מיקור חוץ של תמלול רפואי – היתרונות הגדולים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אם לא התחלת לבצע מיקור חוץ של עבודת התמלול הרפואי שלך, אולי הגיע הזמן שתתחיל לשקול אפשרות זו. תהליך זה כולל מידע שנלקח המוכתב והכנסתו לפורמט טקסט כך שניתן יהיה להכניס את המידע לרשומות עבור המטופלים. למעשה תגלה שיש יתרונות רבים ללכת עם מיקור חוץ של תמלול רפואי. להלן מבט על כמה מהיתרונות הללו שהמתקן הרפואי שלך יעריך. אפליקציית תמלול הקלטות

אחד היתרונות העיקריים במיקור חוץ של תמלול רפואי הוא הזמן שתחסוך. ישנם סוגים רבים של דוחות שחייבים להיעשות במרפאות ובבתי חולים, כגון הערות ייעוץ, סיכומי שחרור, דוחות פיזיים, דוחות מעבדה ועוד. הצורך לטפל בקבצים האלה בעצמך יכול לקחת הרבה זמן. במקום לעשות זאת בבית, אתה יכול פשוט לשלוח קבצים לחברת תמלול וברגע שהם מתומללים ניתן לשלוח אותם בחזרה דרך האינטרנט. מיקור חוץ נותן למתקנים רפואיים את היכולת להתמקד יותר בפעילויות הליבה החשובות, כגון טיפול בחולים.

אבטחה מתקדמת היא עוד אחד מהיתרונות של ללכת עם תמלול רפואי. כאשר אתה שולח קבצים אלה לחברה, הם נשלחים בצורה מאובטחת באינטרנט. לאחר מכן הם מתומללים לפורמט כמו HTML, פורמה ASCII, MS Word או פורמטים אחרים. לאחר מכן הקבצים יוחזרו באמצעות תהליך מוגן בסיסמה כך שרק מי שמורשה יוכל לגשת לקבצים הללו. שירותי תמלול

כשאתה בוחר חברה שתדאג לכך עבורך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמתמללים העובדים על הפרויקטים שלך הם מיומנים מאוד במקצוע והם מבינים היטב את הכללים להפקת התקליטים הללו. מתמללים שמבינים את הטרמינולוגיה עוזרים להבטיח שהדוחות שלך נעשים ללא שגיאות.

כמובן, העלות היא בהחלט יתרון גדול שתהנה ממנו כשאתה הולך עם מיקור חוץ של תמלול רפואי. ישנן חברות רבות המספקות לך מיקור חוץ בעלות נמוכה, מה שיכול לחסוך למתקן הרפואי שלך הרבה כסף. במקום לנסות לדאוג לתמלול במתקן שלך, שכירת העבודה יכולה לחסוך כסף ולהבטיח שתשלמו את הרישומים שלך במהירות האפשרית.

סגור לתגובות על מיקור חוץ של תמלול רפואי – היתרונות הגדולים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.