כיצד ליצור תנועה מונעת תוכן לבלוג או לאתר שלך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

עדיף להימנע מהכללות רחבות; עם זאת, זה בדרך כלל נכון: כל מה שאתה עושה עם האתר שלך, אתה צריך להשקיע זמן רב כדי להבטיח שהתוכן יהיה איכותי ומותאם למנועי חיפוש. תמלול או תמליל

בטווח הארוך, תוכן איכותי יגרום למבקרים לחזור. וכאשר מבקרים חוזרים על ביקורים, גדל הסיכוי שהם יהפכו ללקוחות. בנוסף, תוכן איכותי יזוהה ומתוגמל על ידי מנועי החיפוש ועל ידי אתרי סימניות חברתיות, אשר יספקו לך תגמולים נוספים בהמשך הדרך.

מסיבות אלו, זה תמיד רעיון טוב לבצע אופטימיזציה לאתר שלך לתנועה במנועי חיפוש; וכדי להתאים את האופטימיזציה הזו לאורך זמן.

1) כיצד לבצע אופטימיזציה של תוכן האתר לתנועה

ניתן לבצע אופטימיזציה של האתר שלך לתנועה במנועי חיפוש בשני שלבים. הצעד הראשון הוא בניית רשימת מילות מפתח, שבה תוכל להשתמש כדי לבנות את התוכן באתר שלך. רשימה זו צריכה להכיל את מילות המפתח בנישה שלך שסביר להניח שיניבו תנועה בעלות הנמוכה ביותר.

לאחר שיצרת את רשימת מילות המפתח שלך, עליך להתחיל לבנות תוכן סביבה. רכשו מאמרים המותאמים למילת מפתח ראשית ומילת מפתח משנית. פרסם אותם באתר שלך; ומחכה שיוסוו לאינדקס. לאחר שנוספו לאינדקס, רכשו אצווה נוספת; והוסף אותם לאתר שלך.

עם הזמן, האתר שלך יהפוך למוטב יותר ויותר, וימשוך תנועה ממגוון מקורות שונים של מנועי חיפוש ועבור עשרות (אם לא מאות) מילות מפתח רלוונטיות שונות.

משם, הדבר היחיד שנותר לעשות הוא לתעל את התנועה הרחק מאותם דפי תוכן אל הדפים הרצויים (כלומר דפי מכירות, הרשמות לניוזלטר, פורומים ומקומות אחרים).

2) שימוש בוורדפרס לבניית האתר שלך

דרך מצוינת נוספת לייעל את האתר והתוכן שלך לתנועה במנועי חיפוש היא להשתמש בוורדפרס (לא רק עבור הבלוג שלך, אלא עבור האתר כולו). וורדפרס (ומוכרים עצמאיים) מציעה כעת מספר תבניות שמתאימות יותר לאתרים מאשר לבלוגים. באמצעות אלה, אתה יכול ליצור מחדש את האתר שלך כך שהוא גם יפה וגם מותאם טוב יותר למנועי החיפוש.

יתרון אחד בשימוש בוורדפרס, ולא בבוני אתרים מסחריים (או בקוד פתוח) הוא שהוא מגיע עם מגוון רחב של תוספי SEO שונים; ובנוסף, יש לו אחד מהפאנלים הניהוליים היותר ידידותיים למשתמש.

בקצרה, אם אתה חושב ליצור מחדש את האתר שלך כדי לשפר את יכולתו למשוך תנועה למנועי חיפוש, וורדפרס עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר שלך לעשות זאת.

3) מקורות תוכן חדשים בזול

מרכיב נוסף של יצירת תנועה מתמשכת בטווח הארוך הוא מציאת מקורות תוכן זולים וחדשים. עכשיו, אם יש לך כותב טוב וזול, אז אולי עדיף להישען בעיקר עליו או עליה כדי לשמור על זרימת התוכן לאורך זמן. עם זאת, בנוסף לכך, הנה שלוש דרכים שבהן אתה יכול להשיג תוכן זול וחדש: תרגול תמלול

1. מצא תוכן ברשות הרבים הקשור לנישה שלך שקיים רק במקורות שאינם ניתנים לאינדקס (כלומר קובצי PDF, ספרים ישנים וכו'). קח את התוכן הזה ופרק אותו בדומיין שלך. אם אתה לא רוצה לבזבז את הזמן לעשות זאת בעצמך, אתה תמיד יכול לשכור מתמלל שיעשה זאת עבורך.

2. שכור כותבים לתמלול תוכן אודיו ווידאו ברשות הציבור ולאחר מכן השתמש בתמלילים באתר שלך. שוב, זוהי דרך קלה לייצר תוכן שיביא תנועה בטווח הארוך; ולא יעלה לך כלום מלבד דמי התמלול.

3. מצא חומר עיון שניתן לפרסום מחדש באופן חופשי במצב לא מקוון ופרסם אותו באתר שלך. שוב, זה יוסיף המון תוכן רלוונטי ועשיר במילות מפתח לאתר שלך, שישפר את ה-SERP שלך לאורך זמן.

באופן כללי, עליך להקפיד על איסוף ופרסום מחדש של תחום ציבורי ותוכן זמין חופשי אחר באתר שלך בכל פעם שתהיה לך הזדמנות. זרימה מתמדת זו של תוכן חדש תבטיח שהאתר שלך ייראה רענן וייצור באופן עקבי מקורות תנועה חדשים.

סגור לתגובות על כיצד ליצור תנועה מונעת תוכן לבלוג או לאתר שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן