מחפשים מיקור חוץ לא יקר ואיכותי? שכור WAHM

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ג'יימס אי פישר
למקרה שמעולם לא שמעתם על WAHMs, אתם עומדים ללמוד איך הם יכולים לעזור לזנק את העסק שלכם מבלי לשבור את הבנק שלכם. תמלול שיחות טלפון

אמהות עבודה בבית (WAHM) מהוות חלק עצום מספקי השירותים המקוונים. מכיוון שהם עובדים מהבית בעצמם, אנשי WAHM יודעים מה זה לבנות עסק בתקציב מצומצם. זהו התרחיש המושלם ו-win-win עבור שני הצדדים. האמהות צריכות את העבודה ואת צריכה מישהו מחויב לעסק שלך, אמין ומבין את מצבך.

אילו סוגי דברים אלה יכולים לעבוד בבית אמהות לעשות? הכישרונות של הנשים האלה הם אינסופיים למעשה, אבל הנה רשימת מידות נחמדה כדי לתת לך מושג על סוגי הדברים שאתה יכול לשכור עבורם WAHM:

עוזרים וירטואליים – VAs מספקים מגוון שירותים ורבים מתמחים בתחומים מסוימים. אתה יכול למצוא עוזר וירטואלי שמטפל בשירות לקוחות, כותב ויוצר חומרי אודיו ווידאו ועוד המון. רבים מקבלים תשלום לפי שעה עבור השירותים שלהם, אבל הם שווים יותר מהתעריף השעתי שלהם.

גורואים טכניים – מ-HTML ועד ליצירת תוכנה יש המון אמהות שאוהבות את הצד הטכני של הדברים.

התקנות ותחזוקה של בלוגים – זהו שירות צומח עם הופעתה של וורדפרס במיוחד. אתה יכול למצוא אנשי WAHM שמתמחים לא רק בהתקנת הבלוג שלך אלא אפילו בניהול התוכן שלך.

כותבי רפאים – ממאמרים ועד ספרים אלקטרוניים וכל מה שביניהם יש טונות של אמהות שהפכו את האהבה לכתיבה לעסק.

מתמללים – אמהות רבות בונות עסק שלם סביב תמלול אודיו לבעלי אתרים. אם אתם מחפשים מישהו שיתמלל דוח, פודקאסט או ראיון, חפשו מתמלל WAHM.

עורכים ומגיהים – נמאס לך להסתכל על כל מילה ומילה שסופר הרוחות שלך שולח לך? שכור אמא שתעשה את זה בשבילך! תמלול או תכתוב

מנהלי שותפים – השירותים של חלק ממנהלי השותפים יכולים לעלות הון תועפות. מגיוס והכשרת שותפים לתשלום ויצירת כלים ומשאבים עבור השותפים שלך, כנראה יש WAHM שיכול לעשות את זה בפחות מהכלבים הגדולים ולעשות את זה גם טוב!

קופירייטרים – זה לא סוד שהרבה בעלי עסקים מקוונים לא כותבים עותק משלהם, אבל אם אתם חושבים שתשלום לקופירייטר מקצועי הוא זול תחשבו שוב. חלקם גובים באלפים רק עבור דף מכירה אחד. חסוך קצת כסף ושכור קופירייטר של WAHM במקום זאת.

מומחי עיתונות ומדיה – אם אתה מחפש לשים לב לעסק שלך תצטרך קצת יחסי ציבור. יש אמא בעלי עסקים שממקדים את מאמציהם בדיוק בזה. מהודעות לעיתונות ועד לרשתות החברתיות, הנשים האלה יכולות לגרום לך לשים לב לאנשים הנכונים.

כמו עם כל מי שאתה שוקל לבצע לו מיקור חוץ, עשה את המחקר שלך לפני שכירת WAHM. למרבה הצער יש כמה תפוחים רעים שם בחוץ, אז שאל במעגל החברים והשותפים העסקיים שלך לגבי ההמלצות שלהם. אני מוכן להתערב שרבים מאלה שאתה מתרועע איתם עבדו או עובדים עם לפחות ספק אחד של עבודה בבית אמא.

סגור לתגובות על מחפשים מיקור חוץ לא יקר ואיכותי? שכור WAHM

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן