סוגים של וויזות לארצות הברית

30 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים אחר

ארצות הברית תמיד הייתה יעד נחשקת אצל אזרח ישראלי רק שלצורך הביקור בה צריך להוציא אשרת כניסה. יש מספר סוגים של ויזות לארצות הברית יש ויזות תיירות, ויזות עבודה, ויזת עסקים, ויזת לימודים, ויזות אומנים ועוד.

אם אתם רוצים לבצע רילוקיישן באין אם באופן עצמאי או מטעמי המעסיק, עדיין תצטרכו להצטייד בויזת עבודה לארה"ב. הרי ללא אשרה מסוג זה לא תוכלו לעבוד בארצות ברית בצורה חוקית. דרך אגב תחת הכותרת של ויזות עבודה ניתן למצוא ויזות מסוגים שונים. יש ויזות המיועדות לאנשים מומחים בתחום מסוים. בדרך כלל אותה יכולים לבקש עובדים אשר מגיעים לארצות הברית לתקופה יחסית ממושכת, המקסימום להנפקה ראשונה – עד 3 שנים, כאשר לאחר מכן ניתן לבקש הערכה ל3 שנים נוספות. לצורך קבלת ויזה מסוג הזה חייבים להיות בעלי תור אקדמאי, עם ניסיון מוכח בתחום וגם עם הזמנה מטעם חברה אמריקאית. בדרך כלל ויזה נותנת אפשרות לצרף גם בני הזוג והילדים בתנאים מגבילים. יש גם וויזות עבודה לטווח קצר יותר עד חצי שנה.

סוג נוסף של ויזות – ויזות השקעה או כפי שהיא מוכרת ויזה E2. לצורך קבלת ויזה זו חייבים להצהיר על הון לא פחות מ100 אלף דולר ועל תכנית עסקית מפורטת. עד לא מזמן ויזת E2 לא הייתה רלוונטית עבור אזרחי ישראל בעלי דרכון ישראלי בלבד, אך מלפני בערך שנתיים הכל השתנה ועכשיו כל אחד, שמתקיימים לגביו את התנאים ראשי לקבלה.

יש סוגים נוספים של ויזות, אשר נועדו לעובדים, אשר עוברים לצורך ניהול חברת בת או סניף בארצות הברית. כתנאי לקבל האשרה זו, חלה על העובד לעבוד לפחות במשך שנה אחת רציפה בסניף ישראלי של אותה חברה.

ויזה סחר יכולים לקבל למשך 5 שנים מנהלים או עובדים, כאשר היא מיועדת לצורך פיתוח, קידום או/ו הגדלת הסחר של אותה חברה עם חברה אמריקאית. חשוב לציין, שסוג הוויזה הזו אינו מחייב לעשות רילוקשן מלא ולהעביר גם את בני המשפחה. הויזה מאפשרת מספר בלתי מוגבל של כניסות ויציאות לארצות הברית כל עוד הוא עובד באותה חברה ולמען אותה מטרה.

בשביל לדעת איזו וויזה הכי מתאימה עבורכם ואילו תנאים חייבים לקיים לצורך קבלת אשרה מומלץ מאוד לפנות למשרד עורך דין הגירה אשר מתמחה בנושא ועוקב אחרי כל ההתרחשויות בתחום.

 

סגור לתגובות על סוגים של וויזות לארצות הברית

מאת:

פרסם באתר כ - 15 מאמרים.

.

דילוג לתוכן