מיקור חוץ של תהליכים עסקיים – היתרונות והיתרונות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

הכלכלה של היום דורשת שינויים באופן שבו אנו עושים עסקים. הצמיחה בתעשיית ה-BPO היא אינדיקציה בטוחה לכך שהכלכלה אכן שינתה את נקודת המבט שלנו לגבי הדרך שבה עלינו לעשות דברים. כיום, חברות בוחרות לבצע מיקור חוץ של חלקים לא חיוניים בעסק שלהן, תוך שמירה על הכסף שלהן ודואגות להישאר תחרותיות, הן בשוק המקומי והן בשוק העולמי. שירותי תמלול

מיקור חוץ של תהליכים עסקיים נוצר כאשר חברות החלו להבין שהן מבצעות כמה תהליכים שאמנם חשובים וחיוניים מאוד, אבל לא ממש קשורים לסוג הארגון שהן מנהלות. כסף הוצא כדי להכשיר אנשים ולקנות ציוד שאותם השתמשו בביצוע תפקידם. זה לא היה מצב אידיאלי, ובשנות ה-90, ארגונים רבים פשוט נאלצו לקצץ בעלויות היכן שיכלו כדי לשרוד את האקלים העסקי הקשה. למרות שכמה תהליכים כבר הועברו למיקור חוץ, BPO פרחה במהלך העשור הזה ואילך. כיום, התעשייה מוערכת בשווי של 180 מיליארד דולר.

חברות מיקור חוץ זיהו את הצורך בשירותי משרד איכותיים, וחברות אלו הניעו את צמיחת התעשייה. ישנם הרבה שירותי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים לבחירה כיום, ורבים מהם ניתנים על ידי חברות offshore הממוקמות במדינות כמו הודו והפיליפינים.
שירותי טיפול בלקוחות הם חלק עצום מתעשיית ה-BPO. במקום לדבר עם עובד בפועל של החברה, לקוחות עם חששות החל ממכירות ועד בעיות טכניות מדברים עם נציג של אותה חברה. נציגים אלו הינם עובדי חברות מיקור חוץ עם חוזים קיימים למתן שירותי מוקד עבור לקוחותיהם. הם עברו הכשרה ספציפית לחשבון שבו הם מטפלים, מה שמבטיח שהשירותים האיכותיים נשמרים.

שירותים פיננסיים וחשבונאות הופכים יותר ויותר לחלק ממיקור חוץ של תהליכים עסקיים. תהליכים אלו חשובים מאוד לעסק. זה מכסה ניהול נכסים, ניהול פיננסי, חשבונאות והנהלת חשבונות וניתוח פיננסי. בעוד שתהליכים אלו הם מרכזיים במצב הפיננסי של עסק, הם אינם מרכזיים בעסק העוסק, למשל, בייצור וייצור. במקום לשכור אנשי ראיית חשבון ולהוציא על מחלקת הנהלת חשבונות פנימית, חברות רבות בוחרות לבצע מיקור חוץ של תחומים אלו במקום.

חברות מיקור חוץ מספקות גם ניהול משאבי אנוש. משאבי אנוש עוסקים בתחומים כמו גיוס עובדים, ניהול הטבות, ניהול שכר או הכשרה. לחברות גדולות יש מחלקת משאבי אנוש נפרדת, אך חברות קטנות יותר אינן יכולות להרשות לעצמן את התחזוקה והציוד הנדרשים ל-HR כדי לפעול בהצלחה. חברות BPO כוללות זאת בשירותיהן, וארגונים רבים מגיבים בחיוב. הגשת תמלול לבית משפט חוק

שירותי תמלול הם אחד התהליכים שחברות בוחרות להוציא למיקור חוץ. חברת תמלול רפואי עושה דוחות רפואיים, סיכומי שחרור ומסמכים נוספים בתחום הרפואי. באופן דומה, חברות תמלול משפטיות מספקות גרסאות מתומללות של הצהרות, הליכים משפטיים או הצהרות עדים. התהליך פשוט: לקוח שולח קובץ קול (MP3, WAV או פורמט אחר) של המסמך לתמלול, וספק שירותי ה-BPO שולח את התמלול חזרה תוך מספר שעות. זה מספק יתרון גדול עבור לקוחות הזקוקים לתמלול באופן מיידי.

למיקור חוץ של תהליכים עסקיים יש הרבה יתרונות שחוסכים כסף לחברת הלקוח. הענף מציע שירותים רבים המסייעים לחברה להתמודד עם החלקים המרכזיים בעסקיה. ואכן, עסק שמעסיק חברת צד שלישי שתעשה עבורם חלק מהעבודה הלא מרכזית, מקבל פתרון קל לבעיות רבות. כל הסימנים מצביעים על האפשרות ש-BPO כאן כדי להישאר.

סגור לתגובות על מיקור חוץ של תהליכים עסקיים – היתרונות והיתרונות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן