הדרכה ושיעורים בתמלול רפואי

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert ת Renata McGee
חיוני להחזיק תיעוד רפואי רשמי של כל מה שמתרחש בתחום הבריאות. כדי להפוך זאת למציאות, בתי חולים ומתקני בריאות אחרים שוכרים מתמללים רפואיים. ההכשרה היא ספציפית וזמינה ממכללות מקצועיות המציעות שתי הזדמנויות חינוכיות עיקריות. חברת תמלול דרושים

ההכתבות והמרשמים בעל פה של אנשי מקצוע רפואיים נלקחים על ידי מתמללים על מנת להפיק רשומות רשמיות. רשומות אלו משמשות למעקב אחר ההיסטוריה הרפואית של המטופל. האופציה החינוכית הראשונה היא תכנית תעודה בת שנה. התחום כולו נבחן כאשר התלמידים מסיימים קורסי יסוד המכינים אותם למקצוע. כמה קורסי יסוד הנלקחים על ידי סטודנטים עשויים לכלול:

*מינוח רפואי

רוב הלמידה מתרחשת תוך לימוד הקידומות ומשמעות השורש של מילים. התלמידים עובדים כדי להבין כיצד לבטא ולאיית מילים כדי שיוכלו לתמלל מילים מקוצרות בצורה נכונה. בתוכנית תעודה כריכת הסטודנט המילים הנפוצות ביותר במקצוע הרפואה.

*נהלי תמלול

סוג זה של שיעור מסייע לתלמידים לחדד את כישורי רישום הערות ואיסוף שלהם. הפורמט ותקני הרגולציה למסמכים רפואיים מכוסים תוך הקפדה על שימוש בדקדוק ובטרמינולוגיה נאותים. קורסים רבים משתמשים בתקני תמלול של האגודה לתקינות תיעוד בריאות כדי להכשיר סטודנטים לוודא שהרשומות הרפואיות נכונות.

המסלול החינוכי השני והנמשך ביותר הוא קבלת תואר עמית לשנתיים. התלמידים לומדים את היסודות המכוסים בתכנית תעודה ועוברים לטכניקות ונהלים מתקדמות. המיומנויות שנלמדו באמצעות שיעורי הקורס מלמדות את התלמידים באנטומיה, תוכנות מחשב, טרמינולוגיה רפואית, הגהה ומקלדת. כמה קורסים טיפוסיים שסטודנטים יילמדו עשויים לכלול: תוכנת תמלול הקלטות

*טרמינולוגיה רפואית מתקדמת

בנוסף ללימוד היסודות כולל מילות שורש וסיומות, התלמידים מנתחים מינוח רפואי כדי להבין מה הם מתמללים. טרמינולוגיה נלמדת ברמה מתקדמת, כלומר התלמידים ממשיכים ללמוד פרקטיקות רפואיות ספציפיות. המילים המשמשות ברדיולוגיה, אונקולוגיה ותחומים רפואיים אחרים מכוסות. התלמידים צריכים גם למצוא תוכנית המכסה היבטים כירורגיים של מקצוע הרפואה.

*פַרמָקוֹלוֹגִיָה

מכיוון שתמלולים רבים נלקחים ממרשמים, התלמידים צריכים להבין פרמקולוגיה. מושגים בסיסיים ומתקדמים נחקרים ומשאירים את התלמידים עם הבנה מעמיקה. מדעי התרופות נחקרים בתחומים רבים כמו התרכובות הכימיות וההשפעות של תרופות. הטרמינולוגיה וההערכה של תרופות משלימים את הקורס כך שהסטודנטים יבינו את היבט זה של הקריירה שלהם.

קורסים רבים אחרים משולבים גם באפשרויות ההכשרה העיקריות הללו של בית ספר מקצועי. סטודנטים מעודדים על ידי המעסיקים והלשכה לסטטיסטיקה של העבודה לקבל תואר עמית. זאת בשל האופי המורכב של הבנת הז'רגון הרפואי. עם זאת, שתי הרמות החינוכיות מכינות את התלמידים להיכנס לקריירה כמתמלל. התחום צפוי לגדול ככל שהצורך בשירותי בריאות יגדל והסטודנטים יכולים לצפות להרוויח ידע מיוחד. סטודנטים יכולים להתחיל ללמוד את נהלי העבודה על ידי בחירת תוכנית תמלול רפואי ומכללה להשתתף.

סגור לתגובות על הדרכה ושיעורים בתמלול רפואי

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן