אסטרטגיות הקלדת תמלול חשובות עבור מתמללים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert Leva Duell
תעשיית התמלול הכללי מציעה הזדמנות קריירה פורייה לכל מי שמתעניין. למרות שקל לעמוד בדרישות, יש קפדניות בכל הנוגע לסטנדרטים שלהן. אחד הדברים שהם רוצים לוודא מהתמלול שלהם הוא היכולת להגיע עם פלטים מהירים ומדויקים. מועמדים מעוניינים צריכים לחשוב על שיפור מהירות ההקלדה של התמלול שלהם תחילה כדי שיוכלו לעבוד ללא בעיות. גם אם מהירות הקלדה מהירה אינה נדרשת על ידי חברה, עדיין תצטרך לעשות זאת מכיוון שזו הדרך היחידה עבורך להתעדכן בקבצי האודיו שאתה מתמלל. תמלול הרצאה

אם אתה חושב שאתה לא מוכן למהירות מהסוג הזה, אל תדאג כי יש כמה טיפים ותרגילים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להגיע לרמת המיומנות של מתמללים עילית. מלבד שיפורך, זה גם יכול לעזור לך לפתח הרגלים טובים שיכולים לדחוף אותך במעלה סולם הקריירה.

אל תפחד להשתמש בכלי תמלול מכיוון שרוב המתמללים משתמשים בהם כדי להגביר את הפרודוקטיביות שלהם בעבודה. חברות מסוימות עשויות לספק לך רשימה של תוכנות שאתה צריך להשתמש בהן, אך אם הן יתנו לך יד חופשית בקבלת ההחלטות, תוכל לבחור בין תוכנות חינמיות לתוכנות בתשלום. אלה מלאים ביישומים שאולי תזדקקו להם כשאתם עובדים. הם טובים אם אתה רוצה לוודא שקובץ האודיו שאתה מתמלל לא יעכב את ההקלדה שלך. אתה יכול פשוט להוריד את מהירות הקובץ אם הוא מהיר מדי מכדי שתוכל להבין.

המתמללים הטובים ביותר יגידו לך שבמקום להשתמש באחת הידיים שלך כדי לטפל בעכבר, עליך ללמוד כיצד לנווט במעבד התמלילים באמצעות קיצורי מקלדת. זה אולי נראה לך מוזר קודם כל, אבל זה יתרון לעבודה שלך כי זה ישאיר את שתי הידיים פתוחות. אתה יכול להקליד מהר יותר אם אתה מתכוון להשתמש בשתי הידיים שלך. מלבד למידה כיצד להקליד לגעת, עליך להכיר גם את קיצורי הדרך השונים המשמשים את תוכניות התמלול שלך. אם אינך יכול לשנן אותם, תוכל להדפיס מדריך ולהדביק אותם בצד שולחן העבודה שלך. תמלול שיחה לבית המשפט

אתה יודע שכמתמלל כללי, הקלדת התמלול שלך צריכה להיות ללא רבב. מלבד המהירות, כדאי לבדוק גם את איכות העבודה. איות ודקדוק הם בדרך כלל אחת הבעיות שעל המתמלל להתגבר עליהן. מכיוון שאי אפשר לשנן את כל המילים, אתה יכול פשוט להתקין עותק של מילון טוב. אתה צריך גם לקבל בודק איות מוקדם יותר מכיוון שאינך יכול להסתמך על בודק איות מובנה בלבד.

מלבד קבלת מקלדת טובה המתאימה לתמלילים, כדאי גם להקפיד על תרגול כישורי ההקלדה שלך. מלבד שימוש בתוכנת הקלדה, אתה יכול גם לעבוד על המהירות שלך על ידי הצטרפות למשחקי הקלדה. הם לא רק מהנים, אלא שהם גם יעילים בהגברת מהירות ההקלדה הנוכחית שלך גם כן.

סגור לתגובות על אסטרטגיות הקלדת תמלול חשובות עבור מתמללים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן