מוסך פורד

9 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

ברשותכם רכב מחברת פורד?

נפלא!

חברת פורד, היא בין יצרניות הרכב הגדולות ביותר בעולם כאשר היא מגלגלת עשרות אלפי מיליארדים בשנה. באם יש לכם רכב פורד, אתם וודאי מרוצים ממנו ויודעים כמה הוא רכב מצוין בעל ביצועים ויכולות גבוהות מאוד על הכביש. אך מה קורה במידה ומתרחשת תקלה ברכב? או במידה ואתם מרגישים שיש בעיה ולא יודעים כיצד לתקנה?

בדיוק בשביל זה הוקם מוסך פורד

מוסך פורד מספק את השירותים המקצועיים ביותר עבור רכבי הפורד. כאשר מתרחשת תקלה שדורשת טיפול, חשוב במיוחד לשים לב שפונים לטיפול מקצועי של מוסך פורד.ברשותכם קיימת למעשה הבחירה האם לבצע את הטיפול הנדרש במוסך פורד שאינו מורשה או לבצע טיפול של מוסך מורשה פורד. במאמר הבא נבדוק את היתרונות הרבים של מוסך מורשה פורד.
מקצועיות ומומחיות
מוסך מורשה פורד, המכונה גם מוסך מרכזי פורד מבטיח בראש ובראשונה- מקצועיות!  מאחר ומדובר במוסך מורשה מטעם הייבואן, המוסך מחויב לספק את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, בכך, המוסך מהווה לא פחות מאשר שגריר של פורד. המקצועיות באה לידי ביטוי  בכך שהמוסך עובד עם ציוד וטכנולוגיות מחשבות מתקדמות, כאשר הן מתעדכנות באופן תדיר, בהתאם כמובן להוראות היצרן.

בנוסף, היבואן, (בשונה ממוסך שאינו מורשה) מספק הדרכות והשתלמויות מקצועיות הכוללות הסברים מקיפים ומעמיקים בנוגע לכל החידושים השונים. בכך, בעלי המוסך תמיד מעודכנים ומיומנים לזהות ולטפל בכל בעיה שצצה ברכבי הפורד.

הסמכות ואישורים
כאשר אנחנו מדברים על מוסך מורשה פורד, אנחנו מדברים על מוסך מרכזי פורד, המספק, בניגוד למוסך שאינו מורשה, האישורים והסמכות שנדרשות לטיפול ברכב. מה שמאפשר לכם להנות מרכב תקין ובטוח. כמובן שמדובר בכל השירותים האפשריים אותם ניתן לקבל.

שימושים בחלקי חילוף מקוריים בלבד
היום, ניתן למצוא חלקי חילוף זולים שלא מחזיקים מעמד זמן ורב ויותר מכך גם יכולים לגרום לנזק במערכות הרכב. מוסך מורשה פורד משתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, אשר מבטיח באופן מוכח שמירה על ביצועים גבוהים ועל תקינותם של מערכות הרכב. זאת בנוסף לחוזק ולעמידות  של חלקי החילוף אשר מחזיקים שנים רבות ובצורה מיטבית.

יש לכם רכב פורד? גרים בירושלים וצריכים טיפול?

מחפשים מוסך מרכזי פורד בירושלים?
אם יש לכם רכב פורד ואתם גרים בירושלים, תוכלו למצוא שירות של מוסך מרכזי פורד בירושלים במרכז שירות אדיב א. ארמוזה. מרכז שירות זה, הוא מוסך מורשה פורד, בעל ניסיון וותק שלך עשרות שנים בתחום הרכב, עם ידע רב שהצטבר עם השנים שהתגבשה לידי מומחיות יוצאת דופן. מרכז השירות מספק את כל השירותים האפשריים של מוסך מרכזי פורד בירושלים והסביבה ובהיצע רחב: דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מכונאות, פחחות, צבע, טיפול תקופתי לרכב, הכנת רב לטסט ועוד.
לפרטים נוספים, מוזמנים להיכנס לאתר.

סגור לתגובות על מוסך פורד

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.