תמלול רפואי – ציפייה לצרכים של מכוני בריאות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

למיקור חוץ של תמלול רפואי לספק השירות הנכון יש יתרונות רבים. הברורים יותר הם יצירת רשומות מדויקת, בזמן, חסכונית ובטוחה. מלבד המובן מאליו, למיקור חוץ יש יתרונות אסטרטגיים רבים, אחד מהם הוא ספק השירות התפור את שירותיו בהתאם למה שמוסד הבריאות עשוי לדרוש. אפליקצית תמלול

עובדה ידועה היא שתחום הבריאות מתפתח כל הזמן, דברים חדשים מתגלים על בסיס יומיומי, הן מבחינת מחלות חדשות והן תרופות חדשות בדמות תרופות, פרוצדורות, טיפולים ושיטות ניתוח. חשוב שהאדם/ים המתעדים את רישומי המטופל יהיו בקיאים בהתפתחויות האחרונות. יתרה מכך, הנורמות לתיעוד כמו גם שינויים טכנולוגיים בתחום התמלול הרפואי ממשיכות להתפתח. כל אלה צריכים להיות משולבים ללא עלויות נוספות.

כיצד מיקור חוץ מסייע למוסדות הבריאות להתמודד עם הסביבה המשתנה?

מיקור חוץ יכול לעזור למוסדות הבריאות להתמודד עם הסביבה המשתנה על ידי ציפייה לצרכים שלהם והתאמת השירותים שלהם בהתאם.

ניתנים פתרונות לצרכים המשתנים של מתקני הבריאות בשיטות הבאות:
שיטות הדרכה: לשיטות הדרכה שאומץ על ידי ספק השירות יש השפעה על התחומים הבאים.

התמודדות עם היקפים משתנים: על ידי גיוס מתמיד ותחזוקה של צוות גדול של מתמללים, ספק השירות יוכל לשמור על רמות דיוק ולעמוד בהתחייבויות של זמן אספקה ​​גם עם זרם עצום של מטופלים.
התמודדות עם התמחויות: נותן שירות היוצר מתמללים מומחים על ידי הכשרתם להתמחות אחת או שתיים מאפשר להם להתמודד עם צרכים משתנים של שירותי הבריאות, כאשר מתווספים התמחויות חדשות. יתר על כן, עדכון מתמללים על ההתפתחויות האחרונות במומחיות המסוימת הופך להיות יעיל יותר. הצוות שעובד על תמלול בקיא היטב בטרמינולוגיה שבה נעשה שימוש ובפורמטים הנדרשים המאפשרים להם לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של דיוק תוך זמן אספקה ​​אופטימלי. גוגל תמלול
אימוץ טכנולוגיה: לטכנולוגיה שאומצה על ידי ספק השירות יש השפעה על התחומים הבאים:

העלאות והורדות גמישות: תהליך התמלול הרפואי עושה שימוש בטכנולוגיה להכתבה, העלאת קבצי אודיו והורדת תמלולים גמורים. הטכנולוגיה המשמשת את הצרכים צריכה להיות מתקדמת כדי להתמודד עם כל הצרכים הללו ובזמן שהיא צריכה להיות קלה לשימוש.
ארכיון רב עוצמה: למתקני בריאות יש מספר עצום של אנשי מקצוע בתחום הבריאות המכתיבים כמויות נכבדות של הכתבות על בסיס יומי. מתקן הבריאות יקבל גם נפח עצום של קבצים מתומללים על בסיס יומי. מעקב אחר קבצים אלה, מוכתבים כמו גם מתומללים בכל נקודת זמן נתונה יכול להיות קשה מאוד. לקראת זה, ספק השירות צריך להשתמש במערכת בעלת תכונות ארכיון עוצמתיות כדי לאפשר את כל הפונקציות הללו.
אבטחה: אבטחת נתונים במהלך השידור היא אחת מהדאגות העיקריות של מתקני בריאות. הטכנולוגיה המשמשת את ספק השירות צריכה לספק את אבטחת הנתונים בכל הרמות.
אינטגרציה עם EMR: אימוץ צרכי EMR שלנותן השירות יש ממשק HL7 כדי לאפשר העברת נתונים למערכת EMR ללא השקעה נוספת.
חשוב לבחור ספק שירותי תמלול רפואי שיוכל לצפות את הצרכים של מתקן בריאות ולספק שירותים בהתאם.

סגור לתגובות על תמלול רפואי – ציפייה לצרכים של מכוני בריאות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן