7 דרכים ליצור תוכן לבלוג שלך מבלי לכתוב

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת מישל שייפר
רוב הבלוגרים נתקלים בימים שבהם אין לנו חשק לכתוב. לפעמים אנחנו יכולים לדחוף ולגרום לפוסט הזה לכתוב בכל מקרה, אבל לפעמים שווה לקחת הפסקה ולנסות משהו אחר. לזרוק משהו חדש לתערובת בבלוג שלך יכול לעורר עניין ולהגביר את היצירתיות שלך. תצהיר תמלול

אז אם אתה רוצה לפרסם משהו חדש בבלוג שלך אבל לא בא לך לכתוב, נסה אחד משבעת הרעיונות האלה.

הדפסה חוזרת של מאמרים: ישנם מאמרים איכותיים רבים הזמינים להדפסה חוזרת. בדוק ספריות כמו Articles, ArticlesBase, Idea Marketers או GoArticles. חפש נושאים שהקוראים שלך מתעניינים בהם ובחר מאמר מועיל לשתף. הים מאפשרים לך להדפיס מחדש בתמורה להכללת הייחוס והפרחח הפרסומי שלהם בסוף המאמר.

עשה פודקאסט: הקלט את המחשבות שלך עם CinchCast או AudioBoo ושתף אותן בבלוג שלך. שני השירותים מקלים על הטמעת ההקלטה ומציעים אפשרויות הקלטה קלות. תן לאצבעות שלך הפסקה!

נסה בלוג וידאו: השתמש במצלמת האינטרנט שלך כדי להקליט בלוג וידאו (או וולוג) של המחשבות שלך. העלה ליוטיוב או לאתר שיתוף הסרטונים לפי בחירתך והטמיע אותו בבלוג שלך. וידאו הוא דרך מצוינת להתחבר לקוראים שלך. תמלול שיחה מוקלטת

הציגו בלוגר אורח: את מי אתם מכירים שיש לו מידע נהדר לשתף? מצא מישהו במעגל החברים או הקולגות שלך והזמין אותו לכתוב פוסט אורח לבלוג שלך. אתה יכול גם להזמין אותם לשתף סרטון עם הקוראים שלך, או לקבוע שעה ולעשות ראיון מהיר באמצעות קו ועידה טלפונית או סקייפ שתוכל להקליט ולשתף עם הקוראים שלך.

צור בלוג קבוצתי: אם אתה מוצא את עצמך תקוע באופן עקבי וחסר רעיונות, שקול להפוך את הבלוג שלך למאמץ קבוצתי. גייס מומחים שמוכנים להתחייב לפוסט בשבוע (או חודש).

הקלט ותמלל: אם אין לך חשק לכתוב אבל כן רוצה תוכן כתוב לבלוג שלך אסטרטגיה נוספת היא להקליט את הפוסט בבלוג שלך ואז לבקש מהעוזר הווירטואלי או המתמלל שלך להכניס אותו לפורמט כתוב עבורך.

שכור סופר רפאים: מצא כותב רפאים טוב ומוכשר שיכול לתרום מדי פעם פוסטים איכותיים לבלוג שלך. זה יאפשר לך לקחת הפסקה ועדיין לפרסם תוכן ייחודי לבלוג שלך.

אתה יכול לשמור על תוכן חדש בבלוג שלך מבלי לכתוב כל הזמן. ישנן אסטרטגיות אחרות שאתה יכול להשתמש בהן, אז אל תגביל את עצמך לרעיונות אלה. להיות יצירתי!

סגור לתגובות על 7 דרכים ליצור תוכן לבלוג שלך מבלי לכתוב

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן