דרכים לטפח יצירתיות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert Evan Tate
בין אם אתה מוזיקאי מאלתר ובין אם לאו, יצירתיות היא חלק בלתי נפרד מהמקצוע הזה. אנו זקוקים ליצירתיות לא רק כדי למצוא את הדרכים הטובות ביותר לנגן קטע, להביע קדנצה, לווייתן סולו בלוזי, או לנגן את התקדמות האקורדים המעניינים ביותר על פני מנגינה מודאלית. אנחנו צריכים יצירתיות בראש ובראשונה, לדעתי, כדי לפתור בעיות. אנחנו צריכים את זה כדי להתאים את האינטונציה שלנו בעת מיזוג עם כלי נגינה אחרים, כדי למצוא דרך יעילה לשלוט בסולמות שלנו, הארפג'יו, התקדמות האקורדים, הטרילים, הפרשנות של קטעים וסגנונות מוזיקה. כן, אנחנו נקראים להיות יצירתיים לעתים קרובות יותר ממה שכנראה הכרנו אי פעם. תמלול ראיון דוגמא

הנה כמה טיפים שתוכל לנסות לטפח ולטפח את היצירתיות שלך:

1. האזינו למוזיקה כל יום. אם אתה כבר עושה את זה, נצל את ההאזנה לסגנונות שונים של מוזיקה. לכו לספרייה הציבורית שלכם וחפרו הקלטות בארכיון של מוזיקה שמעולם לא שמעתם עליה והאזינו להן. אנא עשה זאת באופן קבוע.

2. תרגל משהו שבדרך כלל לא. אם אתה ג'אז, תרגל כמה אטיודים קלאסיים. אם אתה סקסופוניסט קלאסי, חקור כמה תרגילי ג'אז ומאמרים. שום דבר לא מרחיב את היצירתיות שלך כמו הרחבת האופקים המוזיקליים שלך.

3. למד לנגן בכלי אחר. אם אין לך זמן או סבלנות לכך, נגן במוזיקה של כלי אחר. השג ספר אטידה לחליל, אבוב, כינור, פסנתר, חללית, גיטרה – ותקרא קצת. עלות שעת תמלול

4. תמלול סולואים של כלי נגינה אחר. זה היה ידוע שמיילס דייויס הקשיב לעתים קרובות לנגני גיטרה. דייב סנבורן הקשיב לא רק להאנק קרופורד, אלא גם למפוחית ​​המפוחית ​​של סטיבי וונדר כדי לקבל את הסאונד מלא הנשמה שלו. גרג אוסבי הקשיב ותמלל סולואים לפסנתר. הרחב את האופקים שלך! (שמעת את זה בעבר, נכון? :-))

5. אם אתה עדיין לא קורא נלהב, אני מציע לך לקחת על עצמך את ההרגל הזה. לקרוא! לקרוא! לקרוא! לקרוא ספר. קורא מגזין. קרא את כתבי העת של תעשיית המוזיקה. קרא כתבי סגנון חיים, כתבי אופנה… אם אתה לא קורא את הדברים האלה כבר, אתה יכול לשאול אותם מאחותך, אחיך, אמא, אבא, חברה, חבר, שכן, מה שהבחור האחרון שנותר לשבת על המושב שלך אוטובוס וכו'. קרא דברים שלא קראת מעולם. קרא דברים שמעולם לא התעניינת בהם לפני כן (ייתכן שפשוט תופתעו).

6. הקדישו 15 דקות ביום, או שעה או שעתיים בשבוע, וחשבו כיצד או מה תוכלו להשתפר במצבכם הנוכחי. להיות יצירתי! כתוב את זה והפעל אותו. היום!

סגור לתגובות על דרכים לטפח יצירתיות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן