כמה אתה חוסך עם תמלול זול?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר הערות 1 מאמר הדפסהשתף מאמר זה בפייסבוקשתף ת Kimberly Best
כולם אוהבים מציאה, אבל לפעמים מה שנראה כמו עסקה בסופו של דבר יעלה יותר בסופו של דבר. קביעה כמה אתה חוסך עם תמלול זול היא רק עניין של ביצוע חשבון; זה לא מדע טילים. כללי תמלול אקדמיים

נניח שמצאת חברה מצוינת שמפרסמת פחות ממחצית ממה שאתה משלם כרגע. רוב האנשים הסבירים שחושבים, זה שווה ניסיון והם מנסים את זה. כאשר התמליל מוחזר זה הזמן שבו הכיף מתחיל.

האם אתה מבחין בשגיאות הקלדה קלות מיד? אין בעיה, אתה יכול לתקן אותם, אחרי הכל אתה מקבל עסקה מצוינת. כשאתה מדפדף בתמליל אתה מבחין שחלק מהמשפטים פשוט לא הגיוניים. זה לא מה ששמעת במהלך הראיון או הנאום שלך. כעת אתה מושך את האודיו ומחליט להאזין שוב. יכול להיות שאתה טועה.

בהאזנה לשמע אתה מבין שחסרים משפטים שלמים וחלקם אפילו לא מתאימים להקשר של השיחה. מה לעזאזל קורה פה!

ובכן, לפני שאתה מתעצבן אתה צריך לזכור שאתה מקבל עסקה טובה והכל מתומלל.

לאחר כ-30 דקות לתוך קובץ האודיו של שעה אחת אתה מחליט לוותר. אתה לא יכול לבצע את כל התיקונים, אתה פשוט מתוסכל מדי וזה ייקח יותר מדי זמן. כעת, עליך ליצור קשר עם המתמלל הקבוע שלך ולראות אם היא יכולה לתמלל את זה עבורך מיד – אתה צריך את זה עד הבוקר. אפליקציית תמלול

בטוח שהיא יכולה, אבל יש עמלת דחף. התמליל מוחזר עד הבוקר, אתה מרחף עליו וכמובן שהוא נראה טוב. קטסטרופה שנמנעה הודות לתמלול האמין שלך.

עכשיו, כמה עלה לך שוב הקובץ הזה בן 60 הדקות? כמה אתה חוסך עם תמלול זול?

אם אין לך מתמלל אמין במחיר סביר, מומלץ שתרכוש אחד. Fingers4Hire Transcription יכולה לספק שירותי תמלול מדויקים, מהירים ובמחיר סביר לפרויקטים חד פעמיים או לטווח ארוך. אל תלכו שולל על ידי "טובים מדי מכדי להיות אמיתיים", זה יעלה לכם יותר בסופו של דבר.

סגור לתגובות על כמה אתה חוסך עם תמלול זול?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן