הדברת טרמיטים מקצועית במרכז

15 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

 

יש לכם בבית שולחן עץ בסגנון איטלקי? דלת הכניסה שלכם – מעץ, וכמוה גם פרופילי החלון? אתם עלולים להיות חשופים להתקפת טרמיטים: מזיקים שנראים כמו נמלים, אשר ניזונים מעץ ומשיירי נסורת. על אף חיבתם לעץ, הגעתם של המזיקים לבית היא מבעד לקירות, ולכן אין כמו סופת גשמים כדי להזמין טרמיטים הביתה. סופות גשמים מערערות את יסודות זיפות הגג שלכם, ומחלישות איטומי קירות ופינות בבית, מה שחושף נקודות תורפה מבעדן חודרים טרמיטים.

הכנת הבית לסופה עזה

יש להסתיר התקני עץ שצריכים להיוותר בחוץ בגשם באמצעות פלטות פלסטיק, ברזל או ניילון. כמו כן, יש לוודא שפתחי הבית סגורים, ובמידת הצורך, יש לדפן מחדש באמצעות טיח, בטון ומרית.

הכנת הבית לאחר הסופה

יש לבדוק את זיפות הגג, ולאטום במידת הצורך, וכמוהו – גם מפתחים אחרים ברחבי הקיר שזוהו כפתוחים עקב הסופה. יש לעקוב אחר המקומות אותם שיפצנו בבית על מנת למנוע התפשטות טרמיטים.

זוהתה פרצה על אף עבודות התחזוקה

זוהה נקיק בקיר על אף שטיפלנו בו, או חריץ מבעד לזיפות הגג. אלה אינדיקטורים שיש טרמיטים בדירה. בדקו האם אזור הבדיקה שלכם הוא ליד התקן עץ, כי רוב הסיכויים שזה מה שמשך את המזיקים הקטלניים. זיהיתם חרק שחור גדול שנראה כמו נמלה מבחינה גיאומטרית אך בגודל כפול ממנה? זה טרמיט, ואם ראיתם אחד, סימן שבפועל יש עשרות אם לא מאות מהם ברחבי הבית. ברגע זה חשוב לפעול מהר ולהזעיק הדברת טרמיטים.

מה כולל השירות?

הדברה בפריסה ארצית המדביר המהיר – כל המרחב הביתי להמתת כל הטרמיטים. ווידוא כי אין להקות טרמיטים נוספות בקרבת הבית ובמרחב השכונתי הקרוב אליו. כמו כן, סילוק כל מפגע האמור למשוך טרמיטים, כגון עצים ישנים ובלויים. חברת ההדברה תכין לכם רשימה של התקנים מרכזיים וכבדים כמו דלתות, מזנונים או פרופילי חלון שיימצאו בלויים אשר יהיה מומלץ למסור לשיפוץ או להחליף כליל.

ההמלצה שלנו – יישמו את המלצות המדבירים

כבוגרי הכשרת מדבירים ממשרד החקלאות, אנשי מקצוע אלה יודעים מה הם מדברים: אם הם מצאו התקן בלוי המושך טרמיטים, סימן שהוא כזה, ומומלץ בדחיפות להחליפו. אם ראיתם עליו תולעי עץ, זה בכלל סימן שעבד עליו הקלח. יחד עם זאת, בטרם תתחייבו להחליף דלת, משקוף או פרופיל חלון, בדקו האם איש מקצוע העובד במחסן עצים יכול לספק הגנות למוצר כגון ציפוי מחדש בלקה, מילוי עץ, וכד'.

סגור לתגובות על הדברת טרמיטים מקצועית במרכז

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן