מיקור חוץ של תמלול רפואי – מצוינות באמצעות פתרונות פרואקטיביים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

תמלול רפואי ממלא תפקיד חיוני בתהליך הבריאות הן מבחינה תפעולית והן מבחינה מסחרית. התהליך הוא הממיר את רשומות האודיו של המפגש בין המטופל לרופא לפורמט טקסט, זה מבטיח שהמידע הבריאותי לגבי מטופל זמין למקצוען הבריאות בזמן, במקום להסתמך על משאבים כמו בכתב יד. הערות או זיכרון. תמלול שיחות טלפון

מבחינה מסחרית, יצירת רישומי מטופלים היא השלב הראשון במחזור החובות. תמלול הרשומות הרפואיות בצורה מדויקת ובזמן מסייע להאיץ את מחזור החובות.

לאורך שלבי האבולוציה השונים של תהליך יצירת התיעוד של המפגש בין המטופל למקצוען הבריאות, נותני השירות מילאו תפקיד חיוני בציפייה לצרכים של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ומתקני הבריאות, ויצרו פתרונות פרואקטיביים. בין אם זה הזמן המוגבל העומד לרשות אנשי המקצוע בתחום הבריאות או הצורך של מתקן בריאות לאחזר בקלות רישומי בריאות של מטופל באמצעות מערכת ארכיון רבת עוצמה, ספקי השירות תמיד חזו את הצרכים של מתקני הבריאות והציעו פתרונות כדי לענות על אלה צרכי.

כיצד תמלול רפואי במיקור חוץ מספק פתרונות פרואקטיביים לצרכי התיעוד של מתקן בריאות?

על ידי חיסכון בזמן: שירותי מיקור חוץ מספקים פתרונות החוסכים זמן של שירותי בריאות ברמות שונות. עלות תמלול

חיסכון בזמן של אנשי מקצוע בתחום הבריאות: זמן הוא אולי אחד מהמוצרים הנדירים ביותר שזמינים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. ספקי שירות במיקור חוץ עוזרים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות לייעל את זמנם בכך שהם מאפשרים להם להשתמש במצבי הכתבה גמישים. דיוק גבוה של מסמכים במסמכים המתומללים מבטיח שאנשי מקצוע בתחום הבריאות לא יצטרכו להשקיע זמן במעבר על הרשומות ותיקונן. יתרה מכך, על ידי מתן מערכות ארכיון חזקות לאנשי מקצוע בתחום הבריאות מושקע פחות זמן במעקב אחר קבצים של חולים.
חיסכון בזמן של הצוות האדמיניסטרטיבי של מתקני הבריאות: לניהול של מוסד בריאות יהיו דרישות סותרות לזמנם. על ידי מיקור חוץ, הנהלת מוסד רפואי יכולה לחסוך בזמן שאחרת היה מושקע בארגון תהליך יצירת הרשומות הרפואיות. זמן שהושקע בפעילויות כגון גיוס עובדים, איסוף הכתבות והפצת תמלילים גמורים וכו' ייחסך.
על ידי חיסכון במשאבים: שירותים במיקור חוץ מביאים לחסכון במשאבים כמו שטח, תקורה, שירותים, הון חוזר, משאבי ניהול, טכנולוגיית מידע, ציוד תמלול וכו'.

על ידי קיצוץ בעלויות: אחת התרומות החשובות ביותר של תמלול רפואי במיקור חוץ היא חיסכון בעלויות. מיקור חוץ לא רק מוריד את העלות לשורת תמלול, אלא הוא גם מוריד עלויות נלוות כמו תשלום נוסף עבור תמלול סופי שבוע וחגים, בזבוז עקב קיבולת תמלול סרק בזמנים רפויים וכו'.

בזמן מיקור חוץ של צרכי התמלול הרפואי של מכון בריאות יש להקפיד להעריך את ספק השירות לא רק על בסיס קריטריונים כמו דיוק, זמן אספקה, תמחור, אבטחה וטכנולוגיה בשימוש, אלא גם על היכולת של ספק השירות לצפות מראש. הצרכים של מתקן בריאות ולהיות פרואקטיביים במציאת פתרונות.

סגור לתגובות על מיקור חוץ של תמלול רפואי – מצוינות באמצעות פתרונות פרואקטיביים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן