סודות מעט ידועים של עשיית כסף עם מוזיקה

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אתה אוהב את המוזיקה שלך ורוצה לעשות ממנה קריירה, אבל אתה לא יודע מאיפה להתחיל? ובכן, אתה צריך לעשות את זה נכון מהיום הראשון ולהתמקד בפיתוח התמונה שלך. יש הרבה תחרות בחוץ ואתה צריך לברור בזהירות ולחשוב כל הזמן על איך אתה מתנהל ואיך אתה לוקח את כל ההזדמנויות שמגיעות בדרך שלך. המפתח כאן הוא לא לטעות ולא למהר. להלן כמה טיפים שתוכלו לעקוב אחריהם: שירותי תמלול

אתה יכול להרוויח כסף על ידי תמלול מוזיקה. יש הרבה אנשים שרוצים לנגן בכלי אבל אין להם את המיומנות לתמלל מוזיקה ואתה יכול לעשות זאת עבורם. יחד עם זאת יש אחרים שאין להם זמן ואתה יכול לעזור להם. כמובן שאתה צריך להיות טוב בזה ותקבל הרבה עבודה בדרך שלך. היתרון הטוב ביותר בכך הוא שתיחשפו להרבה מוזיקה ואם יש לכם אוזן מוזיקלית, תוכלו לערבב בקלות מנגינות ולהתחיל לפתח את השירים המקוריים שלכם.

אפילו טוב יותר להתחיל להלחין שירים עבור אחרים. אנשים מוכנים לשלם סכומי כסף טובים לאנשים שיכולים להלחין עבורם שירים. הסיבה לכך היא שיש רבים בחוץ שיכולים לנגן היטב אך אין להם זמן ויצירתיות להלחין שירים. אם אתה יכול לעשות את זה, אתה יכול להרוויח הרבה כסף. עם זאת, כאשר אתה הולך בדרך זו ודא שהבנת את כל ההשלכות המשפטיות של הלחנת שירים ובמידת האפשר וודא שאתה שומר על זכויות היוצרים על השיר.

אתה יכול גם להרוויח יותר כסף אם אתה מוכן לנסוע למקומות שונים. באופן מפתיע אנשים מוכנים יותר לשלם פרמיה עבור מוזיקאי מעיר אחרת מאשר למוזיקאי מקומי. יש תפיסה שמוזיקאים מבחוץ טובים הרבה יותר מהמקומיים ואין שום נזק לנצל את ההשקפה הזו. היו מוכנים לטייל רחוק כי זה גם יחשוף אתכם לתרבויות שונות ולהרבה מוזיקה מקומית, אותה תוכלו להתאים בשירים שלכם ולהפוך אותם לייחודיים יותר. חשיפה לערים ותרבויות שונות תעזור לך להתבגר וליצור מוזיקה מקורית הוליסטית יותר.

ודא שיש לך אתר אינטרנט, חשבון פייסבוק/טוויטר או בלוג. נשא תמיד את כרטיס הביקור שלך. כרטיס הביקור שלך צריך להזכיר את חשבון הפייסבוק/טוויטר, האתר/בלוג שלך ואת הפעילויות העיקריות שלך. כשאתה הולך על ההופעות שלך, תתערבב עם הקהל והתחבר איתם. אל תשכח להשאיר את כרטיס הביקור שלך אצלם. בדרך זו תוכל ליידע את הלקוחות הפוטנציאליים שלך על הפעילויות שלך והם יכולים ליצור איתך קשר אם הם זקוקים לשירותיך. גם אם הם לא צריכים את השירותים שלך, אם הם אוהבים אותך הם יהפכו למעריצים שלך, יעקבו אחריך בטוויטר או בבלוג שלך ויהפכו לחברים שלך בפייסבוק. לאחר מכן תוכל למכור להם את המוזיקה שלך ולהישאר מחובר אליהם. בניית בסיס המעריצים שלך היא מאוד מכרעת מכיוון שזו המילה הטובה ביותר שאתה יכול לקבל עבור העבודה שלך ולאט לאט תראה שאתה מקבל זרימה קבועה של עבודה. הגשת תמלול לבית משפט חוק

סוף סוף תהיה מקצוען. אם אתה רציני לגבי הפיכת המוזיקה לקריירה שלך, אתה צריך להיות רציני לגבי איך אתה מתנהל. המשמעות היא שעליכם להתלבש לאירוע, להיות קבוע ולהגיע בזמן לאירועים, לעמוד במה שהבטחתם, לנקות את המקום לאחר האירוע ולהתעדכן בחדשות האחרונות על מוזיקה או אקטואליה. כשהמעריצים שלך והמעסיק שלך פוגשים אותך הם צריכים להרגיש שהם פגשו מישהו שיודע מה הם עושים ושאכפת לו לבדר אותם. ברגע שהם יאהבו אותך, הם יהיו דבוקים אליך ויכולים גם להיות מוכנים לשלם יותר עבור השירותים שלך.

סגור לתגובות על סודות מעט ידועים של עשיית כסף עם מוזיקה

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן