דואר קולי לטקסט לנוחיותך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Delicious1שתף מאמר זה
תא קולי לטקסט הוא שירות הממיר הודעות קוליות לטקסט, ושולח אותן כאימייל לטלפון שלך. אין צורך להאזין להודעה הקולית עם רקע רועש והקלטה לא ברורה. אתה יכול פשוט לקרוא את ההודעה, לאחסן אותה, לאחזר אותה, להעביר אותה ולהדפיס אותה. מבחן תמלול

לא רק זה, אלא שאתה יכול לחפש בקלות הודעות ישנות ולהאזין מחדש להודעות שנשמרו. יתר על כן, תקבל את קובץ השמע המקורי יחד עם הודעת הטקסט. אם יש לך אורח חיים עמוס, אז דואר קולי למייל הוא פתרון אידיאלי. זה נותן לך את החופש לקרוא הודעות באמצע פגישה, כשאתה עם חברים או במקום רועש. למעשה, אתה יכול לקרוא הודעות בכל עת באמצעות דואר קולי לשירות טקסט. מתקן זה עמוס בכמה תכונות ייחודיות. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על זה.

מאפיינים

תרגום מהיר: ההודעות הקוליות שלך יימסרו מיד לאחר הקלטתן. תמלול הדואר הקולי מהיר ומועבר ישירות לטלפון שלך.

דיוק: ההודעות מומרות במדויק לטקסט. לא תרגיש צורך להאזין מחדש להודעות מכיוון שהקול ברור יותר ויש פחות רעשי רקע. ההגיות ברורות בגלל תמלול טוב יותר.

ניסיון חינם: אם יש לך כמה התלבטויות לגבי היעילות או הביצועים של מערכת זו, נסה את תקופת הניסיון בחינם של 30 יום. ניסיון חינם זה זמין ללא כל התחייבות.

האם עדיין יש לך כמה שאלות לגבי שירות דואר קולי לטקסט? אם כן, קרא את השאלות הנפוצות שלנו (שאלות נפוצות) למטה.

שאלות נפוצות

האם אני צריך מזהה דוא"ל חדש כדי לגשת להודעות הקוליות בפורמט טקסט?

לא, אין צורך בחשבון דוא"ל חדש; אתה יכול להשתמש בכתובת האימייל הקיימת. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בכל סוג של חשבון דואר אלקטרוני. אם ברצונך לקבל את ההודעות בטלפון, למכשיר שלך אמורה להיות יכולת לקבל אימייל. תמלול ראיונות מחיר

האם אוכל להשתמש בשירות זה בטלפון הביתי שלי במקום בטלפון סלולרי?

כן, זה אפשרי. עם זאת, תצטרך לשנות את ההגדרות של הטלפון הביתי שלך ל"אין מענה". אם אתה נתקל בבעיה כלשהי בנוגע להגדרות, תוכל לפנות לספק שירותי הטלפון שלך. בדוק עם ספק השירות שלך אם יש חיובים נוספים עבור העברת הדואר הקולי.

האם שירות תא קולי לטקסט תואם לכל סוגי הטלפונים?

כן, כל טלפון חכם או מכשיר כף יד שמקבל אימייל, ויכול לנגן קבצי אודיו בפורמט.mp3 או.wav, יפעל כדי לקבל את המייל ולהאזין לתא הקולי.

האם ניתן להעביר הודעות קוליות?

כן, אתה יכול להעביר את ההודעות מכיוון שהן בצורת אימייל רגיל ויימסרו לתיבת הדואר הנכנס שלך.

האם מערכת זו אוטומטית?

כן, הודעת דואר קולי היא מערכת אוטומטית לחלוטין. אדם חי אינו מתמלל את ההודעות הקוליות. אתה יכול להציג את היסטוריית ההודעות שלך בחשבון הדואר האלקטרוני שלך וכן באתר האינטרנט של ספק השירות. למעשה, אתה יכול לקבל מידע נוסף כמו השעה שבה הושארה ההודעה עבורך, השעה שבה ההודעה הועתקה ונשלחה לטלפון שלך כמייל, כמו גם משך ההודעה הקולית.

תא קולי לטקסט [http://seevoicemail.com] הוא שירות מצוין למי שנמצא בתנועה. ההודעות הקוליות שלך מומרות לטקסט ונשלחות אליך באימייל. ניתן לגשת להודעת הטקסט דרך חשבון הדוא"ל שלך או הטלפון הנייד שלך.

סגור לתגובות על דואר קולי לטקסט לנוחיותך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.