האם אתה יכול להשתמש בתוכנה חופשית כדי לבצע עבודות תמלול מהבית?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert Leva Duell
התוכנה החשובה ביותר שתצטרכו כדי לבצע עבודות תמלול דיגיטלי מהבית היא תוכנת תמלול. לאחר התקנת תוכנת התמלול וקבלת קובץ שמע, התוכנה תזהה את הקובץ הדיגיטלי. המתמלל יכול לפתוח את הקובץ, לשמוע את ההקלטה ולתמלל אותה. תצהיר תמלול

התמלול הדיגיטלי מאזין להקלטה באמצעות תוכנת תמלול ודוושת רגל המחוברת למחשב. התוכנה ודוושת הרגל מאפשרים לתמלול להתחיל, לעצור, להריץ אחורה, קדימה, להאט ולהאיץ את ההקלטה ולהשאיר את ידיו פנויות להקלדה. אתה יכול אפילו להשתמש במקשי הקיצור המסופקים עם חלק מתוכנות התמלול החינמיות כדי לעצור, להתחיל, להריץ אחורה ולהשמיע את ההקלטה במקום להשתמש בדוושת רגל. אבל שימוש בדוושת רגל יגדיל את הפרודוקטיביות שלך.

תוכנת תמלול פועלת באופן דומה לאופן שבו פועלות מכונות תמלול קלטות. ברגע שתתרגלו לקבצים דיגיטליים, יהיה קל לעבוד איתם כמו מתמללי הקסטות הישנים.

ישנן מספר תוכניות תמלול טובות שתוכל להוריד בחינם. הפופולרי ביותר הוא Express Scribe.

אין להשתמש בתוכנת זיהוי דיבור לעבודות תמלול. תזדקק לתוכנת עיבוד תמלילים, בדרך כלל MS Word. חלק מאנשי מקצוע משפטיים עשויים לדרוש את WordPerfect. עבודת תמלול כללית דורשת בדרך כלל MS Word. תוכנות אחרות שאולי תצטרכו להשתמש בהן לצורך עבודת תמלול כוללות תוכנת FTP להעברת קבצים. תוכניות FTP רבות הן בחינם. תמלול שיחה מוקלטת

הדרכות הקלדה יכולות לעזור לך לשפר את כישורי ההקלדה שלך. תוכנת מרחיב טקסט הנקראת גם מרחיב קיצורים יכולה לחסוך 60% או יותר מזמן ההקלדה שלך ולתמלול שיכול לגרום לכך שאתה יכול לחסוך שעות של הקלדה בכל יום. אם אתה מקליד את אותן מילים ומשפטים שוב ושוב, הוסף אותם למרחיב הטקסט שלך. בעת הוספת מילים שאתה מקלדת בטעות למרחיב הטקסט שלך, התוכנית תתקן עבורך את שגיאות ההקלדה שלך באופן אוטומטי, ותחסוך לך עוד יותר זמן. ישנם מרחבי טקסט בחינם ובתשלום. העלות של תוכניות להרחבת טקסט תשלם את עצמה עם ייצור מוגבר.

לאחר הורדה והתקנת תוכנת תמלול והורדת אודיו לתרגול, תתאמן עד שתרגיש בנוח עם הציוד ועם התמלול.

לאחר היכרות עם תוכנת תמלול ובניית מהירות, התחל להגיש מועמדות למשרות במספר חברות תמלול שמקבלות מתמללים חדשים.

סגור לתגובות על האם אתה יכול להשתמש בתוכנה חופשית כדי לבצע עבודות תמלול מהבית?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן