הבנת שירותי תמלול רפואי

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אם אתם תוהים מה יש לשירותי תמלול רפואיים להציע, כדאי להבין תחילה מהם השירותים הללו. שירותים אלו הם חברות שיש להן סוכנים שלוקחים מידע רפואי במצגות שמע והופכים אותם לפורמט טקסט. בדרך כלל מתמללים יעבדו עם הקלטות, אבל הם עשויים גם לעבוד בזמן אמת, ולהציע את שירותיהם במהלך שיחות ועידה או התייעצויות. כדי לעבוד בתחום זה, מתמללים חייבים להיות בעלי תשומת לב לפרטים ודיוק, שכן נתונים אלה הופכים לחלק מהרשומות הרפואיות המשמשות במתקנים רפואיים שונים. כמה עולה תמלול הקלטות

יש היום כמה מתקנים שיש להם מתמללים משלהם, אבל יותר פופולרי עבור מתקנים לשכור שירותי תמלול רפואי ה אחרת. מיקור חוץ מחייב חוזה עם חברה שתדאג לשירות זה עבור המתקן הרפואי. ההסכם ישתנה ה לחברה, אך רובם מגדירים את שיטות חישוב העלויות, זמני הפנייה, אופן מסירת הקבצים והפורמטים בהם נעשה שימוש גם כן.

בשנים האחרונות, לקוחות היו משתמשים בציוד הקלטה, משתמשים במכשיר ההקלטה כדי להקליט מידע, ולאחר מכן שולחים את ההקלטה לשירות כדי שניתן יהיה לתמלל את הנתונים. זוהי אפשרות המוצעת עד היום על ידי רבים משירותי התמלול הרפואי שקיימים. עם זאת, הטכנולוגיה סיפקה אפילו יותר אפשרויות לאיסוף הנתונים ומסירתם לתמלול. אפליקציה תמלול

פרוטוקול קול על אינטרנט, הידוע גם בשם VoIP, הוא אפשרות פופולרית ששירותים רבים משתמשים בה כיום. לקוחות יכולים להיכנס לאינטרנט לאתר מאובטח ואז הם יכולים להתחיל להקליט. לאחר שהם מסיימים הם שם לקובץ ומעבירים אותו לשירות. לאחר מכן השירות מייצר מסמך אלקטרוני ומחזיר אותו בפורמט שהלקוח מציין. זה הופך את זמני האספקה ​​למהירים הרבה יותר, ומאפשרים ללקוחות להשלים את הפרויקטים שלהם מהר יותר מאי פעם.

כיום ישנם אפילו שירותים בזמן אמת המוצעים בטכנולוגיה שהאינטרנט מספק. עם שירותי ועידה באינטרנט, אנשי מקצוע רפואיים יכולים לנהל דיון מקוון על מקרה ותמלול יכול גם להצטרף לפגישה באינטרנט ולתמלל את הפגישה בזמן אמת. זה מאפשר לספק קובץ טקסט במהירות לאחר סיום הפגישה. לצורך גיבוי, לעתים קרובות פגישות אלו מוקלטות גם כן, כך שהמתמלל יוכל לחזור ולסקור את הפגישה אם יש צורך בכך.

סגור לתגובות על הבנת שירותי תמלול רפואי

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן