מדיקטפונים ועד מקליט קול דיגיטלי

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert דיוויד אורמן
מקליטי קול דיגיטליים עברו דרך ארוכה מהציוד המקורי או מהפונוגרף שעוצב על ידי תומס אלווה אדיסון ולאחר מכן שופץ על ידי גרהם בל ושותפו. הם עבדו על פונוגרף נייר הכסף המקורי ושינו אותו לשימוש בשעווה להפקת צליל. שני האנשים עבדו על המכונה עד שקיבלו עליה פטנטים בשנת 1886. המכונה שפותחה על ידם הייתה מתקדמת יותר מזו שהומצאה על ידי אדיסון. ציוד הקלטת השעווה היה קל יותר לטיפול והוא גם אפשר הקלטה ממושכת יותר והיה לו איכות השמעה מעולה. מכונה זו הופעלה על ידי מנוע חשמלי בניגוד לקרנק הידני המשמש בפטיפון של אדיסון. זה הביא לאיכות צליל טובה יותר וביצועים טובים יותר. תמלול שיחות מוקלטות

הנחת היסוד העיקרית מאחורי הפטיפון של אדיסון הייתה שהוא ישמש להקלטת נאומים בפגישות העסקיות ועצם הרעיון של הקלטת כל סוג של מוזיקה עליו עדיין לא נולד. היו כמה מקרים של שימוש במכונות אלה למטרה זו, אבל זה היה מוגבל מאוד. הייתה דחיפה לרעיון הזה כשהפונוגרפים הגיעו לייצור המוני בסוף שנות ה-80. המכונה שפותחה והופקה על ידי אדיסון רקורדס נקראה וסימן מסחרי בשם אדיפון.

ככל שהייתה התקדמות בטכנולוגיה, גם הצורה והצורה הבסיסית של הדיקטפון עברו שינוי. הפעולות של מכונות ההקלטה השתכללו וגם איכות הסאונד השתפרה מאוד. בדרך כלל כל הצורה של הדיקטפונים השתנתה ובשנת 1947, הדיקטפונים הוחלפו בדיקטבלט שהיה לו חריץ מכני שחתך לחגורת פלסטיק במקום גלילי השעווה.

ואז לאחר כמה שנים, אפילו זה הוחלף במערכת של הקלטת קלטת מגנטית. זה עזר להקלטה של ​​הנאומים וההרצאות, אבל השחלת סלילי הקלטת הייתה משימה מכבידה. זה הוחלף מאוחר יותר בקסטה הקומפקטית, המיני קסטה וגם המיקרו קסטה. הפיתוח של מכשירים אלה עזר בחיסכון בזמן וגם במאמץ. חשוב מכך זה חסך את אי הנוחות של השחלת הסלילים במכונת ההקלטה. תמלול ראיון

עם הופעת המיקרו-שבבים, כל סצנת ההקלטה השתנתה לטובה. מקליטי קול דיגיטליים הוצגו בשנות ה-90 שהיו הרבה יותר טובים במראה כמו גם באיכות הסאונד וההקלטה. הכתבה דיגיטלית הפכה לאופציה מעשית יותר ככל שהמחירים של זיכרון המחשב ירדו ומכאן שניתן היה לייצר רשמקול דיגיטלי בגודל כיס.

עם ההתקדמות הטכנולוגית, הוכנסה מערכת של תמלול הכתבת השמע המוקלטת לצורת טקסט. זה נעשה קודם לכן על ידי מזכירות אנושיות או מתמללים. מקליט קול דיגיטלי הם גאדג'טים קטנים ביד המשמשים להקלטת תזכירים קוליים על שבב זיכרון ולאחר מכן להשמיע אותם מחדש לפי רצונו של המשתמש. מכשיר זה משמש להקלטת הרצאות, שיחות וכנסים.

לפיכך, עם המצאת מקליטי הקול הדיגיטליים, עצם פני ההקלטה והתמלול חוו מהפך גדול. בזמנים הנוכחיים יש מגוון מקליטים המתאימים לכל הבחירות של הלקוחות.

סגור לתגובות על מדיקטפונים ועד מקליט קול דיגיטלי

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן