פינות אוכל יוקרתיות

15 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

 

אם אתם מעוניינים להחליף אווירה בבית, יש לכם חוש עיצוב וכישרון בתחום, תחפשו ריהוט מיוחד, כזה שאין בהרבה בתים והכוונה היא אל פינות אוכל יוקרתיות. ריהוט שיהיה נוח ומעוצב, ישפיע לטובה על האווירה של הבית. יש להתאים את הגודל של פינת האוכל, היות ופינת אוכל גדולה מדי, לא תיראה טוב בחלל קטן, או שלחלופין, פינת אוכל שתהיה קטנה מדי תיבלע בחלל הגדול. גם סגנונות רבים ניתן למצוא בפינות האוכל, אם סגנון מודרני, קלאסי, או עתיק. חומרי הגלם הם חשובים ברכישה של פינת האוכל, כך שהיא תחזיק מעמד הרבה שנים. יש לדאוג כי המטבח, פינת האוכל והסלון יהיו באותו הסגנון.

הרמוניה מושלמת , טעם טוב ומראה אקסקלוסיבי

אלה הן מילות המפתח של רכישת פינות אוכל יוקרתיות. אם יש לכם ילדים בבית, כדאי כי הריפוד יהיה עשוי מבד דוחה כתמים, כך שלא תתלכלך ותיראה מוזנחת תוך זמן קצר. כל הסגנונות של פינות האוכל עשויים לשדר את היוקרה והמראה האיכותי, אם הן מיוצרות מחומרי גלם איכותיים והסגנון יהיה הרמוני בהשוואה לשאר הריהוט באזור. יש להתאים את הכיסאות של פינות האוכל, כך שיתאימו לשולחן, היות וישנם מקומות, כגון חנויות רהיטים ואולמות תצוגה שניתן להתאים כיסאות לחוד ושולחן לחוד, למראה ייחודי על פי טעמכם האישי. יש להתייעץ עם המוכרים המנוסים או אם אתם מבצעים הזמנה אישית, כדאי כי תראו למעצב תמונה של החלל בו תהיה פינת האוכל, על מנת שיתאים את הפינה לחלל.

האלמנטים החשובים בבחירת פינת האוכל היוקרתית

ישנם אלמנטים חשובים בבחירה של פינות אוכל בעיצוב עכשווי, כגון הגובה, סוג חומר הגלם, בדי הריפוד ועוד. יש לבצע את הבחירה, צעד אחר צעד, כך שהחותם האישי שלכם וההתאמה לסגנון העיצוב בביתכם, תהיה לא פחות מאשר מושלמת. המושג יוקרתי בריהוט, מתחיל עם הבחירה של העץ היוקרתי, או שילובו עם חומרי גלם יוקרתיים אחרים. יש הבדל בין פינות אוכל סטנדרטיות לאלה שהן יוקרתיות ואת זה מיד רואים כשאר נכנסים אצלכם הביתה. ריענון והחלפה של פינת אוכל מדי כמה שנים הוא צעד מבורך לשינוי האווירה ושדרוג הבית.

סגור לתגובות על פינות אוכל יוקרתיות

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן