שלנו. ערים רבות בעולם עושות זאת. אתה יכול לצייר ציורים מתאימים ואיכותיים למקומות שונים בעיר שלך ולתלות אותם על קירות. זה ייראה מאוד יפה ומושך. בשעות הלילה אפשר להאיר אותם בדיוק כמו שאנחנו משתמשים באורות לשלטי חוצות שגורמים להם להאיר בלילה. זה דומה לשילוט לד חיצוני בו אנו משתמשים.

אתה יכול לקנות קנבס באיכות גבוהה בחנות שלנו Pixelim . אתה יכול גם להתאים אישית את התמונות שאתה רוצה שאנו נדפיס על קנבס. תקבל שירותים איכותיים במחירים נוחים. Pixelim היא גם ספקית שירותי ההדפסה הטובה ביותר כאן.

שימוש בפרספקס

לצד שימוש במסכי תצוגה דיגיטליים כמו טלוויזיה, נוכל להשתמש גם בפרספקס. עם זאת, שניהם שונים לחלוטין. הדבר הראשון שהזכרנו הוא די מפורסם. חברות רבות תלו תצוגה גדולה מחוץ לבניין שלהן שמראה לנו אירועים כמו משחק כדורגל טרנדי או דברים דומים. אם כבר מדברים על פרספקס, זהו תרמופלסטי שקוף שאידיאלי למטרות עיצוב וקישוט. ניתן גם להדפיס תמונות על פרספקס.

הדפסה על זכוכית

כל מה שאנחנו מדפיסים על זכוכית, זה נראה מדהים. זה לא משנה אם אנחנו מדפיסים עיצוב או נדפיס טקסט. אתה יכול להשתמש בעיצובי זכוכית מודפסים ברחבי העיר שלך כדי לגרום לה להיראות אסתטית יותר. עם זאת, מכיוון שהזכוכית הינה חומר עדין יותר, אתה צריך להקפיד להחליט היכן צריך לתלות אותה בעיר. השתמש בהם במקומות שבהם היא לא תיפול או תישבר.

יתר על כן, אתה יכול גם להשתמש בזכוכית מחוסמת כדי להדפיס דברים שאתה אוהב. קשה לשבור זכוכית מחוסמת והיא אותה זכוכית שאנשים משתמשים בה להגנה על מסכי הסמארטפונים שלהם בימינו. חברת pixelim מציעה גם את שירות זה שבו תוכל להיעזר בקלות.

הדפסה על אלומיניום

זה עשוי להיות חדש וייחודי לרוב האנשים. אלומיניום הוא מתכת בצבע כסף והוא קל משקל. אנחנו יכולים להדפיס תמונות על אלומיניום. אם ציירתם משהו במחשב בפוטושופ, תוכלו להיעזר גם בשירותי הדפוס הדיגיטלי מאלומיניום ב- pixelim .

סגור לתגובות על הדפסת קנבס בפיקסלים.

מאת:

פרסם באתר כ - 15 מאמרים.

.

דילוג לתוכן