בתי ספר לתמלול מקוונים – האם הם באמת שווים את הכסף?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אל תלך שולל! אין בתי ספר מקוונים "מוסמכים" או "מוסמכים" או לתמלול אחר באופן חוקי. תמלול כללי מקיף מגוון כה רחב של שירותי תמלול כולל, אך לא מוגבל כלל ל: קבוצות מיקוד, פודקאסטים, פגישות, מצגות, תחקירים, ראיונות, דרשות וכל דבר אחר שניתן להקליט, אין פורמט נישה אחד או אחד ספציפי הדרך שבה יש לתמלל מסמכים או כל קורסי טרמינולוגיה ספציפיים שתוכלו לקחת שהם ייחודיים לכל ענף אחד. תמלול הקלטות אפליקציה

ראיתי כמה בתי ספר לתמלול לכאורה באינטרנט שגובים סכום כסף מופקע, שלדעתי באופן אישי הוא שוד כביש מהיר, שטוענים שהם "ללמד" אותך תמלול כללי או נראים כאילו אתה הולך לקבל איזושהי הסמכה או תעודה כשתסיים. הייתי אומר התרחק מכל "קורס" שמנסה לחלוב אותך בכמה מאות דולרים מדברים מהסוג הזה. זה פשוט לא שווה את זה.

עם קצת מחקר, הכלים הנכונים, שלרוב האנשים כבר יש ביד היום, וכמה תוכניות חינמיות, כמעט כל מי שיש לו רצון ללמוד ורצון להרוויח יכול להתפרנס בתעשייה הזו מבלי לשלם מאות דולרים עבור כל בתי ספר לתמלול לכאורה באינטרנט.

אז מה יתיימרו בתי הספר או הקורסים היקרים האלה ללמד אותך? למה, אותם דברים שאתה יכול ללמוד בעצמך בלי בתי ספר יקרים ובחינם!

* בדיוק כמו בכל קריירות תמלול רפואיות או משפטיות, גם תמלול כללי דורש כישורי אנגלית מצוינים – דקדוק, סימני פיסוק ואיות – כמו גם שימוש מיומן במחשב ובתוכנות עיבוד התמלילים. עבור קבלנים המוציאים עבודה זו במיקור חוץ, תמלול כללי משולם לעתים קרובות על בסיס עבודה ביחידה; לכן, כישורי הקלדה חיוניים.

* נדרשות כמה כישורים טכניים, כגון אופן השימוש בדוא"ל וב-FTP; שליחה וקבלה או הורדה של קבצי אודיו דיגיטליים דרך האינטרנט היא קריטית למדי וניתן ללמוד אותם במהירות, מבלי להוציא כסף.

* כישורי הקשבה מעולים הם המפתח; תצטרך להקשיב, לשמוע וללכוד כמעט כל מילה ולהקליד אותה כפי שאתה שומע אותה. כמה עולה תמלול הקלטה

* מהירות הקלדה טובה; בעוד שחלק ות התמלול, כאשר אתה הולך להגיש בקשה איתן, עשויות לדרוש למעלה מ-65-90 WPM, אם אתה מתחיל לעשות עבודת הצפת על קבוצות מיקוד, למשל, ייתכן שתוכל להסתדר עם 50 WPM אם זמן אספקה ​​(משך הזמן הדרוש כדי לתמלל את המסמך ולהחזיר אותו ללקוח) הוא יותר מ-24 או 48 שעות.

אז שוב, למרות שתמלול כללי דורש גמישות ומיומנויות בסיסיות מצוינות, אין בתי ספר לחינוך פורמלי או לתמלול אמינים באינטרנט כדי להפוך לתמלול כללי.

אז איך לומדים את מה שצריך ללמוד כדי להתחיל בתחום הזה? אם אתה לא טוב בהקלדה, אתה יכול לקחת כמה מבחני מיומנויות הקלדה מקוונים בחינם כדי לרענן. כמו כן, ככל שתקליד יותר ותכוף יותר, כך תגיע מהר יותר באופן טבעי.

איך הדקדוק והפיסוק שלך באנגלית? שוב, ישנם כמה משאבי דקדוק באנגלית בחינם לחידוש כישורי הדקדוק והאיות שלך, כמו גם שימוש בתכונות בדיקת האיות של תוכנית מעבד התמלילים שלך.

ומיומנויות טכניות עם המחשב והעברת קבצים, שוב, יש היום הרבה הדרכה חינמית ללימוד דברים מהסוג הזה. אם אתה מכיר את YouTube.com, הוראות הווידאו אינסופיות!

משאב חינמי נוסף לבירור מידע נוסף מתמללים שעושים זאת מדי יום לפרנסתם הוא פורום שירותי התמלול של WAHM. פשוט דפדף בפורום, קרא את המידע, השאלות בפוסט אם יש לך. סביר להניח שאפילו תמצא עבודת גדות בפורומים של כמה מתמללים עסוקים שיעזרו לך להרטיב את רגליך בעולם התמלול הכללי.

ואם אתה צריך קצת צחצוח על MS Word, WordTips.com הוא משאב מצוין להתנתקות – כל זה מבלי להוציא שקל!

סגור לתגובות על בתי ספר לתמלול מקוונים – האם הם באמת שווים את הכסף?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.