כיצד תמלול ביטוח מנהל סיכוני ליטיגציה – חלק ראשון – הצהרות רשומות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert הת Kathy Erwin
עלויות ליטיגציה הן הוצאה עסקית לא רצויה אך הכרחית יותר ויותר. תאגידים רב לאומיים עוסקים בתביעות ייצוגיות על בסיס קבוע. אין צורך לחזור על המספרים כאן, אך הם גבוהים מבחינה אסטרונומית. עם זאת, ליטיגציה משפיעה ביתר שאת על עסקים קטנים. מחקר משנת 2005 שמומן על ידי המינהל לעסקים קטנים מצא ששני שלישים מהעסקים הקטנים שילמו מעל 10,000 דולר עלויות משפטיות. זה לא הכל. בעלי עסקים קטנים מושקעים לא רק כלכלית, אלא גם אישית. ליטיגציה עשויה להיות לא רק קושי כלכלי, אלא גם קושי רגשי. חברת תמלול דרושים

תמלול ביטוח הוא שירות שיכול לנהל את הסיכון הזה. תיעוד מקום התאונה. הצהרות מוקלטות של כל התובעים, הנתבעים והעדים. ניתן לתמלל כל צורות אלה של ראיות כדי לאסוף ולנתח את העובדות של תביעה אפשרית. לאחר חמושים בעובדות, תביעות יכולות להיפתר בצורה הולמת ומהירה.

אם לקוח מחליק ונופל בחנות, יש לקחת הצהרות מוקלטות כדי לאסוף את העובדות מכל המעורבים. התובעים, הנתבעים והעדים מציעים כולם הזדמנות לבעל העסק לקבוע את עובדות האירוע. הצהרות מוקלטות אלו מתומללות לאחר מכן לפורמט הניתן להדפסה שניתן להשתמש בו בבית המשפט.

רכישת הפרטים היא רגישה לזמן. עיתונאים יודעים שאיסוף העובדות של סיפור שובר צריך להיעשות מהר ככל האפשר. כאשר טיפ לאחרונה אומר ששריפה בבית הספר הוקמה על ידי קבוצה של נושרים, עיתונאים יודעים שיש להם מעט זמן רב למצוא עדי ראייה שיאשרו את הראיות הללו. כך גם לגבי הצהרות מוקלטות. מומחי ליטיגציה צריכים לברר את העובדות של המקרה במהירות האפשרית.

להלן כמה שאלות אפשריות עבור עורך דין או מומחה ליטיגציה. בחרנו להשתמש כדוגמה בנאשם שהחליק ונפל על קליפת בננה במכולת. זכור שהפרטים הספציפיים של כל מקרה ישנו את שורת השאלות הנשאלות.

כאשר אתה מתחיל, ודא שיש לך אישור מפורש של הנתבע, כמו גם אישור מפורש של עורך דינו. תוכנת תמלול הקלטות
הסכמתם להקליט את ההצהרה ולהשתמש בה בבית המשפט צריכה להירשם מיד לפני הראיון ולעיתים לאחריו.
פרטים לקראת התאונה
כיצד הגיע הנאשם למכולת
מה הייתה כוונתו/ה במכולת – רק כמה דברים או קניות של שבוע?
כמה זמן היה האדם הזה בחנות שלך לפני התאונה
פרטים על התאונה
היכן אירעה התאונה?
האם הבין הנאשם כי לפני התאונה הייתה קליפת בננה על הקרקע?
האם הנאשם יודע כיצד ייתכן שקליפת הבננה הגיעה לשם או הפכה למפגע?
האם ראה הנאשם מישהו אוכל בננה בחנות?
מישהו היה עד לתאונה? אם כן, האם יש לך את שמם ו/או פרטי הקשר שלהם?
פרטים לאחר התאונה
מה קרה מיד לאחר התאונה? לדוגמה, אם נפלו על הרצפה, האם הם נשארו על הרצפה? הם קראו לעזרה?
האם הם פנו לטיפול רפואי בתאונה זו? אם כן, כמה זמן אחר כך
אם רלוונטי, קבע את היקף הטיפול הרפואי (ביקור אחד בחדר מיון לעומת פגישות פיזיותרפיה יומיות)
האם הנאשם סובל מהתאונה גם היום?
הצהרות מוקלטות עשויות להילקח באופן אישי או בטלפון. בשני המקרים, ודא שמערכת ההקלטה שלך פועלת כהלכה. זה כולל אופטימיזציה של עוצמת הקול והבהירות של כל הדוברים – המראיין, המרואיין/ים ועורך הדין/ה.

הצהרות אלו נועדו לאסוף את העובדות. ככל שמומחה ליטיגציה ישאל יותר שאלות כך ייטב. היתרון של מומחה ליטיגציה טוב הוא תובנה חדה. זה לא שם נרדף לחיטוט אגרסיבי. במקום זאת, המראיין שיכול לאסוף תובנה ייחודית לגבי האירוע תוך הבטחת הנאשם מרגיש בנוח הוא המראיין האידיאלי.

בחלק השני של סדרה זו נדבר על חשיבות הפירוט בתמלול ביטוח. לדוגמה, תמלול של הצהרות מוקלטות צריך להיות קפדני מילה במילה. כלומר, כל התחלות שגויות כמו "אמ" ו"אה" צריכות להיכלל בתמליל. כדי לראות כיצד התחלות שווא ומילות מילוי אלו משנות את המשמעות של תגובה, עיין בחלק השני של הסדרה בת שני החלקים שלנו בנושא "כיצד תמלול ביטוח מנהל סיכוני ליטיגציה".

סגור לתגובות על כיצד תמלול ביטוח מנהל סיכוני ליטיגציה – חלק ראשון – הצהרות רשומות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן